Искам да кажа ... (59)

  • 43 044
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 18 734
Аз толкова години на палатка ни една гадина вътре не съм видяла,а чак пък змии   hahahaТо си има мрежа и комарник закопчаваш и това е.Проблем е тоалетната ако питате мен.

# 706
  • Мнения: 13 012
Сетих се! Сити хотел се казваше този в Плевен. Гена, виж го преди пет години беше съвсем приличен.

# 707
  • София
  • Мнения: 10 825
Жаки, това за пулмикорта и 12 те часа сигурно ли е? Защото на нас ни казаха 24 часа че било ок да се използва

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 23 777
Гена, Ростов и Балкан по-добре не. Почти соц обзавеждане е. Simple Smile
И по-зле. Мръсно е. Моите, нали са магарета, играха на криеница в стаята в оня соц мастодонт на центъра и като се завряха зад завесата и видях угарка. Тоест не чистят качествено. Но ако не бяха децата никога нямаше да забележа колко е мръсно.

# 709
  • Мнения: 13 012
Жаки, това за пулмикорта и 12 те часа сигурно ли е? Защото на нас ни казаха 24 часа че било ок да се използва

Онна, напълно сигурно, в упътването го пише. И лекар ми го каза.

# 710
  • София
  • Мнения: 10 825
Мерси, Жаки! Странно защо на нас ни казаха 24 часа. А аз си признавам че упътването не съм го чела Embarassed сега веднага ще се поправя

# 711
  • Мнения: 13 012
Нали и аз така я бях подкарала, ама след първи пристъп след уж лечение, се откри грешката ми. Реално съм правила по 1 инхалация на 48 часа. Втората половинка е с минал срок.

# 712
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
С тоя Плевенски хотел,таткото пишмян стана,че ни покани с него  hahaha.Омрънкахме го от сега  bowuu
Благодаря за предложенията ви  Hug!
В крайна сметка ще дам пресни отзиви от парк-хотела,ако не се откажем до събота  Mr. Green.Басейн,та басейн  Mr. Green.Аз и в басейните не влизам  Whistling,хеле пък да мръзна  Naughty.
На морските 4 и 5 звездни хотели,в които сме отсядали, винаги е имало изискване за прилично облекло по време на хранене  Peace.Друг е въпросът кой как го интерпретира  Mr. Green.Аз,обаче,и да няма,не бих сядала по столовете по бански  Stop. Що народ е седял там  Naughty
Ама,пък ние рядко обядваме,така,че не е грижа.

Да кажа,че туршийката,дето я правих преди месец, добре и често я уважаваме  Laughing

Последна редакция: вт, 03 ное 2015, 23:13 от GeNa

# 713
  • София
  • Мнения: 11 505
На палатка не съм била, нямам и никакво желание да пробвам. Предпочитам хотел, дори и за 3 звезди се прежалвам пред палатката.
За мидите, скаридите и подобни не знам дали тук бях споделяла, но преди ядях с голямо удоволствие, но след бременността изпитвам голям гнус  Sick.
Миналата неделя сложихме киселото зеле. Днес разбрах, че било рано   ooooh!. Дано да ни се получи добро. Слегаме вече за трета година, е, не си спомням миналите кога точно го сложихме. Дано наистина да не е рано и да се прецака.

# 714
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Миа, не се притеснявай за зелето, не е рано. Най-много да ви втаса по-рано, което не е нещо лошо.
Ние обикновено го слагаме между 1-ви и 7-ми ноември, но може и по-рано да се сложи.
Претакайте го всеки ден и няма страшно, ще стане Joy

# 715
  • Варна
  • Мнения: 6 335
Докато детето беше на екскурзия, шетах в стаята ѝ.  Laughing 4 чувала с дрехи стоят за изхвърляне-съгласи се, само няколко дрешки върна. Остана да прегледа чувала с работи за изхвърляне от бюрото ѝ.
Много обичам да изхвърлям, обичам полупразни шкафове и чекмеджета.  Twisted Evil Старая се да питам първо, че да няма драми.
От много време не бях виждала хлебарка у нас, до вчера. Котките я сдавиха, а аз хладнокръвно я убих с чехъл. Хладнокръвно, защото беше малка.  Twisted Evil

Онна, палци!  Hug

# 716
  • София
  • Мнения: 11 505
Оооооо, претакаме, претакаме (претакваме  newsm78). Та нали е на 3 дни, още имаме мерак  Laughing Сериозно ще си го претакваме всеки ден поне месец, после знам, че може и по-рядко - 1 - 2 пъти в седмицата.

# 717
  • Мнения: 14 342
Добро утро!

Стейси и аз съм като теб - много обичам да изхвърлям. В събота така правихме основно чистене на шкафове и оня ден звъни по телефона един съсед. Абе вика намерихме един телефон, пълен с ваши снимки, обаче няма карта. Бре чудим се и се маем кой е идвал до нашия отдалечен квартал без да разберем пък си е загубил телефона. Половин час се чудихме и накрая се сетих, че изхвърлихме един стар телефон. Е как пък са го изровили из торбите. Посмяхме се колко сме смотани и така...

Снощи бяхме на гости до късно и днес съм кривак. И довечера ще имам гости и трябва да мисля с какво ще гощавам. Пак ще се олеем... Не обичам такива работи през седмицата, аз съм си ленивец и имам нужда от мързел. Ама понякога се налага.

Хубав ден ви пожелавам!

# 718
  • Мнения: 13 012
Добро утро! Това да ставаш рано и да отиваш на тренивровки не си е работа, хич не ми е приятно, но няма кога по друго време и така. Мозъкът и тялото ми спят, пробуждам се за живот около 10.30, не съм чучулига, не съм:)
Алечка, мятай едни пържоли със сметана и топено сирене във фурната и готово. Салатки някакви и чиния с мезе или сирена. За гости това бързо е и няма недоволни. Ако не те мързи и една баница с готови кори, ама Одрински, за 15 минути си я навила, повече масло и става почти, като на баба:)))

# 719
  • Мнения: 15 062
Добро утро!
Днес денят започва кофти. Очаквах служебни проблеми, ама това чак не го очаквах. На всичкото отгоре оптимистично си записах час за маникюр през обедната почивка, но май няма да го бъде. Дано след първоначалните трудности, се отпушат нещата, защото така няма да се разберем и ще започне истерия.

Общи условия

Активация на акаунт