Бъдещи майки 2016 г. - Велико Търново

  • 40 487
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13
аз ходя на ЖК при д-р Михайлова и тя е от техния екип за сега съм много доволна...

# 16
  • Мнения: 556
Аз се опитах да се запиша за ФМ при Чавеева, но ми казаха че няма места. Казаха ми, че пак ще идва в Търново през март - да се обадя за да ми кажат точната дата. Всеки ден им звъня и всеки ден ми казват обадете се утре, че все още нямаме информация. Днес една направо ме отряза да следя пресата. Някой има ли информация кога д-р Чавеева ще прави пак ФМ във В Търново? Има ли и други д-ри в региона, които да правят ФМ?

# 17
  • Мнения: 58
И аз вчера звънях да си запазя час при Чавеева ,нямало били информация кога ще идва в Търново пак.Да съм звъняла периодично да проверя,което мен не ме устройва да чакам, защото все пак фм се прави в определен период,а в София се запазва минимум месец напред и не мисля да я чакам .На друго място в Търново не се прави фетална.

# 18
  • Мнения: 9
Здравейте бъдещи мами.Аз чакам моето бебче към края на юни. Ходя на жк при Михайлова и съм доволна от нея, паралелно ходя и при доцента в старата болница.Има ли от вас студентки редовно обучение?

# 19
  • Мнения: 58
Аз съм студентка последна година ,редовна форма

# 20
  • Мнения: 6
Здравей! Поздравления първо и лека бременност.
Аз очаквам бебче началото на юни месец.  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 101
Здравейте мамчета  newsm03
Включвам се в групата......съвсем прясна съм .....термина ми е 4 ноември.
Те първа се консултирам и търся мнения, понеже съм нова и в града...   Simple Smile
Мнение за д-р Калейнски?
Благодаря
Хубава вечер

# 22
  • Мнения: 10
Здравейте! И аз съм от Търново с термин5 юли. Бременността ми я следи д-р Калейнски и съм доволна от него. От скоро започнах да ходя на прегледи и при доц. Стойков в болницата.
Колкото до д-р Чавеева не вярвам отново да дойде в нашия град Simple Smile За щастие бях успяла да си запиша час при нея през февруари и останах наистина много доволна от прегледа. На въпроса ми дали ще идва да преглежда отново в Търново отговори че не е сигурна и не се знае нищо.

# 23
  • Мнения: 101
Здравейте! И аз съм от Търново с термин5 юли. Бременността ми я следи д-р Калейнски и съм доволна от него. От скоро започнах да ходя на прегледи и при доц. Стойков в болницата.
Колкото до д-р Чавеева не вярвам отново да дойде в нашия град Simple Smile За щастие бях успяла да си запиша час при нея през февруари и останах наистина много доволна от прегледа. На въпроса ми дали ще идва да преглежда отново в Търново отговори че не е сигурна и не се знае нищо.

Имах вече една консултация при него и останах доволна. Утре имам час при него и нямам търпение Simple Smile
да видя дали всичко е наред и развива ли се добре Simple Smile

# 24
  • Мнения: 596
МОЛЯ за съдействие - ако може някой да ми даде актуален телефон на д-р Светлозар Стойков - гинеколог, новият завеждащ АГ във Велико Търново.

# 25
  • Мнения: 3
0884 929198 ДКЦ
0888 715066 , от 19:00 - 20:00 ч. за записване на час

# 26
  • Мнения: 3
Мамчета, здравейте! Моят термин е 30 септември. Все още не съм преценила къде ще раждам и при кого, въобще дали да избирам екип. Втора бременност ми е, но първата беше отдавна и всичко беше различно в града и по-скоро в АГ-то, затова раждах тогава в Г.Оряховица. Дайте мнения.. Вие накъде сте се насочили? В ремонтираното АГ има ли вип стаи? Чувам и многостранчиви коментари относно доц.Стойков - има доволни и недоволни (както винаги). Знам единствено за избор на екип тук, че цената е 450 лв.

# 27
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 175
Здравейте. Аз съм от Горна и ходя тук на ЖК. Иска ми се обаче да ходя някъде и на частни прегледи при специалист. Дайте малко инфо за доцент Стойков. Колко му е прегледа, кога и как преглежда. Каква е апаратурата. Живот и здраве мисля да раждам в Търново и затова си търся д-р там.

# 28
  • Мнения: 556
45 лв е цената на прегледа. Обаждаш му се между 19 и 20 часа и той ти записва час за след около  2 седмици. На мен също ще ми е интересно да науча повече информация за АГО-то във В Търново и специалистите там

# 29
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 175
А дали правят дни на отворените врати в отделението.  Много искам да го видя. 

Общи условия

Активация на акаунт