Заличаване на стрии

  • 2 671
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Когато е в крайна фаза т.е като белегче и беличка.. махане НЯМА ooooh!
Начина е превантивно да се мажеме с кремченца или по време на развитие когато са розово-червенки.. тогава имат ефект тия кремове.
Скоро завърших курс по козметика и учителката се изрази точно така " Има колеги които лъжат клиентите че след дадени процедури (които са доста скъпи и са по 10 20 серии) стиите се премахват, но от 20 годишният си опит мога да ви гарантирам, че такова нещо като пълно прмахване на стрии няма." т.е от стрии отърване нема. ooooh!

# 16
  • Мнения: 7 430
Ех,тези стриЙ!Май няма оттърване от тях. newsm45 Тити благодарности за инфото.  bouquet  bouquet  bouquet

 Heart Eyes наистина няма отърване, нооо блажени са верующите Simple Smile

Аз да кажа, че се отървах - останаха съвсем бледи, едни такива, които и аз самата понякога не мога да видя - за това твърдя, че има оттърване Wink
Моя приятелка ми прати от Бг на Ейвън кремчето за стрии и с тях стана чудото - препоръчвам го горещо  Wink
Само да кажа, че се махнаха някъде към 10-11 месец от както родих Peace

# 17
  • Мнения: 7 837
тити, гледам че с Орден I-ва степен не минава номера  Cry
Моля, ако някой има връзки, нека удари едно рамо и в Ордена на тамплиерите. Току виж се решил въпроса с един кръстоносен поход срещу тия гадинки  Grinning

# 18
  • Мнения: 123
а някои ползвал ли е Контратубекс за премахване на стриите? защото чух че уж помагал, но колко е вярно не знам Sad

# 19
  • Мнения: 9 903
ами не, специално в този форум никой не е ползвал Контратубекс срещу стриите. Моля, сподели повече инфо, ако имаш!

# 20
  • Мнения: 123
много ясно че ще споделя Laughing

Контратубекса служи за заличаване на белези и са ми казвали че при лилави стрии контратубекса е много ефикасен и ги прекахва всички, а че при бели с повече упоритост може и някаква част да махне и от тях или да ги нАправи по малки и не толкова видими, та затова реших да питам дали и вие имате някакви наблюдения, защото това вече го чувам от доста хора, а не е и скъп. ако и някои друг знае нещо за него да казва.

# 21
  • Мнения: 6 155
много ясно че ще споделя Laughing

Контратубекса служи за заличаване на белези и са ми казвали че при лилави стрии контратубекса е много ефикасен и ги прекахва всички, а че при бели с повече упоритост може и някаква част да махне и от тях или да ги нАправи по малки и не толкова видими, та затова реших да питам дали и вие имате някакви наблюдения, защото това вече го чувам от доста хора, а не е и скъп. ако и някои друг знае нещо за него да казва.

Нищо не премахва - нито розови, нито червенени, нито бели  #Cussing out

# 22
  • Мнения: 9 903
много ясно че ще споделя Laughing .......


не бе, нали ти казах и преди, никой друг не знае нищо на контратубекса, само ти - благодаря, че написа как действа  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 123
няма за какво, пак заповядайте Joy
само че вече гледам са казали че не действа Sad, може пък да си зависи и от кожата и на някои да се махат, на други не, офффф тъпи стрии, аз все пак мисля да го пробвам и ако ми се махнат ще пиша Simple Smile))

# 24
  • Мнения: 9 903
ми да, може и да си зависи.
Тъпи стрии, я  #2gunfire
Ти като се отървеш от тях, пусни нова тема.

# 25
  • Мнения: 123
оххх дано се отърва, че мойте са си бели и яко ме дразнят Simple Smile, сега минах през аптеката и ми казаха че струва 13 лв., не е толкова евтино колкото си мислех, но дано поне помага.

оф всичко са вдигнали вече, сега отивам да си взема кола маска сара и какво да видя от 70 стотинки, станала 1.20 лв, тъпа работа #Cussing out

# 26
  • Мнения: 2 936
няма махане Rolling Eyesаз съм говорила с пластичен хирург-каза че много е трудно,особено за много дълбоките.всички кремове са.... #Cussing out пари на вятъра.може само да те предпазят от образуването на нови

# 27
  • Мнения: 11 547
Ех,тези стриЙ!Май няма оттърване от тях. newsm45 Тити благодарности за инфото.  bouquet  bouquet  bouquet

 Heart Eyes наистина няма отърване, нооо блажени са верующите Simple Smile

Аз да кажа, че се отървах - останаха съвсем бледи, едни такива, които и аз самата понякога не мога да видя - за това твърдя, че има оттърване Wink
Моя приятелка ми прати от Бг на Ейвън кремчето за стрии и с тях стана чудото - препоръчвам го горещо  Wink
Само да кажа, че се махнаха някъде към 10-11 месец от както родих Peace

Ама аз 6-ти месец го ползвам и никкъФ Ифект smile3511

# 28
  • Мнения: 7 430
Ама аз 6-ти месец го ползвам и никкъФ Ифект smile3511

Не знам дали има някакво значение за това, но едновременно с това търках в банята и с утайка от кафе newsm78 защо не пробваш Wink

# 29
  • Мнения: 11 547
Ама аз 6-ти месец го ползвам и никкъФ Ифект smile3511

Не знам дали има някакво значение за това, но едновременно с това търках в банята и с утайка от кафе newsm78 защо не пробваш Wink
Това сериозно ли? newsm12Не бях чувала.

Общи условия

Активация на акаунт