Заличаване на стрии

  • 2 686
  • 36
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • София
  • Мнения: 1 936
Възможно ли е, съществува ли такова нещо и някоя от вас правила ли си е? Препоръчайте ми къде да го направя и ориентировъчна цена...

# 1
# 2
  • Мнения: 379
Ползвах крема против стрии на виши но ефект няма, решила съм да пробвам нещо друго, прпоръчват ми някакви ампули за заличаване на стрии и ще ги пробвам, после ще пиша дали има ефект

# 3
  • София
  • Мнения: 5 792
А Mustela някой ползвал ли е? Скъпички са, може би са хубави.

# 4
  • Мнения: 379
Гледах и техните продукти, но серията е 9 месеца и се чудя дали върши работа и след раждането, ако не си ги ползвала и повреме на бременноста

# 5
  • София
  • Мнения: 5 792
има един за сред раждане от тяхната серия

# 6
  • Мнения: 36 053
Много си бърза, титиииии!  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 293
За заличаването на мойте стрии използвам ампулите на Лиерак-вече 5 опаковки съм изхабила и мисля да продължа още известно време.След такова мазане ефект се забелязва особенно при по-тънките ако тях мога да залича ще съм много доволна Praynig

# 8
  • София
  • Мнения: 1 936
Ох, и аз ползвам Мама Дона на Чико обаче мазилата определено няма да свършат работа....вече съм се навила за нещо по-така....не вярвам, че ампули и кремове ще свършат работа....ама и моите стрии са супер много де

# 9
  • Мнения: 9 905
баси...поне едно благодаря да чуя някой ден......

# 10
  • Варна
  • Мнения: 407
А Mustela някой ползвал ли е? Скъпички са, може би са хубави.
Здравей   Simple Smile Преди няколко месеца ползвах крема на Мустела за интензивно действие против стрии, тук го има най-отдолу на страницата: http://www.biberonbg.com/mustela/products/m9m.htm
Много съм доволна от този крем и наистина имаше резултат при мен. Вярно, само 75 мл е и цената му е височка-около 37 лв. Но смятам че си заслужава парите, а и се ползва доста икономично. Преди седмица препоръчах този крем на приятелка, която се оплака че има наченки на стрии. Тя си го взе и каза че само след няколко намазвания с крема вече са взели да изчезват стриите. Препоръчвам горещо този крем  Peace

# 11
  • Мнения: 11 556
Ех,тези стриЙ!Май няма оттърване от тях. newsm45 Тити благодарности за инфото.  bouquet  bouquet  bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 5 792
А Mustela някой ползвал ли е? Скъпички са, може би са хубави.
Здравей   Simple Smile Преди няколко месеца ползвах крема на Мустела за интензивно действие против стрии, тук го има най-отдолу на страницата: http://www.biberonbg.com/mustela/products/m9m.htm
Много съм доволна от този крем и наистина имаше резултат при мен. Вярно, само 75 мл е и цената му е височка-около 37 лв. Но смятам че си заслужава парите, а и се ползва доста икономично. Преди седмица препоръчах този крем на приятелка, която се оплака че има наченки на стрии. Тя си го взе и каза че само след няколко намазвания с крема вече са взели да изчезват стриите. Препоръчвам горещо този крем  Peace
Мерси за инфото! Аз сега още не съм се нацепила, но съм склонна - през пубертета ми се появиха от качване-сваляна на килца и сега трябва да взема мерки.

# 13
  • Мнения: 9 905
Ех,тези стриЙ!Май няма оттърване от тях. newsm45 Тити благодарности за инфото.  bouquet  bouquet  bouquet

 Heart Eyes наистина няма отърване, нооо блажени са верующите Simple Smile

# 14
  • Мнения: 554
Абе хора, не разбрахте ли , че тва животно стрията няма махане ... плескаме се с разни ми ти неща и си мислиме че стават по- добре .... да ... ама ... не.
В най - добрия случай може леко по- бледи и по- тънки да станат.
Тва тема за стриите просто не съм вярвала , че е толкова актуална ... а никой не си прави труда да погледне , че са изписани хиляди постинги по темата.
Не че и аз не давам луди пари за появилите ми се 20 стрии на крака .... но просто няма страница във форума на която да не се пръква темата за стриите

Успех в борбата!

# 15
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Когато е в крайна фаза т.е като белегче и беличка.. махане НЯМА ooooh!
Начина е превантивно да се мажеме с кремченца или по време на развитие когато са розово-червенки.. тогава имат ефект тия кремове.
Скоро завърших курс по козметика и учителката се изрази точно така " Има колеги които лъжат клиентите че след дадени процедури (които са доста скъпи и са по 10 20 серии) стиите се премахват, но от 20 годишният си опит мога да ви гарантирам, че такова нещо като пълно прмахване на стрии няма." т.е от стрии отърване нема. ooooh!

# 16
  • Мнения: 7 430
Ех,тези стриЙ!Май няма оттърване от тях. newsm45 Тити благодарности за инфото.  bouquet  bouquet  bouquet

 Heart Eyes наистина няма отърване, нооо блажени са верующите Simple Smile

Аз да кажа, че се отървах - останаха съвсем бледи, едни такива, които и аз самата понякога не мога да видя - за това твърдя, че има оттърване Wink
Моя приятелка ми прати от Бг на Ейвън кремчето за стрии и с тях стана чудото - препоръчвам го горещо  Wink
Само да кажа, че се махнаха някъде към 10-11 месец от както родих Peace

# 17
  • Мнения: 7 837
тити, гледам че с Орден I-ва степен не минава номера  Cry
Моля, ако някой има връзки, нека удари едно рамо и в Ордена на тамплиерите. Току виж се решил въпроса с един кръстоносен поход срещу тия гадинки  Grinning

# 18
  • Мнения: 123
а някои ползвал ли е Контратубекс за премахване на стриите? защото чух че уж помагал, но колко е вярно не знам Sad

# 19
  • Мнения: 9 905
ами не, специално в този форум никой не е ползвал Контратубекс срещу стриите. Моля, сподели повече инфо, ако имаш!

# 20
  • Мнения: 123
много ясно че ще споделя Laughing

Контратубекса служи за заличаване на белези и са ми казвали че при лилави стрии контратубекса е много ефикасен и ги прекахва всички, а че при бели с повече упоритост може и някаква част да махне и от тях или да ги нАправи по малки и не толкова видими, та затова реших да питам дали и вие имате някакви наблюдения, защото това вече го чувам от доста хора, а не е и скъп. ако и някои друг знае нещо за него да казва.

# 21
  • Мнения: 6 155
много ясно че ще споделя Laughing

Контратубекса служи за заличаване на белези и са ми казвали че при лилави стрии контратубекса е много ефикасен и ги прекахва всички, а че при бели с повече упоритост може и някаква част да махне и от тях или да ги нАправи по малки и не толкова видими, та затова реших да питам дали и вие имате някакви наблюдения, защото това вече го чувам от доста хора, а не е и скъп. ако и някои друг знае нещо за него да казва.

Нищо не премахва - нито розови, нито червенени, нито бели  #Cussing out

# 22
  • Мнения: 9 905
много ясно че ще споделя Laughing .......


не бе, нали ти казах и преди, никой друг не знае нищо на контратубекса, само ти - благодаря, че написа как действа  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 123
няма за какво, пак заповядайте Joy
само че вече гледам са казали че не действа Sad, може пък да си зависи и от кожата и на някои да се махат, на други не, офффф тъпи стрии, аз все пак мисля да го пробвам и ако ми се махнат ще пиша Simple Smile))

# 24
  • Мнения: 9 905
ми да, може и да си зависи.
Тъпи стрии, я  #2gunfire
Ти като се отървеш от тях, пусни нова тема.

# 25
  • Мнения: 123
оххх дано се отърва, че мойте са си бели и яко ме дразнят Simple Smile, сега минах през аптеката и ми казаха че струва 13 лв., не е толкова евтино колкото си мислех, но дано поне помага.

оф всичко са вдигнали вече, сега отивам да си взема кола маска сара и какво да видя от 70 стотинки, станала 1.20 лв, тъпа работа #Cussing out

# 26
  • Мнения: 2 936
няма махане Rolling Eyesаз съм говорила с пластичен хирург-каза че много е трудно,особено за много дълбоките.всички кремове са.... #Cussing out пари на вятъра.може само да те предпазят от образуването на нови

# 27
  • Мнения: 11 556
Ех,тези стриЙ!Май няма оттърване от тях. newsm45 Тити благодарности за инфото.  bouquet  bouquet  bouquet

 Heart Eyes наистина няма отърване, нооо блажени са верующите Simple Smile

Аз да кажа, че се отървах - останаха съвсем бледи, едни такива, които и аз самата понякога не мога да видя - за това твърдя, че има оттърване Wink
Моя приятелка ми прати от Бг на Ейвън кремчето за стрии и с тях стана чудото - препоръчвам го горещо  Wink
Само да кажа, че се махнаха някъде към 10-11 месец от както родих Peace

Ама аз 6-ти месец го ползвам и никкъФ Ифект smile3511

# 28
  • Мнения: 7 430
Ама аз 6-ти месец го ползвам и никкъФ Ифект smile3511

Не знам дали има някакво значение за това, но едновременно с това търках в банята и с утайка от кафе newsm78 защо не пробваш Wink

# 29
  • Мнения: 11 556
Ама аз 6-ти месец го ползвам и никкъФ Ифект smile3511

Не знам дали има някакво значение за това, но едновременно с това търках в банята и с утайка от кафе newsm78 защо не пробваш Wink
Това сериозно ли? newsm12Не бях чувала.

# 30
  • Мнения: 187
аз бих пробвала с лазер,но незнам къде? Two Hearts

# 31
  • Мнения: 524
Аз ползвам Мустела за интензивно действие против стрии. Не че са изчезнали но се смаляват! Доволна съм!

# 32
  • Мнения: 64
Здравейте.
И аз се боря с тези гадни стрии.Целият ми корем е засегнат.
В момента ползвам серума на Мустела, но го вкарвам с ултразвук.За сега сам направила само 5 процедури.Мисля че действа - избледняват и се свиват.
Желая ви успех момичета в тази не лека борба!

# 33
Момичета в Събота поТВ СКАТ гледах предаване на д-р Сердев ,който твърдеше ,че вакум дерма бразио стриите изчезват напълно .Не са скьпи процедурите 2лв. на кв.см ;аз съм от Бургас ,но Софианките могат да пробват.

# 34
тити не помага аз използвах 3-4 опаковки ефект никакъв

# 35
  • Мнения: 9 905
тити не помага аз използвах 3-4 опаковки ефект никакъв
Кое не помага, миличка? Аз не съм твърдяла, че нещо помага Simple Smile

# 36
  • Мнения: 1 336
1/2 или 1/3 от шишенцето с маслото от гроздови семки на българска роза в се смесва с 1 стандартен боди лосион (може пак на същата фирма, че са по евтини), има невероятен ефект  Hug последните месеци от бременноста се мажех само с това нямам нито една стрия, а напълнях 22 килограма, сега ми остават още 7 за сваляне и продължавам да се мажа, дори имам чувство, че някои от старите стрии на дупето се скриха и те. повечете ми приятелки също го ползват и са много доволни от ефекта  Hug

Общи условия

Активация на акаунт