С каква завивка спи бебето?

  • 7 077
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 670
Лятото я завивах с чаршафче, а от началото на зимата спи с олекотена завивка.

# 16
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
е двете - с чувалче и олекотена завивка ...редувам ги

# 17
  • София
  • Мнения: 39 765
Зимата Дияна спи с олекотена завивка, лятото с чаршаф.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Сега с олекотена, а лятото само а чаршафче

# 19
  • Мнения: 513
С чувалче , а лятото с много тънка пелена  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 258
Мойто бебе спи с много меко олекотено чаршафосано одеалце.Обаче от тъничките,защото в стаята е много топло.
Имаме и едно друго олекотено,което купих,защото беше специално,антибактериално и скъпо,разбира се,обаче то не става,защото въпреки че е меко, стои дебело и бухнало и не мога да го подпъхна от никъде.
А чувалче опитвам сега(когато започна много да шава през нощта),ама не става,защото като усети нощно време,че не може да си мърда свободно и се буди с възмутен рев.

Сама ще прецениш като се роди бебето.Зависи от температурата в стаята,от подвижността на бебето.

# 21
  • Мнения: 1 059
Сега с олекотена, а лятото само а чаршафче

# 22
  • Мнения: 1 446
С чувалче спи. Зимата - едно по-дебеличко, подобно на олекотената завивка, а лятното е от два чаршафа.
Peace

# 23
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Олекотена завивка, но понякога отгоре слагам и одеалце  Embarassed, все ме е страх, че през нощта ще му стане студено  Crazy. Зависи и от олекотената завивка - от 3 комплекта за бебешката кошара нито един не си прилича по дебелина на другия, преценявам на място Simple Smile

# 24
  • Мнения: 3 356
С чувалче,подариха ни 3 варианта и съм много щастлива.Едното е само от трико за лятото,другото е средна работа на дебелина,за есента и пролетта ,и едно доста дебеличко за зимата.Иначе го завива с каквото ми е под ръка през деня-пелена,одеалце,олекотена завивка.
Но определено чувалчето е най-добрия вариант за нас.

# 25
  • Мнения: 394
Сега с олекотена, а лятото само а чаршафче
smile3521 newsm10

# 26
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Откакто се родила спи със спално чувалче - само сменяме размерите Grinning.

# 27
  • Мнения: 1 190
Олекотена завивка и чувалче - редувам ги Peace
Като обаче чувалчето ми е по-удобно понеже олекотеното е винаги изритано.

Сега като се постопли повечко ще му мислим ooooh!

# 28
  • Мнения: 1 873
спалният чувал нещо не ни е удобен, и е горещо в него. Сега го завивам с плетено одеялце до кръста, нагоре не търпи.
Също и ние.Имаме си страхотна плетена пелена, а за лятото съм си купила бархетна.

# 29
  • Мнения: 953
С чувалчета летни, а през зимата върху тях слагам олекотена завивка.

Общи условия

Активация на акаунт