Фатих Харбие, Кара Севда, Кьосем султан - всичко за актьорския състав ~68~

  • 24 756
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 15 884
благодаря ви моми4ета Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 721
  • Мнения: 22 191
Хайде, който тегли Денят.... ето го  http://data-bg.net/details.php?id=22047 Laughing
Виолета е станала Вип и ще си ги качва и в датата явно Laughing
Браво на Вили, ама това е голяма простотия де... да принудят жената да си плаща за ВИП, за да качва торенти, та да гледат хората тц тц тц  ooooh!

# 722
  • Мнения: 10 486
Хайде, който тегли Денят.... ето го  http://data-bg.net/details.php?id=22047 Laughing
Виолета е станала Вип и ще си ги качва и в датата явно Laughing
Браво на Вили, ама това е голяма простотия де... да принудят жената да си плаща за ВИП, за да качва торенти, та да гледат хората тц тц тц  ooooh!
Еве, не си е платила Peace обменила е бонус точки Peace

# 723
  • Мнения: 22 191
Хайде, който тегли Денят.... ето го  http://data-bg.net/details.php?id=22047 Laughing
Виолета е станала Вип и ще си ги качва и в датата явно Laughing
Браво на Вили, ама това е голяма простотия де... да принудят жената да си плаща за ВИП, за да качва торенти, та да гледат хората тц тц тц  ooooh!
Еве, не си е платила Peace обменила е бонус точки Peace
почти същото е, сийдвала е торентите си, събрала точки, обменила ги за да сийдва нови...
Как е?
Ами ако нямаше точки? Нямаше ли да си плати абонамент за ВИП?
Аз лично имам точки за около 6 торента, после какво правим?
Благодаря, компот ядох  Whistling

# 724
  • Мнения: 22 191
Много красива  Heart Eyes Невинна и изкушаваща едновременно  Crazy


# 725
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=882198.new#new
Новата тема Hug Hug Hug Hug

# 726
  • Мнения: 10 486
Хайде, който тегли Денят.... ето го  http://data-bg.net/details.php?id=22047 Laughing
Виолета е станала Вип и ще си ги качва и в датата явно Laughing
Браво на Вили, ама това е голяма простотия де... да принудят жената да си плаща за ВИП, за да качва торенти, та да гледат хората тц тц тц  ooooh!
Еве, не си е платила Peace обменила е бонус точки Peace
почти същото е, сийдвала е торентите си, събрала точки, обменила ги за да сийдва нови...
Как е?
Ами ако нямаше точки? Нямаше ли да си плати абонамент за ВИП?
Аз лично имам точки за около 6 торента, после какво правим?
Благодаря, компот ядох  Whistling
Еве, всеки сийдва. Това е системета на торент тракерите , ако не се сийдват, как ще ги теглят следващите потребители? Аз сийдвам 100 торента и почти непрекъснато, събрала съм 120000 точки, щом съм изтеглила, значи трябва да дам възможност и на другите след мен да теглят. Да не говорим, че всеки ден се регистрират все нови и нови потребители, които се връщат назад във времето за да теглят. Собственикът сийдва над 2000 торента, другите от екипа също и то денонощно.

# 727
  • Мнения: 22 191
Васе, да не занимаваме хората с политиката на торент тракера, на никой не му пука.
Собственика сийдва, щото има интерес. Вярно, всеки трябва да сийдва, аз говорех за друго...
Мисля че ме разбра  Laughing Laughing Laughing

Монтират новата серия  Heart Eyes

# 728
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Еве  Heart Eyes Hug аз въпреки всичко не мога ви разбера, с прости думи всичко е за пари  Mr. Green

# 729
  • Мнения: 22 191
Еве  Heart Eyes Hug аз въпреки всичко не мога ви разбера, с прости думи всичко е за пари  Mr. Green
Кви пари ма, Ирко  Laughing Laughing Laughing
Не ме карай се смея. Всеки качва торенти безвъзмездно.  Peace

Говорех за това, че като не сме ъплоудъри вече, демек не можем да си качваме сериалите свободно, трябва да си плащаме абонамент за ВИП потребител, за да можем да качваме новите серии.
Или както Васето каза, да разменяме точки, които сме събрали от сийд на торентите си, за да ставаме ВИП,
ама то за да кача 1 серия - 400 точки, аз това казах ,че имам за 6 серии.. приблизително
После какво, да не би да им пращам СМС за ВИП, айде молим нема нужда  Laughing

Мерси за новата тема  Hug Heart Eyes  bouquet Ще вляза там, като минем на 50 страница тук  Peace

# 730
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Е, да де пак значи за пари е направено това имах в предвид, като пращаш смс-и  Mr. Green

# 731
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
здравейте моми4ета  Hug

тази Кара Севда отвсякъде е Кара , 4ак при нас се отрази  Mr. Green
много неприятно  Cry мен тубето напълно ме устройва

благодаря ви за вси4ки усилия които полагате моми4ета Еве, Васе Hug Hug Hug

и дано не прозву4и нагло, ама да питам другите сериали дето превеждате, къде ще ги ка4вате?

# 732
  • Мнения: 22 191
Е, да де пак значи за пари е направено това имах в предвид, като пращаш смс-и  Mr. Green
Joy Joy Joy Joy Joy

Меги  Hug може би ще качим и тях в тубата  Peace ама трябва да питам момичетата все пак  Peace

# 733
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Е, да де пак значи за пари е направено това имах в предвид, като пращаш смс-и  Mr. Green
Joy Joy Joy Joy Joy

Меги  Hug може би ще качим и тях в тубата  Peace ама трябва да питам момичетата все пак  Peace

благодаря Еве  Hug

# 734
  • Мнения: 10 486
Е, да де пак значи за пари е направено това имах в предвид, като пращаш смс-и  Mr. Green
Ирка Hug Heart Eyes не е бе, никой насила не кара да пращат смс-и Peace Виолета е решила, че не иска да разочарова потребителите там, защото има много живеещи в чужбина и си ги теглят оттам и затова е обменила точки за Вип, за да продължи да си ги качва там Peace Нещата не стоят така както Евето ги пише, дори за собствениците, но няма значение. Всеки да си ги разбира както иска. Аз не защитавам никой, само се опитах да ви кажа как е всъщност, но явно няма смисъл.

Общи условия

Активация на акаунт