Отговори
# 45
  • Мнения: 275
Ейй, plqsmlqs, дай Боже всекиму такава шийка! Grinning

ivelina666, виж за билките не знам newsm78,  има разни сайтове в които уж казват кое може и кое не, ама не са 100 надеждни май

# 46
  • Мнения: 71
Dora* благодаря bouquet всичко мина успешно и органите ми са здрави  Peace
ivelina666
 И аз съм на сенсодин , моите венци също кървят доста Crazy преди ползвах една паста на фирма -ТианДе ,ако сте чували. Беше уникална , но пък е и скъпичка.

# 47
  • Мнения: 973
Добро утро, хубав и усмихнат ден, от мен! Пожелавам весела и спокойна да ни е темичката! Вчера цял ден се пънах да пусна пост тук и все не успявах. Излизаше ми, че не мога да публикувам под толкова дълго заглавие. Така и не разбрах защо. Накрая го съкратих малко отзад и се получи. Странно.

Браво на Ликоко за хубавите новини. ,

Момичета, всеки да си слуша неговият доктор, защото всяка една от нас е различен човек, с различен организъм, реакции, състояние. Аз ако четях листовките и се съмнявах нямаше да стигна до тук.
За контракциите и болките - магнезий и но шпа. Но само при предписана доза. Аз отначало бях на 3 x 2 но шпа. И после ми изписаха диаспорал за директно изсипване от сашето в устата. Това е магнезий. Писала съм и друг път той е против крампи, спазми, контракции и успокоява и сърцебиенето.

Относно настинките аз в предната тема споделих, че приемам Биозин мама. Много подпомага имунната система и усвояването на желязото. Изписаха ми го с оглед сезона, както и Фемибион-фолиева с витамини Б. Питайте да Ви изпишат подходящи неща, та да не се разболявате. Иначе клеевата е страхотно средство, изстискан лимон с мед и вода, панадол и спрейове, на натурална основа. Може и хомеопатия, но само след консултация. Има си и други лекарства и антибиотици за бременни. Зная, а и на училището ни го потвърдиха - по добре лечение, от колкото болни. Боледувал и плода, така.

За венците най-безобидно е жабурене със смрадлика и ефективно.

Елизка, благодаря за новата темичка. Моля, те промени и възрастта ми. Вече почти месец съм на 35. Хи хи хи

Последна редакция: чт, 29 окт 2015, 07:20 от lolr

# 48
  • В сбъднатите си мечти :)
  • Мнения: 662
Аз съм с ужасни киселии, чак и болки имам и нищо не ми помага. От утре ще пробвам зехтин на гладно Thinking
И да споделиш после дали има някакъв ефект, че и аз душа бера вече...  ooooh!

# 49
  • ruse
  • Мнения: 175
Момичета, които сте се борили и борите настинка, дайте идея за капки за нос. Sad
Аз ползвах капки Quixx много бързо ми помогнаха.

# 50
  • Мнения: 287
Аз съм с ужасни киселии, чак и болки имам и нищо не ми помага. От утре ще пробвам зехтин на гладно Thinking
И да споделиш после дали има някакъв ефект, че и аз душа бера вече...  ooooh!

На мен ми помага Гавискон сироп - става за бременни.

# 51
  • гр.Бургас
  • Мнения: 336
Licoco супер новини Simple Smile

За шийката - и моята док я мери всеки път и винаги с коремния ехограф. На последния преглед беше 4.
8мм, сестрата чак се обърна да види чия е тази шийка. Mr. Green

Аз съм с ужасни киселии, чак и болки имам и нищо не ми помага. От утре ще пробвам зехтин на гладно Thinking
Душишке,кой ти каза за зехтин?Зехтин на гладно действа разхлабващо.На мен ми го препоръча лекар,защото сина ми като по-малък често имаше запек и само това го оправяше.

# 52
  • Мнения: 752
Здравейте, знаете ли в коя клиника преглежда д-р Сигридов или някакъв телефон евентуално? Благодаря!

# 53
  • Мнения: 58
Здравейте,

На мен пък с миналата бременност зъболекарката ми даде вода за уста, точно, защото ми кървяха венците. Даже мислех сега да си взема същата.

Някой има ли болки в гърба? Аз често имам прорязващи болки в кръста, чак краката ми зитръпват, ама стискам зъби и не се оплаквам. Днес обаче се събудих и болката се беше преместила от кръста нагоре по гърба, в областа на гръдния кош. Едвам се претъркулих да стана, чак ми беше трудно да дишам. Сега ме поотпусна като се раздвижих, но се чудя да тичам ли при док да изчакам ли...?

# 54
  • Мнения: 646
Здравейте, знаете ли в коя клиника преглежда д-р Сигридов или някакъв телефон евентуално? Благодаря!

Аз съм му пациент. Клиника св.Петка, тел.0895 770 717

# 55
  • Мнения: 752
Здравейте, а има ли някой от Дианабад? Интересувам се от добър личен лекар и педиатър в 15-то дкц Simple Smile

# 56
  • Мнения: 272
Да ви попитам какви пасти за зъби ползвате, че взеха да ми кървят венците. Аз ползвам Сенсодин само и се чудя дали да я сменя.

Елгидиум анти-плака. Тази паста е единствената, която ми държи възпалението на венците под контрол. Зъболекаря ми я препоръча още във втори месец и от тогава съм само с нея. По едно време реших да я сменя, но за 3 дена така се влошиха нещата, че веднага почнах пак с нея. Пробвах и два вида вода за уста, но и с тях беше зле, така че в момента не ползвам.

# 57
  • Мнения: 3 331
Аз ползвам Сенсодин класик, но каквато и марка да изберете, не трябва да има флуорид в нея.

# 58
  • Мнения: 1 205
Аз съм с ужасни киселии, чак и болки имам и нищо не ми помага. От утре ще пробвам зехтин на гладно Thinking
И да споделиш после дали има някакъв ефект, че и аз душа бера вече...  ooooh!

Днес съм доста по-добре от приема на зехтин снощи и тази сутрин.
Имам чувството, че го раздразних от един черен хляб. Сега избягвам и храни които предизвикват киселини.
Деси - ако зехтина действа и разхлабващо още по-добре, че аз и със запек се боря ooooh!
Отделно мисля сериозно да почна да пия ХУСК, гаден не гаден ще го смесвам с мляко и със сокове.
Док ми каза, че е добре киселините да се овладеят, че никак не били добре...

# 59
  • Мнения: 434
Лелее, добре ви попитах за пастите за зъби. След прочетеното отидох да си проверя пастата и се оказа, че съдържа флуорид, а аз я използвам години наред вече Rolling Eyes Изобщо пък не съм се сетила, че трябва да го избягвам сега. Ще ходя да си купувам друга. Проверих и на малката пастата, но слава Богу няма, тя е хомеопатична и няма никакви гадости вътре. Сега започвам и водата да оглеждам, че ние редуваме минерална, трапезна и изворна.

Общи условия

Активация на акаунт