Какво е мнението ви за Aquasourse

  • 17 207
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Моето дете е буйно. Въобще ли не може да му се дава зелена енергия, или може но по-внимателно?
newsm78 Какво общо има темпераментът на детето? Или буйните деца не трябва да приемат досатъчно витамини, минерали, микроелементи, ензими и т.н.

# 31
  • Мнения: 1 858
Рени прочети по-нагоре в темата внимателно какво пише за буйните деца и зелената енергия! С най-добри чувства.

# 32
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Знам почти на изуст книгата за водораслите Peace Посещаваме лекари, които ги изписват (хомеопат и педиатър). Голямата ми дъщеря също е буйна и просто не съм й давала вечер ЗЕ.

# 33
  • Мнения: 1 858
Знам почти на изуст книгата за водораслите Peace Посещаваме лекари, които ги изписват (хомеопат и педиатър).
Ами много хубаво радвам се за вас! newsm47 Но аз не я знам на изуст и т. н. и за това питам има ли проблем? Crazy

# 34
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Знам почти на изуст книгата за водораслите Peace Посещаваме лекари, които ги изписват (хомеопат и педиатър).
Ами много хубаво радвам се за вас! newsm47 Но аз не я знам на изуст и т. н. и за това питам има ли проблем? Crazy
За това пък аз отговарям- няма никакъв.
Шефът на Аквасорс- Петър Найденов (и автор на въпросната книга) е педиатър. Кой ако не той може да отговори на тези въпроси. Живее и приема в апартамента, който купи от нас. Ако някой иска координати- да свирка Whistling

# 35
  • Мнения: 306
Шефът на Аквасорс- Петър Найденов (и автор на въпросната книга) е педиатър. Кой ако не той може да отговори на тези въпроси. Живее и приема в апартамента, който купи от нас. Ако някой иска координати- да свирка Whistling

РЕНИ,
д-р найденов не е шефът на Аквасорс. Той е един от първите и водещи дистрибутори. Той ме запали преди 10 години и се познаваме поне от 15 с него и цялото му семейство.
Той е един от тези лекари, занимаващи се с алготерапия. Д-р Найденов е тежката артилерия.
Което не означава, че не трябва да се избере дистрибутор като Dino и kiara. Dino го е обяснила по горе   bouquet

Последна редакция: вт, 11 апр 2006, 13:18 от ucu

# 36
  • Linz
  • Мнения: 11 619
ucu, права си- не е шеф на Аквасорс. Шеф е на Анхира, които разпространяват водораслите Peace
 

# 37
  • Мнения: 4 458
Вижте момичета, ще внеса яснота по въпроса за Зелена Енергия и "буйни деца"
Разбира се че може да се дава на всички деца (и пак трябва да се дава според случая)!
Ако детето е по-енергично и буйно от другите просто ЗЕ се дава сутрин (някои дават вечер за това уточнявам). Така детето има достатъчно време да си изразходва енергията през деня. Би могло да се комбинира с чиста АФА например което ще успокоява детето. Може да се дава и по-малка доза ЗЕ или ако наистина детето се превъзбужда от ЗЕ може да се комбинира с АФА и Коластра като ЗЕ се дава да речем през ден два а в другите дни се дават другите продукти..... Може даже да се дава Слънчева Енергия - продукт съдържащ ЗЕ, но обогатен с други витамини и разни корени и т.н. Така един вид сам си дозираш продукта. Би могло да се направи собствена доза според нуждите на детето като се комбинират няколко продукта в едно и после се разделят на дози.....
Има много различни комбинации. Всичко зависи от нуждите, уменията и най-вече знанията.

# 38
  • Мнения: 5 500
ucu, права си- не е шеф на Аквасорс. Шеф е на Анхира, които разпространяват водораслите Peace
Водораслите се произвеждат от Спешълбаланс-Великобритания, в България се внасят от Аквасорс ЕООД София, Анхира ЕООД е издателство, разпространява информация за водораслите, книги, както се занимава и с МЛМ на какъвто принцип е разпространението на водораслите. Лидер на мрежа Анхира е д-р Петър Найденов.
Относно буйните деца, моето е от тях и вечер не давам ЗЕ, както и течна АФА, Коластра да. Другите два продукта ги давам сутрин.

# 39
здравейте аз искам да попитам по компетентните по въпроса как,какво и по колко е добре да се приемат от кърмачки,дали минават през кърмата и дали по някакъв начин ще повлияят върху бебето?искам да ги взимам за повишаване на имунитета и тонус(знаете как е тонуса като си с малко бебе  Sick)
Препоръчвам ти Колактив.Той съдържа над 37 имунни и осем растежни фактора.Необходимо е да се приема в последния триместър на бременността и първата година след раждането.Той ще укрепи имунната ти система, която се натоварва при раждането и кърменето. Колактива помага по-бързо да се възстановиш и да се освободиш ако имаш натрупани допълнителни килограми по време на бременността.Този продукт също повишава работоспособността
и подобрява емоционалния тонус и настроение.
 Аз съм много доволна от тези продукти и станах дистрибутор за да ги ползвам и давам на двете си деца.Виждам върху себе си и децата ми ефекта от тях.

# 40
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Да бе, така е- знам (имам книги на Анхира и д-р Петър Найденов, и много информация). Просто исках да бъда по-кратка и да кажа само, че той е педиатър, хомеопат и изписва водорасли. Всеки би могъл да го потърси за преглед и съвет Peace

# 41
  • Мнения: 5 500
Да бе, така е- знам (имам книги на Анхира и д-р Петър Найденов, и много информация). Просто исках да бъда по-кратка и да кажа само, че той е педиатър, хомеопат и изписва водорасли. Всеки би могъл да го потърси за преглед и съвет Peace
newsm10

# 42
  • София
  • Мнения: 1 724
Може ли да получа съват - използвах ЗЕ, коластра и ЕМК за детето си преди около 2 г. за срок от около 3,4 месеца. Нямаше никакъв ефект, предължаваше да се разболява, тогава беше на 4 и половина, сега е почти на 7. Диагноза астма. Беше на хомеопатия, по много и различни причини сега е на алопатични лекарства.
Отново се замислих за Аквасорс.
Говорих с дистрибутор, който хомеопат ми препоръча- преппоръча ми ЗЕ- по2,3 на ден, Колактив- по 2 ЕМК 2 х7 капки и Антиоксидант по 1.
Какво друго трябва да съобразя.
Много ме подтисна дистрибуторът- гледаше ме като заразно болна когато му казах, оче детето е на кортекостероиди /през какво сме минали в резултат на 3 ма хомеопати, само аз, детето и бащата знаем, не ми се дискутира, доста болезнени са спомените./
Говореше за приемащите аквасорс като за "нашите деца, които не боледуват" и прочие.
Объркана съм.
А детето е със сополи. Започнах 1 ден с 1 ЗЕ и 7 капки ЕМК,, втория ден дадох 2 ЗЕ , 1антиоксидант и 14 капки ЕМК.
На прав път ли съм, да не предозирам началото.
И изобщо какво да правя с този дистрибутор, който съвсем не ме окуражава?А вече се регистрирах...
Още нещщо - купих си зелената книга оздание 2005 там пише да не се дава Коластра на алергични към млякото деца. Моето не се е изприщвало от мляко, но по принцип не му давам прясно мляко /слузообразуващо е/, а само кисело. Тогава мога ли дадавам колактив?
Какво мислите за всичко това.Ще Ви бъда много благодарна, ако ме подкрепите - дори и със съвет да спра. Blush Thinking

# 43
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Защо не потърсиш хомеопат, където се разпространяват продуктите на Аквасорс? Освен това там няма да плащаш дистрибуторската надценка.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 724
Последният ни хомеопат отричаше изцяло аквасорс, сега, както подчертах, сме на лекарства, ходих на консултация при жена хомеопат, тя самата ме посъветва да продължим с лекарства поне още 1 месец, за да завършим ццикъла, който сме започнали.ТЯ ме прати при диструбутор, купувам на дистрибуторски цени, но проблемът е в това, че ме притесниха съветите на дистрибутора.Има ли деца с алергии, които ползват Аквасорс?Какво пиете?

Общи условия

Активация на акаунт