Какво е мнението ви за Aquasourse

  • 17 203
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Linz
  • Мнения: 11 619
"Комбинацията на супер антиоксидант с мастни киселини се отразява много добре на астма и алергии" (според д-р П. Найденов).
В книжката "Коластрата- шедьовърът на майката Природа" има разказ за ефекта на Колактив при 5-годишно момиченце с бронхиална елергична астма, както и други случаи на алергия Peace

# 46
  • Мнения: 184
По принцип алергията е свръхреакция, или по скоро нетипична реакция  на имунната система с/у определени дразнители-та си мисля че при алергични деца все пак трябва да се вземе мнението на лекуващия лекар. А това за "децата, които не боледуват"-си е чиста проба реклама, стремежът ни  да се изградим "свръхчовеци", като тъпчем децата си с имуностимуланти, също не е нормален и май е доста широко разпостранен само в БГ.

Не изказвам мнение за или против, просто казвам че не може при дете със специфични проблеми един дистрибутор да определя кое е добро и кое не.

# 47
  • Мнения: 1 858
Здравей, велева ако прочетеш по-назад в темата ще видиш, че Дино и киара са обяснили част от въпроса ти. Аз лично съм на мнение, че не трябва да спираш да даваш продуктите. Ефекта от тях ще се види с течение на времето. Моного съфорумки знаят, че моето дете е с диагноза Муковисцидоза, опитала съм какво ли не. Традиционните  лекарства лекуват едно но рушат друго (говоря от опит). Днес Дино ми донесе първите Коластра и Зелена енергия, а детето ми е с хрема. Дино ме посъветва какво да направя с Коластрата и сега няколко часа по-късно секрета намаля и Светли диша малко по-леко. Надявам, се че Дино или Киара ще се включат за да ти обяснят по-адекватно нещата. Аз лично за себе си съм решила, че ще използвам продуктите тъй като те са естествена сила и здраве от природата.

# 48
  • Мнения: 4 458
Виж мила, започвам да ти отговарям на части защото определено има нередности по твоя проблем

....Нямаше никакъв ефект, предължаваше да се разболява, тогава беше на 4 и половина, сега е почти на 7. Диагноза астма.....

С продуктите които си давала на детето малко трудно да подобрите астмата, това като първо и второ - изисква доста време да се подобри състояноето.

Искам да наблегна и на нещо много важно на което май някак си не се обръща особено внимание при препоръчването на продуктите.  Тези продукти не са панацея и лекарствени продукти! Ако е необходимо друго лечение то е добре да се прилага - особено при по-сериозни заболявания. Продуктите на Аквасорс могат да се приемат заедно с други лекарства (е, пак си има значение от продукт/лекарсто) като по този начин се подпомага самото лечение!!!!
Иска ми се това което написах да се разбере от всеки за да няма повече катастрофални грешки - поне при тези които четат тук и не са запознати.

Говорих с дистрибутор, който хомеопат ми препоръча- преппоръча ми ЗЕ- по2,3 на ден, Колактив- по 2 ЕМК 2 х7 капки и Антиоксидант по 1.

Аз лично мисля че би могла да минеш и с по-малко разходи за теб и печалба за дистрибутора  Wink


Много ме подтисна дистрибуторът- гледаше ме като заразно болна когато му казах, оче детето е на кортекостероиди /през какво сме минали в резултат на 3 ма хомеопати, само аз, детето и бащата знаем, не ми се дискутира, доста болезнени са спомените./
Говореше за приемащите аквасорс като за "нашите деца, които не боледуват" и прочие.
Объркана съм.

Ами нормално е да си объркана. На мен това, без да се убижда никой, ми прилича на фанатизъм. Не ти трябва човек боготворящ едната страна на монетата и отричащ другата - това може да ти ...... помогне ако имаш късмет, но в повечето случай може да навреди


А детето е със сополи. Започнах 1 ден с 1 ЗЕ и 7 капки ЕМК,, втория ден дадох 2 ЗЕ , 1антиоксидант и 14 капки ЕМК.
На прав път ли съм, да не предозирам началото.

Да мила предозираш


И изобщо какво да правя с този дистрибутор, който съвсем не ме окуражава?А вече се регистрирах...

Ето, точно за това говорихме малко по-горе. Сега след като си се регистрирала при този човек ще си поне от части зависима от него - той е най-доверения ти .... учител да речем.
Много рядко друг дистрибутор който не е от мрежата ти ще се наеме да ти помага и съставя схеми. Не се сърди на хората че не ти помагат - не че не искат, но както казахме по-горе не е чесно един да се поти и поема отговорността за дозите и продуктите които ти препоръчва и друг да събира печалбите без да си мръдне пръста.

Аз лично искрено ти пожелавам успех с детенцето

# 49
Аз също като maatete изцяло се доверих на Аквасорс и двете ми деца всеки ден пият ЗЕ и Колактив.Малкия при никнене на всеки зъб се разболяваше и стигаше до бронхит.Веднага му изписваха антибиотик и инхалации. Няма да казвам колко са вредни,а само,че следващия път по тежко го изкарваше и по-бавно минаваше.Реших да пробвам със Аквасорс и сега наскоро му излизаше кътник.Пак вдигна температура но не стана на бронхит и за три дни се оправи.Давах му по две Коластри и по три ЗЕ.За температурата Ефералган.Това му помогна да се оправи за три дни,въпреки,че вдигна 38.5 градуса.

# 50
От пет месеца давам коластра и водорасли на децата си, съответно на 6 и 2 години - дори и да се разболеят,минава по-леко и по-бързо.Определено съм доволна.Е, малко са скъпи, но по-добре за тях да давам пари, отколкото за лекарства.

# 51
  • София
  • Мнения: 1 097
Да бе, така е- знам (имам книги на Анхира и д-р Петър Найденов, и много информация). Просто исках да бъда по-кратка и да кажа само, че той е педиатър, хомеопат и изписва водорасли. Всеки би могъл да го потърси за преглед и съвет Peace
Ако успее да го уцели тука!  hahaha Наапоследък все по-трудно става. Той пътува много и често. Особено след като започна да работи и в Русия.
  bouquet За щастие има колеги и последователи, които вършат тази работа.

# 52
  • София
  • Мнения: 1 724
Е, откакто писах досега вече сме с бронхит, засега, слава богу, отшумява учудващо бързо. Simple Smile
говорих и с пулмоложката, която ни лекува, и с хомеопат, при който смятам да започна лечение след около 1 месец - и двете смятат, че е добре да приема зелена енергия и коластра.
в момента по съвет на хомеопата пие за около 3 дни - 3 по  2 колактив, на 4 часа по 1 зелена енергия, антиоксидант- 2по 1 и ЕМК.
Благодаря много за откровените и добронамерени съвети, на онези, които подходиха добронамерено.


 [/quote]

Аз също като maatete изцяло се доверих на Аквасорс и двете ми деца всеки ден пият ЗЕ и Колактив.Малкия при никнене на всеки зъб се разболяваше и стигаше до бронхит.Веднага му изписваха антибиотик и инхалации. Няма да казвам колко са вредни,а само,че следващия път по тежко го изкарваше и по-бавно минаваше.Реших да пробвам със Аквасорс и сега наскоро му излизаше кътник.Пак вдигна температура но не стана на бронхит и за три дни се оправи.Давах му по две Коластри и по три ЗЕ.
ващо бързо - в петък беше с хрипове, вчера вече не ги чувам/ в понеделник ще пиша и какво чува пулмологът/

Благодаря ти, по колко ЗЕ и колактив даваш?

# 53
# 54
Благодаря ти, по колко ЗЕ и колактив даваш?


[/quote]
Когато са настинали по 2 капсули Колактив и по 2-3касули(според случая) Зелена Енергия.На дъщеря ми,тя е по- голяма и с по-малко се оправя,но тя цяла зима пи по 1 ЗЕ с прекъсвания през Събота и Неделя като не е на градина.Малкият по-трудно му минава и трябва да пие повече от добавките.

# 55
  • София
  • Мнения: 1 724
Извинявайте за нескопосното цитиране, не съм догледала. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт