The Walking Dead - 16

  • 20 395
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Някой трябва да ги привлече. Не трябва ли Рик да мине оттам с караваната newsm78

# 16
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Смятай къв шок съм изживяла, щом не знам аз ли съм или не съм  Mr. Green

Басиму..
Извинявай тогава, Криста, не беше нарочно
Ше имaш дa черпиш.

Ще почерпя, ще почерпя, това да ти е проблема   Drunk

# 17
  • Мнения: 31 991
Айде да цопна и аз в новата тема. За която благодаря  bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 3 581
Аз още не съм гледала, ама вие всичко ми разказахте. Mr. Green

Честно казано, аз предпочитам Глен да умре от зомбита, отколкото от някой психопат, някакси по-естествено я приемам тая смърт.

# 19
  • МАРС
  • Мнения: 1 122
Щом толкова се раздухва, че няма да умре, най-вероятно ще стане така, няма дим без огън.

# 20
  • Мнения: 31 991
Щом толкова се раздухва, че няма да умре, най-вероятно ще стане така, няма дим без огън.
Мисля си, че няма да умре така. Защото става повторение с предишния дето умря между стъклените врати.

# 21
  • София
  • Мнения: 27 283
Благодарско за темата  bouquet

Като за нова тема да си пожелаем Даръл да слезне най-накрая от мотора и да ги почне с арбалета. Твърде дълго се застоя. Сърбеше го здраво в последния епизод да палне моторетката към Александрия ама се въздържа.  #2gunfire

# 22
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Благодаря за темата  bouquet

Още не съм се престрашила да гледам новия епизод.  Confused

# 23
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
 hahaha
Скрит текст:

# 24
  • Мнения: 3 736
Брютру.

Както и да спасят Глен, на мен няма да ми е достатъчно правдоподобно, отсега си казвам, с болка в сърцето. Първо, защото докато се шмугне, могат да го гепят двайсетина чифта ръце без да се озорят, второ, защото номерът с мазането с черва не върви -- той е прясна мръвка, няма как да хване от тая си позиция да коли зомбита, че да се маже. Окей, допускам, че докато разфасоват Ник, може да се шмугне, обаче... абе много са, бе!

# 25
  • Мнения: 31 991
Брютру.

Както и да спасят Глен, на мен няма да ми е достатъчно правдоподобно, отсега си казвам, с болка в сърцето. Първо, защото докато се шмугне, могат да го гепят двайсетина чифта ръце без да се озорят, второ, защото номерът с мазането с черва не върви -- той е прясна мръвка, няма как да хване от тая си позиция да коли зомбита, че да се маже. Окей, допускам, че докато разфасоват Ник, може да се шмугне, обаче... абе много са, бе!

Не издребнявай  Mr. Green Важното е да оцелее  Praynig

Впрочем предпочитам от зомбита да умре, а не от Неган. Така както стана в комикса ми беше много брутално.

# 26
  • Мнения: 1 992
А, въобще не е толкова важно да оцелее, защото ще е много нагласена работа.

# 27
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Аз пък си го искам обратно Глен.Винаги ми е бил като светъл лъч на надеждата.

# 28
  • Мнения: 3 736
За този сериал съм извънредно дребнава. Те сами си поставиха летвата високо. Сега искам постоянно качество, ще ме прощават.  Naughty Като не ми дреме за качество, ше гледам Дневниците на вампира, примерно. Mr. Green

Ето, да не мислите кунката на Рик.

# 29
  • МАРС
  • Мнения: 1 122
Аз ли съм кьорав или му няма нищо на ръката? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт