Предстои ми инсеминация - тема 20

  • 37 460
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 989
Момичета, видяхме пулсиращо ембрионче. Hug Десният ми яйчник е неспокоен, но лекарят каза, че това е от стимулацията. Тази е и причината да имам болки.

# 46
  • Мнения: 3 126
Момичета, видяхме пулсиращо ембрионче. Hug Десният ми яйчник е неспокоен, но лекарят каза, че това е от стимулацията. Тази е и причината да имам болки.

Бравооо супер!
Тонове не сте чули още, или?
Кога пак си на преглед?
Пожелавам ти лека бременност до термина!

# 47
  • Мнения: 1 989
Благодаря.  bouquet
Само ме гледа на ехограф. След две-три седмици ми каза пак да отида. Аз ще отида след 2. Утре ще си запиша час.

# 48
  • Мнения: 2 887
радвам се, форест. лека и спокойна бременност до термин.

# 49
  • Мнения: 3 126
радвам се, форест. лека и спокойна бременност до термин.

Звездичка,
Ти сега какво ще правиш?
Пак ли инсе?

# 50
  • Мнения: 2 887
а не, то и последното беше някакво недоразумение. ще видя каако ще каже новата докторка и дали въобще ще се харесаме,но инвитро, най-вероятно с лека стимулация.

# 51
  • Мнения: 3 126
а не, то и последното беше някакво недоразумение. ще видя каако ще каже новата докторка и дали въобще ще се харесаме,но инвитро, най-вероятно с лека стимулация.

А, по фонда ще кандидатстваш ли?

# 52
  • Мнения: 2 887
не, няма да ми покрият процедура в чужбина.

# 53
  • Мнения: 208
Здравейте момичета. Извинявайте че не писах по-рано. Прегледа мина много добре. Док видя две бебчета Simple Smile . Каза, че всичко е много добре, но не можахме да хванем тоновете. Следващия петък на 13-ти имам пак записан час да видим как се развиват и евентуално да ги чуем Simple Smile това е от мен. Мечтите с сбъдват...

# 54
  • Мнения: 2 887
аничка, радвам се. дано на 13 успеете да ги чуете. спомням си, че се притесняваше за покачването на чхг. понякога при многоплодни едното спира да се развива на ранен стадий. може при теб да са били три, ти беше с повече фоликули. едното да е да спряло и чхг-то да  е почнало да се качва по-бавно.

# 55
  • Мнения: 1 989
Благодаря, момичета. Дай Боже на всички да се случи съвсем скоро.
Аничкааа, честито, миличка. Много се радвам за теб. Пожелавам ти леко бременеене.  bouquet

# 56
  • Мнения: 3 126
Здравейте момичета. Извинявайте че не писах по-рано. Прегледа мина много добре. Док видя две бебчета Simple Smile . Каза, че всичко е много добре, но не можахме да хванем тоновете. Следващия петък на 13-ти имам пак записан час да видим как се развиват и евентуално да ги чуем Simple Smile това е от мен. Мечтите с сбъдват...

Честито Аничка!
Вярвам, че всичко ще бъде наред!
Стягай се всичко да купуваш по две! Simple Smile

# 57
  • Мнения: 311
Аничка , Форест прекрасни новини мили мои  bouquet Hug Пожелавам ви без проблемни бременности и на двете.Останалите момичета успех и стиснати палци  Hug

# 58
  • Мнения: 208
Благодаря ви хубавици... форест браво и на теб... моля се всичко да е наред и да заразим всички тук :*

# 59
  • Мнения: 370
Форест, Аничка, многоо се радвам! Браво момичета, лека и спокойна бременност ви пожелавам!
Страхотно тръгва темата, дано да се напълни с добри новини и щастливи момичета. Успех на всички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт