Предстои ми инсеминация - тема 20

  • 37 439
  • 742
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 39 828
Колко трябва да е ЛХ , за да се каже, че яйцеклетката е годна?

Линк към старата тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=862802.0

# 1
  • Мнения: 3 126
Записвам се в темата.
 Надявам се всички, които се запишат в нея да забременеят докато се пусне 21-вата тема!

# 2
  • Мнения: 311
Поли моето ЛХ на 3ти ден беше 20 при стойности от 1 до 7 в този период.Както и фсх беше 12(на горната граница).Тази комбинация не дава много добра надежда за качеството на яйцеклетката.Хубаво е , че всеки месец е за него си и се надявам другия да съм по учебник  Mr. Green
Да ни е честита новата тема и да се махаме бързо бързо Simple Smile  bouquet

# 3
  • Мнения: 175
Честита ни нова тема и, а дано на късмет!  Hug  newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm18

# 4
  • Мнения: 295
Цък и аз в новата темичка   Party
Дано скоро всички записали се да ни зарадва за празниците preggo /ако може още за Никулден  Grinning /
Мони, аз правих инсето в МД Варна, но изследванията ще ги направим в друга клиника.

# 5
  • Мнения: 1 988
Честита нова тема.  bouquet
Поли, моето ЛХ на 3-ти ден от цикъла, преди започване на стимулацията, беше около 10 и нещо, после леко се понижи, а в деня, в който ми биха Хориомона, беше достигнало пик 20 и нещо. Пиша по спомен, понеже не са пред мен резултатите от изследванията. Аз съм с ПКЯ и не знам дали и това не оказва влияние върху стойностите. Явно яйцеклетката все пак е била годна, след като се е оплодила. Или и некачествена яйцеклетка може да се оплоди?  newsm78

Аз започвам да се чудя дали да не се обадя на моя лекар и да го помоля да ме види по- рано. Прегледът ми е чак в четвъртък, а тази болка вдясно продължава да ме притеснява. Не знам дали е нормална, даже част от крака ме боли, по- конкретно ингвиналната гънка.  Болката в никакъв случай не е силна и нетърпима, просто се тревожа дали всичко е наред. По мои изчисления днес навлизам в 6-та г.с- първият ден от последния ми цикъл беше на 26.09 около обед, т.е в момента съм със седем или осемдневно закъснение. Дали нещо ще се види, или още е рано? Той неслучайно ме вика в четвъртък, ама този мой страх..... Sad

Последна редакция: сб, 31 окт 2015, 08:23 от Forest rain

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 432
Честита нова тема и от мен bouquet нека тя ни донесе много радост, късмет и щастливи моменти за които мечтаем и чакаме с такова нетърпение Simple Smile

# 7
  • Мнения: 370
Форест, може да се види в 5та седмица. Ако се притесняваш отиди да те види  Hug

Успех в новата тема, момичета! Дано е късметлийска и ни донесе само положителни резултати bouquet

# 8
  • Мнения: 440
запис пожелавам ни късмет

# 9
  • Мнения: 2 882
запис и от мен.
форест, може би понеделник-вторник би се видяло вече.

# 10
  • Мнения: 28
и аз се записвам и дано в най-скоро време всички да сме с кореми Simple Smile аз в момента съм в застой, защото имах задържан фоликул и съм 2 седмици на противозачатъчни да се изчисти. после почваме стимулация и в зависимост от местоположението на фоликула действаме.
Момичета някоя от вас чувала ли е някой да е забременял с една запушена тръба чрез инсеминация. Защото съм се притеснила, че шансовете ми като съм с една тръба не са много големи /все пак имам една неуспешна инсе/ Sad

# 11
  • Мнения: 1 988
Аз май ще си изчакам прегледа. Няма смисъл да пришпорвам нещата. Щом лекарят ми е казал в четвъртък, ще го послушам и ще си чакам датата. Дотогава ще гледам да не мисля за лоши неща и да си избия страховете от главата.

# 12
  • Мнения: 3 126
и аз се записвам и дано в най-скоро време всички да сме с кореми Simple Smile аз в момента съм в застой, защото имах задържан фоликул и съм 2 седмици на противозачатъчни да се изчисти. после почваме стимулация и в зависимост от местоположението на фоликула действаме.
Момичета някоя от вас чувала ли е някой да е забременял с една запушена тръба чрез инсеминация. Защото съм се притеснила, че шансовете ми като съм с една тръба не са много големи /все пак имам една неуспешна инсе/ Sad

Криска, писах ти лс!
Успеваемостта е малка. Много зависи и от причината за АРТ. Ако има и мъжки фактор, шансът е още по-малък. Ако 86 в името ти е годината ти на раждане, си млада и имаш време да опиташ и други варианти инвитро по фонда например.

# 13
  • Мнения: 28
и аз се записвам и дано в най-скоро време всички да сме с кореми Simple Smile аз в момента съм в застой, защото имах задържан фоликул и съм 2 седмици на противозачатъчни да се изчисти. после почваме стимулация и в зависимост от местоположението на фоликула действаме.
Момичета някоя от вас чувала ли е някой да е забременял с една запушена тръба чрез инсеминация. Защото съм се притеснила, че шансовете ми като съм с една тръба не са много големи /все пак имам една неуспешна инсе/ Sad

Криска, писах ти лс!
Успеваемостта е малка. Много зависи и от причината за АРТ. Ако има и мъжки фактор, шансът е още по-малък. Ако 86 в името ти е годината ти на раждане, си млада и имаш време да опиташ и други варианти инвитро по фонда например.

Поли, нещата при мъжа ми са супер, само моята тръба. Ако нищо не стане след 4 неуспешни инсета ще кандидатстваме по фонда.

# 14
  • Мнения: 466
Записвам се и аз в новата темичка. Дано да ни е на късмет.

Утре съм на преглед и ако е ок всичко ще следва хориомон и инсета.

Общи условия

Активация на акаунт