Предстои ми инсеминация - тема 20

  • 37 462
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 126
Добро утро момичета!
Пожелавам успех на Ани и Енджой на днешните прегледи! Аничка, дано видиш мечтаната точица! Енджой, пожелавам ти добър резултат от стимулацията!

# 16
  • Мнения: 466
Мерси Поли, ще пиша след прегледа,  след около час.  Какво става с теб?
Ани успех, да се похвалиш като видиш бебчето.

# 17
  • Мнения: 466
Така , утре  сме на инсе. Интересното този път е  че ще сме без хориомон. Не разбрах защо, но каза че този път предпочита да изчака сами да се пукнат и ако четвъртък не са се пукнали тогава ще го постави и ще се направи реинсе.

# 18
  • Мнения: 1 989
Enjoy, успех на инсето. bouquet Колко фоликула имаш?

# 19
  • Мнения: 466
Мерси, Общо 4 са, като два са 20-22мм, а другите два са 16-18мм. Четвърто инсе ще е  дано е последно и успешно.

Forest rain ходи ли на преглед?

# 20
  • Мнения: 1 989
Супер. Пожелавам ти да е успешно. Чак в четвъртък следобед съм на лекар. 

# 21
  • Мнения: 466
Всичко ще е наред. Като го видите да се похвалиш Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 887
enjoy, ти не беше ли с клостил? понякога от него се втърдяват и трудно се пукат сами. аз имах проблеми при втората инсеминация, при която доминантният твърдо презря и скочи за един ден от 20 на 26 мм/по принцип ги пукам на 21, макс. 22/.чак след хориомона се пукна впоследствие. при първата нямаше нищо подобно, така че си е силно индивидуално, но след това вече отказах клостила.

# 23
  • Мнения: 59
Дами, да се прехвърля и аз в новата темичка. Дано намаляваме тук една по една. След инсе на 28/10 и реинсе на 29/10 съм в поредното очакване. Последната година като се замисля все съм била в очакване на дати, прегледи и тестове...
Едно въпросче за стимуациите ви за инсеминация. Само клостилбегит ли е вариант? Аз бях с него два поредни месеца, но имам ужасни депресивни състояние през дните, в които го пия. Споменаха ми от клиниката, че може евентуално Мерионал да се ползва в малки дози. От други препарати инжекционни за инвитро съм нямала странични ефекти.

# 24
  • Мнения: 2 887
фемара предписват като алтернатива. тя също е на хапчета.

# 25
  • Мнения: 1 989
Дами, да се прехвърля и аз в новата темичка. Дано намаляваме тук една по една. След инсе на 28/10 и реинсе на 29/10 съм в поредното очакване. Последната година като се замисля все съм била в очакване на дати, прегледи и тестове...
Едно въпросче за стимуациите ви за инсеминация. Само клостилбегит ли е вариант? Аз бях с него два поредни месеца, но имам ужасни депресивни състояние през дните, в които го пия. Споменаха ми от клиниката, че може евентуално Мерионал да се ползва в малки дози. От други препарати инжекционни за инвитро съм нямала странични ефекти.


Аз бях на Мерионал. По време на приема се чувствах по- превъзбудена от обичайното, но може и на стреса да се е дължало.

Последна редакция: вт, 03 ное 2015, 16:13 от Forest rain

# 26
  • Мнения: 466
На клостил съм.  Пи опитите на контролиран цикъл два пъти не ги бях пукнала иначе ми се пукат до 24мм сами. При трите инсета до  сега винаги са ми слагали хориомон, само този път ще се изчака с хориомона до реинсето. Не знам защо , но се надявам като е различно поне да е успешно, че ако не стане и сега ще тр да подавам за фонда  и аз.

# 27
  • Мнения: 2 887
по-добре и звънни да сложите. като преседят май-става по-зле(не е задължително да стане киста, но то стига и яйцеклетката да презрее). поне при четири за един-два хориомонът ще помогне.

# 28
  • Мнения: 466
Утре сутринта е инсето а четвъртък ще е ренинсе, та чак тогава ще решим спрямо това колко за пукане са останали, ако са останали въобще

# 29
  • Мнения: 2 887
успех. те гледам, че още са относително мънички. може би ще ги хванете своевременно.

Общи условия

Активация на акаунт