Колко деца искате?

  • 10 774
  • 82
  •   1
Отговори
# 75
Сега имаме 2 момиченца но се замислям за трето макар че още е много рано родих януари и мисля че по рано от догодина януари не бива да забременявам,как мислите?И вярвате ли за това че кръвта на мъжа се мени през 4 години а на жената през 3 и ако жената забременее в година която тя е била със силна кръв детето ще е мимиче,ако зачене тогава когато мъжа е бил със силна кръв бебето ще е момче?Имаше такава тема някъде тук из форума/

# 76
Na men tova mi e pyrva bremennost,no opredeleno iskam da imame vtoro detence.

# 77
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Аз имам едно, сега работим за второ, но искам общо три, време като възраст имам, финансово не цъфтим кой знае колко, но мисля, че си заслужава да изпитваме някои ограничения заради повечко дечица!   Grinning  Wink

# 78
  • Мнения: 5 539
Аз искам да имам поне 3 деца, а като гледам това слънчице до мен си мисля дори и за повече.
За жалост сега дори и с едно трудно се оправяме финансово, но съм оптимист, че нещата ще се оправят и един ден ще можем да си позволим пълна къща с деца!!! :smilecolros:

# 79
  • Мнения: 4 458
имам две, но ми се иска да имам още едно - по възможност момче Grinning

# 80
  • Мнения: 7 821
Цитат на: aylin
имам две, но ми се иска да имам още едно - по възможност момче Grinning


И аз  така, но момиче. Даже снощи таткото вика дай да си направим една руса кукла  Grinning . Само ме е страх да не излезе още един малък дивак  Grinning .

# 81
Vse o6te nqmam decq, no bih iskala da imam 2.  Grinning

# 82
  • София
  • Мнения: 2 300
Две  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт