Къванч Татлъту и Берен Саат- преди и след "Забраненият плод" (Aşk-ı Memnu) ~111

  • 83 282
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 18 652
Здравейте Hug

Снеже Hug и на мен не ми харесва Киво особено на тая снимка Confused леля е излязла по добре!
рускините мислят, че е от тържеството на Снайдерови в Ибица, преди няколко месеца Peace

и с толкова къса коса не ми харесва, ама не мисля, че изглежда като оплешивяващ Whistling



хубав уикенд bouquet bouquet


# 46
# 47
  • Мнения: 8 462
Добро утро! Hug Hug Hug


Скрит текст:

Айрра, Терзиbouquet bouquet


 Heart Eyes Wink Heart Eyes



Спокойна неделя. bouquet

# 48
  • Мнения: 3 328
Добро утро


# 49
  • Мнения: 8 462
Добро утро! Hug Hug Hug


Скрит текст:

Терзи, bouquet


Къванч е/бил в Кападокия, но по каква причина - не разбрах. Peace



Успешна нова седмица! bouquet

# 50
  • Мнения: 18 652
Добро утро Hug Hug



Снеже Hug, Терзи Hug
днес имам РД, почерпете се Hug

Скрит текст:




# 51
  • Мнения: 1 072
Айра Heart Eyes Hug, честит рожден ден, скъпа Heart Eyes love001 Да си много здрава и щастлива ти желая Heart Eyes Всичко най, най....от сърце Heart Eyes Мерси за почерпката Wink
Скрит текст:

Привет и на останалите Hug

Мерси за всичко, което публикувате bouquet За първи път Башак да не ми хареса как е облечена от снимките с кафявото яке Simple Smile Иначе Киво е супер Heart Eyes И на снимката с Берк и на тази с Башак, която и аз мисля е от Ибиса Wink

И една от последните минути от инстаграма на Киво Wink


Хубав ден и до скоро Hug

# 52
  • Мнения: 18 652
Миси Heart Eyes, мерси мила love001 bouquet
интересно наистина какво ли прави нашия човек в Кападокия newsm78
А Башак пък на мен на много места не ми харесва как се облича Wink

Скрит текст:
лелеее голям късмет извади ти с твоето прибиране в България!!!

бившия мъж на Башак със Селен Сойдер Whistling


И Башачето на кон Crazy



последното видео е преведено

ТУК

Последна редакция: пн, 16 ное 2015, 12:55 от Airra

# 53
  • Мнения: 3 328
Airra Честит рожден ден

# 54
  • Мнения: 18 652
Airra Честит рожден ден



Благодаряя bouquet bouquet

# 55
  • Мнения: 1 072
Привет Hug

Скрит текст:

Айра Heart Eyes Hug, за бившия на Башак и аз бях видяла, че се среща със Селен, даже май някъде пишеше, че се били сгодили Peace Ама изобщо не ми харесва, няма нищо общо с Киво, Башак е голяма късметлийка, а и на мен повече ми харесва от Селен Wink Simple Smile

Още една от Башак, и тя е била в Кападокия.


Гледах и преведеното видео. Нищо не мога да разбера. Киво постоянно говори за някакви проекти, изненади, роли, но май няма нищо конкретно предвид. За брат му пък изобщо не знам какво да коментирам. Той се изживява като някаква мутра, в инстаграма има снимки с пистолет, броеница, целуват му ръка в офиса, негови служители, голям патрон няма що Simple Smile

Една новина от фейса днес Simple Smile Не знам откъде си ги измислят тези глупости Simple Smile Той никъде не иска да говори за връзката си, те направо го женят Simple Smile
http://lokumki.com/lokum/24221-ekskluzivno_kyvanch_tatlatu_i_bas … za_sybitieto.html

Забравих да напиша, че Берен и Кенан на снимките са ми много смешни Peace Не мога да си обясня как хора с техните възможности, могат да изглеждат по този начин Peace

Хубав ден Hug

# 56
  • Мнения: 18 652
Миси  Heart Eyes Hug
ние с теб ще се окажем едни от най-големите фенки на Башак Wink Crazy
появи се и севгилито на Азра Confused и тя няма късмет с красавец като бившия й Peace Peace


тоя сайт локумки, неслучайно се казва така Laughing ,ама нищо не е в сравнение с Клюки.бг
там Дарина Павлова урежда медения месец на Киво на Боровец в х-л Рила Whistling
ааааа и му била хвърлила око, нищо , че ще се жени rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Тугай и на мен не ми се коментира, голям бабаид се оказа ooooh! Нуртен вместо да намира кусури на Башак, да погледне сина си Tired

ти гледаш ли някое дизи?

хубав ден bouquet

# 57
  • Мнения: 1 072
Хелоу Hug
Скрит текст:

Айра Heart Eyes Hug, този на Азра направо симпатичен в сравнение в бившия на Башак Wink Simple Smile За Дарина Павлова няма да се учудя, ако му е хвърлила око Simple Smile Тя нали беше гадже с Джулио Берути, по-млад от нея и много красив италианец/от твоите хора Wink/, така че ако й падне в мрежите нищо чудно да го оплете и нашия Simple Smile

От Башак




Голяма красота тази Кападокия Heart EyesЩе трябва да се ходи и там Wink

Малко Берен






И още нещо ми направи впечатление Peace Нито Киво, нито Башак, нито Берк, нито Мелиса са публикували нещо в знак на съпричастност с трагедията в Париж newsm78 Не, че означава нещо, но съм любопитна Peace Особено Мелиса и Башак, които са доста активни в инстаграм. Както и да е...

Хубав ден Hug

Последна редакция: ср, 18 ное 2015, 12:00 от Miss60

# 58
  • Мнения: 18 652
Привет Hug Hug
страхотни портрети на Берен Peace





Миси Heart Eyes Hug, италианеца(Джулио Берути) ми е другия любимец след Киво, ама неговата кариера и личен живот не ги следя Wink
ААА Даринка едва ли може да оплете Киво, освен , ако не е за една нощ Laughing
А за това, че няма отзиви относно Париж не съм учудена много Peace

хубав ден bouquet

# 59
  • Мнения: 8 462
Здравейте!  Hug

АйрраHug честит рожден ден на патерица.  bouquet Здраве и късмет ти желая. Hug
 
Мис, Hug bouquet

Мисля, че ще им се получат нещата.  Wink Thinking



http://vk.com/kivanc_tatlitug?z=video179104563_171379637%2Fe591226059d71b3ec3

Приятен ден! bouquet

Общи условия

Активация на акаунт