Къванч Татлъту и Берен Саат- преди и след "Забраненият плод" (Aşk-ı Memnu) ~111

  • 83 282
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 072
Aйра Heart Eyes Hug, ами не не го следвам бащата, но помня, че бях виждала реклама. Те преди сватбата му ограничиха профила много предвидливо, така, че сега нищо не виждам;-)

За статията сигурно пише това, което вече ни е известно, но кой знае newsm78 В контакта няма ли превод newsm78

Хубав ден Hug

# 736
  • Мнения: 18 652
Aйра Heart Eyes Hug, ами не не го следвам бащата, но помня, че бях виждала реклама. Те преди сватбата му ограничиха профила много предвидливо, така, че сега нищо не виждам;-)

За статията сигурно пише това, което вече ни е известно, но кой знае newsm78 В контакта няма ли превод newsm78


има само коментар, малко зле написан Whistling

Цитат
Написано,,для фильма КТ,который расскажет о жизни КС кнопка нажата(лёд тронулся).КТ и КС договорились ближайшие дни встретится и поговорить о фильме. В уголочке написано ,, Известный актёр для фильма который собирается снимать, получит( или получил, плохо видно) поддержку от жены БД и от семьи. Это новое или было, я пропустила?

както и да е, ще чакаме Simple Smile
аз искам да видя Киво Heart Eyes на крака!!

# 737
  • Мнения: 1 072
Aйра Heart Eyes Hug, от превода с две думи нищо, което да не знаем Peace

Но малко прекалиха с тази дезинформация от последната седмица Crossing Arms Вече си мисля, че звездите сами се уговарят с папараците, елате ме снимайте в мола, но после в болницата йок Laughing

Берк да не го женим и него newsm78 Laughing


Да се преместим вече в другата тема, как мислиш newsm78

Слагам линка от Снежка отново, че е на предната страница Peace

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=915270;topicrefid=19

# 738
  • Мнения: 18 652
Миси Heart Eyes Hug
за папараците, отдавна витаят такива предположения Whistling
много интересно защо няма инфо и снимки, когато са го изписвали от болницата Confused

да, да се местим Peace

Общи условия

Активация на акаунт