Къванч Татлъту и Берен Саат- преди и след "Забраненият плод" (Aşk-ı Memnu) ~111

  • 83 326
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 8 612
Вале, Миси, Айрре,  bouquet bouquet bouquet

Възпитаните хора така си пишат опроверженията.  Peace Wink


Новата темичка е пусната - като довършим тази, да има къде да се преместим.  Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=915270;topicrefid=19

Последна редакция: сб, 02 апр 2016, 12:30 от ·٠•Snejka•٠·

# 721
  • Мнения: 1 072
Привет Hug

Снежка bouquet

Какво ли прави Киво newsm78



Малко красота от Япония и Едже











https://scontent.cdninstagram.com/t50.2886-16/12930442_1574580882852841_714979268_n.mp4

https://scontent.cdninstagram.com/t50.2886-16/12951785_1262477997113149_350577532_n.mp4

Промо към предаването с Башак
https://scontent.cdninstagram.com/t50.2886-16/12930401_1581487298830919_1253467685_n.mp4

Хубав ден Hug

# 722
  • Мнения: 18 701
Привет и от мен Hug

Снеже Hug, мерси , че се грижиш за темата bouquet
Миси Heart Eyes Hug
еххх отходи си тая Едже, да е жива и здрава Wink
мерси за снимките bouquet
и промото с Башак ми хареса!! Heart Eyes

и аз искам новини за Киво, къде е, добре ли е? Heart Eyes

от мен нещо, от преди няколко дена (от Темата за Карадай, от Косе Босе ) bouquet
което много ми хареса Party

Статия във вестник "Хюриет".
http://www.hurriyet.com.tr/yabanci-oyunculardan-kirk-kat-daha-ye … rk-oyuncu_unluler
Авторката пише, че сред турските актьори има много по-красиви и представителни, както и много по талантливи , отколкото са чуждестранните артисти - предполагам има предвид холивудските  Grinning
Тя е посочила нейните 8 фаворита - актьори и актриси, които биха се мерили с чуждите: Къванч Татлъту, Зейнеп Абдула Фарах,Кенан Имирзалъолу,Аслъ Енвер,Мерт Фърат, Гьокче Бахадир,Берен Саат, Бурак Йозчивит.


Скрит текст:
момичета, с Фенчето Heart Eyes си говорихме, че като започне евентуално нов сериал , трябва да се съберем в една тема..... Peace

 Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: нд, 03 апр 2016, 12:03 от Airra

# 723
  • Мнения: 8 612
Миси, Айрре, bouquet bouquet bouquet

Само не мога да разбера Аслъ Енвер какво прави там?  newsm78 Ама това е субективното мнение на авторката на статията, каквото е и моето все пак.  Peace

# 724
  • Мнения: 18 701
Миси, Айрре, bouquet bouquet bouquet

Само не мога да разбера Аслъ Енвер какво прави там?  newsm78 Ама това е субективното мнение на авторката на статията, каквото е и моето все пак.  Peace


да субективно е Peace
някои може да се учудят и за Гъокче (аз много си я хресвам) Peace
Скрит текст:
знам, че си фенка на Листопад, офффф на мен много ми се гледа пак, много го обичам, много Heart Eyes
ама предполагам, че няма да я повторят пак тая класика на турските сериали  Whistling

# 725
  • Мнения: 8 612
да субективно е Peace
някои може да се учудят и за Гъокче (аз много си я хресвам) Peace

Скрит текст:
знам, че си фенка на Листопад, офффф на мен много ми се гледа пак, много го обичам, много Heart Eyes ама предполагам, че няма да я повторят пак тая класика на турските сериали  Whistling

Еее, Гьокче е много талантлива и чаровна.  Peace Лично на мен не ми е любимка, още повече, че харесвах Неджля, а Лейля не ми допадаше като образ, ама на бялото черно не мога да кажа. Peace Не съм се замисляла досега, но ми хрумна, дали биха си паснали с Къванч? newsm78


Скрит текст:
Hug Мда, това е един от любимите ми сериали, но и аз се съмнявам, че ще го повторят. Sad Peace

# 726
  • Мнения: 18 701

Еее, Гьокче е много талантлива и чаровна.  Peace Лично на мен не ми е любимка, още повече, че харесвах Неджля, а Лейля не ми допадаше като образ, ама на бялото черно не мога да кажа. Peace Не съм се замисляла досега, но ми хрумна, дали биха си паснали с Къванч? newsm78


Скрит текст:
Hug Мда, това е един от любимите ми сериали, но и аз се съмнявам, че ще го повторят. Sad Peace

и аз бях фенка на Неджля, то от там и любовта ми към ФЕ Wink Heart Eyes
Киво и Гъокче, защо пък не? Simple Smile

в последния й сериал(Спомини си Гюнюл) много ми хареса играта й, а и се е разхубавила Peace

тая виждала ли си я? Grinning



кой пък е хванал така крака на Мелиса newsm78


Последна редакция: нд, 03 апр 2016, 16:31 от Airra

# 727
  • София
  • Мнения: 6 287
Що, Аслъ си е баш за там.  Mr. Green  Мен например ме учудва липсата на Бергюзар Корел, както и на други актриси и актьори, но всеки има различен вкус и възприятие.  Sunglasses

Гьокче Бахадър и аз много я харесвам.  Heart Eyes  

Берен като "новата", порасналата Кьосем. От бързане размених буквите в името.  Mr. Green

Последна редакция: нд, 03 апр 2016, 17:37 от zarani

# 728
  • Мнения: 1 072
Привет Hug

Айра Heart Eyes Hug, интересна статия за талантливите и красиви турски актьори и актриси. Но не съм съгласна, че са по от холивудските Peace Може би по красота някой са по, но талант има много какво да се желае Peace Да не говоря пък за сюжетите на сериалите им, може би някои от игралните филми биха могли да се сравняват с холивудските. Колкото до субективното мнение, трябва да се има предвид каква е авторката, ако е филмов критик примерно в такъв случай мнението и е много по- обективно от на феновете примерно Peace Факт е , че няма много турски актьори в Холивуд, колкото и да не им харесва на някой все пак е световен критерий за известност и всеки актьор се стреми да бъде забелязан там Peace За Киво съм съгласна в каквито и класации да участва Simple Smile

Снежка, Зарани wavey

Няма ли някой да каже как е Киво newsm78

Хубав ден Hug

# 729
  • Мнения: 18 701
Миси Heart Eyes Hug и аз чакам новини  Whistling Confused
няма ли нещо покрай родата, приятелите в СМ?

за статията е така, много е важно кой я е писал Peace
аз си имам мое мнение за холивудските сериали, хаха не крия, че не ги долюбвам Wink
но за актъорите може би си права Peace

 Heart Eyes  Heart Eyes




хубава седмица bouquet

# 730
  • Мнения: 1 072
Айра Heart Eyes Hug, нито дума, нито снимка, нито от родата, нито от приятелите Simple Smile Пълно информационно затъмнение Simple Smile

Част от компанията е била в Тузла, но нито Киво, нито Башак са отбелязани, така, че най-вероятно не са били там или не са искали да знаем къде са Wink


Мелиса публикува само снимки с децата си в последно време.



Докато нямаме новини от Киво да се насладим на красива Япония с Едже








Башак се отчете в инстаграм със снимка от онова парти на списание Ин стайл

Последна редакция: пн, 04 апр 2016, 15:51 от Miss60

# 731
  • Мнения: 18 701
таман бях тръгнала да я слагам новата снимка Wink Simple Smile
помислих, че е свързана с фотосесията й (нали щеше да има материал за нея в някакво списание  newsm78)
много ни е хубава ! Heart Eyes




# 732
  • София
  • Мнения: 6 287
За статията от вчера, загледах се сега и не видях името на автора.  Rolling Eyes  Гледах долу, гледах горе, но никъде не видях, кой е я писал.

А, и още нещо, Йойкю Карайел ще играе в Кьосем. Но все още не е ясна каква ще е ролята й.

***



# 733
  • Мнения: 1 072
Aйра Heart Eyes Hug, да, хубава е Башак. Със същата рокля и прическа е от предната снимка с Дениз и Танем затова мисля, че е от същия ден. Колкото до фотосесия в списание, най-вероятно е била стилист на някой и ние да не сме разбрали Peace

Тази е от страницата на бижутата, ама дали само ги рекламира или са нейни, не знам newsm78 Баща й  ги беше публикувал и той на страницата си по едно време, така, че е възможно тя да е собственик. Да не изостава от жената на Керем Ч Simple Smile


Седеф много хубава тук


Зарани bouquet

# 734
  • Мнения: 18 701
Привет Hug Hug

Миси Heart Eyes Hug, честно казано ме съмнява Башак да прави бижута, ама знае ли се newsm78
оххх ти и баща й ли следиш, опасна сии Wink

тук пак пишат за този проект, ама като нищо не разбирам Whistling


много готино Heart Eyes



хубав ден bouquet

Общи условия

Активация на акаунт