KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР – СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО – ТЕМА 69

  • 30 550
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 23 409


Прогнозата ми е, че първо ще преместят сериала в друг ден, а след това ще го свалят от екран.

Може би има шанс...  smile3503 ако кандидат мъЖо Й си вземе суперменската мантия и  влезе в дизито на помощ може и да се позадържи една, две идеи повече.  Crazy Crazy Crazy

 Joy

Аз пък се чудя как "кандидат мъжо й" с неговия безпогрешен нюх не й е казал да не се набутва в такава роля и проект, че не са за нея. Или не е откровен със Синемка на професионални теми, или просто я е оставил тя да си решава и да се оправя.  Grinning

# 16
  • Мнения: 12 152
Задача с повишена трудност  Wink В Истанбул сте и чакате на светофара. Той застава до вас. Ще успеете ли да пресечете??!  smile3544



 hahaha Joy Joy Joy Joy Joy

# 17
  • Мнения: 23 409
Втори фрагман на "Майките"

Нериман: Ако някой ден Зелиха дойде и ми каже, че детето е нейно, аз как ще я убедя, че не е?

Зелиха: Дали са й моето дете, а в картона са записали, че е родено мъртво. Онова бебе е моето, сигурна съм!

Мед. сестра: Ти ни съсипа!

Кадер: Ти си отнела бебето от майка му, како. Не го прави! Това е грях!

Нериман: На никого няма да дам внука ми, разбра ли? Никой няма да ми го вземе от ръцете. Набий си го в главата!

Мъж: Не я търси, не си струва.

Мустафа: Няма да оставя нещата така. Ще открия Кадер. Ще разбера какво се е случило.

Братовчедката на Кадер: Къде ти беше мозъкът толкова време? И думичка не казваш за детето, което си й направил, а ми разиграваш тук представления.

Салих: Мустафа няма да научи какво ти сторих, Кадер. Никога няма да научи за детето.

Кадер: Недей!

https://www.youtube.com/watch?v=3ITL6EwVDOw&feature=youtu.be

# 18
  • Мнения: 12 152
Варничка  bouquet за превода!

# 19
  • Мнения: 15 391
Втори фрагман на "Майките"

Скрит текст:
Нериман: Ако някой ден Зелиха дойде и ми каже, че детето е нейно, аз как ще я убедя, че не е?

Зелиха: Дали са й моето дете, а в картона са записали, че е родено мъртво. Онова бебе е моето, сигурна съм!

Мед. сестра: Ти ни съсипа!

Кадер: Ти си отнела бебето от майка му, како. Не го прави! Това е грях!

Нериман: На никого няма да дам внука ми, разбра ли? Никой няма да ми го вземе от ръцете. Набий си го в главата!

Мъж: Не я търси, не си струва.

Мустафа: Няма да оставя нещата така. Ще открия Кадер. Ще разбера какво се е случило.

Братовчедката на Кадер: Къде ти беше мозъкът толкова време? И думичка не казваш за детето, което си й направил, а ми разиграваш тук представления.

Салих: Мустафа няма да научи какво ти сторих, Кадер. Никога няма да научи за детето.

Кадер: Недей!

https://www.youtube.com/watch?v=3ITL6EwVDOw&feature=youtu.be

Варничка  love001 love001 love001

Фрагмана със субтитри

Кой ще спаси Кадер?  newsm78 newsm78



Оставете Кадер  Stop вижте на джулито  Hug новата рокля  Wink

Последна редакция: пн, 02 ное 2015, 18:24 от g_georgieva08

# 20
  • Мнения: 2 770
Задача с повишена трудност  Wink В Истанбул сте и чакате на светофара. Той застава до вас. Ще успеете ли да пресечете??!  smile3544



 hahaha Joy Joy Joy Joy Joy


Ей то дето с повишена трудност,ами и с няколко вероятни отговора.За мен,със сигурност ще пресека след него(освен ако преди това не съм припаднала Joy Joy Joy) и ще го следвам отдалеч с надеждата да го снимам,също като тези дето са качили тези снимки.Па ако ще да се възмущава колкото си иска,макар,че това явно е някой журналист. Не вярвам да реагира така ако види,че го снима някоя жена Joy Joy Joy love001

# 21
  • Мнения: 15 391
Задача с повишена трудност  Wink В Истанбул сте и чакате на светофара. Той застава до вас. Ще успеете ли да пресечете??!  smile3544



 hahaha Joy Joy Joy Joy Joy



Къде ти?! Ако се намери някой да ме влачи само тогава Crazy Crazy Crazy

# 22
  • Мнения: 23 409


Галка за фрагмана  Hug Hug

Припомнихме си старите времена.  Grinning

....................

Аз пък няма да припадам. Ще го огледам хуууубавичко от главата до петите.  Joy

# 23
  • София
  • Мнения: 744
Здравейте!
Гледам сте подхванали 'Майките',но на мен нещо не ми се занимава с тях,въпреки че даже не знам за какво става въпрос.Аз вчера да си призная хвърлих едно око на епизод 1 от 'Кара Севда' с бг.суб и не е никак лош.Героите ми допадат на външен вид,което лично на мен ми е необходимо за да започна да гледам този тип филми,за игра още не мога да  кажа.Нещото което не ми хареса, беше част от сюжетната линия.Не можах да усетя как се роди точно тази толкова голяма любов между главните действащи лица,някак си ,малко ми стана като претупано,но като цяло се заинтригувах.

# 24
  • Мнения: 23 409

"Майките" го гледаме оттук-оттам. Чакаме да почне сериалът на Ибрахим Челиккол и Белчим.

На други, лично аз,  не възлагам надежди.

Вероятно и януари ще започнат сериали. Но се спряга само името на Къванч. Не съм гледала негови сериали, не мисля, че тепърва ще започна. Джансу, казах вече, този, когото обявиха за неин партньор не ми харесва, Мерием плюс Мурат също не.  
То какво остана. Нищо.  Joy

Халит очевидно няма да снима преди другия сезон.
Дано и Берг да започне нещо догодина, че мнооооого ми липсва. И Кенан, но при него някак си съм се примирила, защото каза, че няма да снима сериали.

И на мен ми е важно главните актьори да ми харесват.

# 25
  • Мнения: 2 770
Здравейте!
Гледам сте подхванали 'Майките',но на мен нещо не ми се занимава с тях,въпреки че даже не знам за какво става въпрос.Аз вчера да си призная хвърлих едно око на епизод 1 от 'Кара Севда' с бг.суб и не е никак лош.Героите ми допадат на външен вид,което лично на мен ми е необходимо за да започна да гледам този тип филми,за игра още не мога да  кажа.Нещото което не ми хареса, беше част от сюжетната линия.Не можах да усетя как се роди точно тази толкова голяма любов между главните действащи лица,някак си ,малко ми стана като претупано,но като цяло се заинтригувах.
Здравей! HugИ на мен "Кара Севда"ми хареса 1-2епизод,но 3 ме разочарова,а "Майките" за сега,ми подбужда любопитството,с тази техника от"Карадай"да свърши на най напрегнатото място,фрагмана също"А сега де,кой ще спаси Кадер?",макар,че явно така ще свърши 3 епизод,така,че трябва да се гледа и 4ти.Оф бе,това си е наистина запълване на времето.Все пак се надявам Кенан да не удържи на думата си и скоро да се включи в някой сериал. love001

# 26
  • София
  • Мнения: 744
Киво, ще го гледам със затаен дъх,и друг път съм казвала той ми любимеца,толкова красив мъж никога не съм срещала,но това си е по моят критерий за красота.Харесах го след КСШ много,преди това нещо не му се впечатлявах толкова,но там беше моят идеал,чисто визуално.За Берг мога да кажа същото,моята любимка от жените.

# 27
  • Мнения: 15 391
Аз опитах с Кара севдата ама не ми се получава, гледам, гледам... ма тц  Confused



явно съм се наситила на кара  Wink чакам  с голямо нетърпение нещо друго да се появи.  Grinning
С майките само се забавлявам.

# 28
  • Мнения: 12 152

Каква муцунка само  hahaha hahaha hahaha


Мерси за фрагмана на "Майките"! Страхотни сте - не сте загубили форма  Peace Grinning Heart Eyes
На мен ми е интересен и освен това така подкрепям екипа на КД...но ми се струва, че няма още дълго да изкарат  Crossing Arms


# 29
  • Мнения: 23 409

Добро утро и хубав ден!  Hug

Спомен от лятото!



Общи условия

Активация на акаунт