Фатих Харбие, Кара Севда, Кьосем султан - всичко за актьорския състав ~69~

  • 34 840
  • 717
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 10 486
МЕрси Лаве  Hug 4ок мерси, свалих си ги.
паднах от смях с тоя Кориш какви гюбеци Фърля  Joy Joy Joy
Ашка много ми харесва....огин Фърка между главните  Joy Joy Joy

Васе  Hug мерси
кавала ли съм ви, 4е конете са ми страст  Wink
Ренка  Hug Hug

реших малко да се преоблека  Laughing

кой ли е бил художника на Кемал  newsm78  Joy Joy Joy
Не Mr. Green

Гаранция не скандалната Mr. Green
Joy Joy Joy Joy Joy Joy ма тя ше си помисли, че верно не е Laughing

# 691
  • Мнения: 5 591
МЕрси Лаве  Hug 4ок мерси, свалих си ги.
паднах от смях с тоя Кориш какви гюбеци Фърля  Joy Joy Joy
Ашка много ми харесва....огин Фърка между главните  Joy Joy Joy

Скрит текст:
Васе  Hug мерси
кавала ли съм ви, 4е конете са ми страст  Wink
Ренка  Hug Hug

реших малко да се преоблека  Laughing

кой ли е бил художника на Кемал  newsm78  Joy Joy Joy

Меги  Hug  
И аз се смях много на тази сцена .
 Много добра игра   и   на  двамата .  
И на мен ми харесва много АШК .От 4 те дизита,които следя сега ми е ен ен /най най   Heart Eyes а  Дефмер  са една от любимите ми   двойки Heart Eyes  
Честита ти нова дрешка .Кончето е много хубаво  Heart Eyes


Портрета на Кемал от Кара Севда много хубав. Heart Eyes
Дизито става все по интересно .




 

# 692
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
 rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Ох,чак сега гледам Ашк-а-ма тоя Кориш ме довърши бе-спирах и го гледах няколко пъти-шапщал hahaha hahaha hahaha
Лава Heart Eyes Hug и на мен ми е тамам и ми е лекичко.Двойките дет ми аресват са те,ягодките и севдаците-табики Mr. Green

# 693
  • Мнения: 22 149
Душичките ми те  Heart Eyes

# 694
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Адаш Heart Eyes Hug бу гедже галиба ша има гърмене Rolling Eyes-моа с аудиото да ги чуя колко са hahaha hahaha hahahaма едва ли-имам съдбата-очертава се да е интересно Rolling Eyes

# 695
  • Мнения: 30 820
Адаш Heart Eyes Hug бу гедже галиба ша има гърмене Rolling Eyes-моа с аудиото да ги чуя колко са hahaha hahaha hahahaма едва ли-имам съдбата-очертава се да е интересно Rolling Eyes
Joy Joy Joy Joy мноу се съмнявам hahaha

Песента ми ареса Heart Eyes

# 696
  • Мнения: 10 486
Адаш Heart Eyes Hug бу гедже галиба ша има гърмене Rolling Eyes-моа с аудиото да ги чуя колко са hahaha hahaha hahahaма едва ли-имам съдбата-очертава се да е интересно Rolling Eyes
Joy Joy Joy Joy Joy Joy та със субтитрите, да не би да липсваше аудиото на гърмежите hahaha
Тя, Мичонка Heart Eyes още не се е завърнала Sad кво става newsm78 нали щеше скоро да е тук Rolling Eyes

# 697
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735


мале ама има дни дето ни оставят без поне 1 думи4ка бе, да не говорим за снимки . вси4ко пускат на веднъж и после ooooh!

Васе и аз я мислих тази сутрин Ми4онка и мислех да питам, ама гледам да не прекалявам с въпросите  Joy Joy Joy Joy Joy

Лаве  Peace и аз много ги харесвам Дефмерите  Laughing
много ми харесва Ел4ин в тази роля...може би щеше да направи добра роля и в Алабората с наши4кия, ама нещо не успяха да ни го покажат  Joy Joy Joy

# 698
  • Мнения: 5 591
Душичките ми те  Heart Eyes

Скрит текст:



Много хубава песен  Heart Eyes

# 699
  • Мнения: 30 820
Адаш Heart Eyes Hug бу гедже галиба ша има гърмене Rolling Eyes-моа с аудиото да ги чуя колко са hahaha hahaha hahahaма едва ли-имам съдбата-очертава се да е интересно Rolling Eyes
Joy Joy Joy Joy Joy Joy та със субтитрите, да не би да липсваше аудиото на гърмежите hahaha
Тя, Мичонка Heart Eyes още не се е завърнала Sad кво става newsm78 нали щеше скоро да е тук Rolling Eyes
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha га решат да я пуснат Rolling Eyes

Гледам новия серял на Ягмур- зъблата Laughing някои я знаят от слънцата Laughing та ми харесва историята Heart Eyes

# 700
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 701
  • Мнения: 10 486
Адаш Heart Eyes Hug бу гедже галиба ша има гърмене Rolling Eyes-моа с аудиото да ги чуя колко са hahaha hahaha hahahaма едва ли-имам съдбата-очертава се да е интересно Rolling Eyes
Joy Joy Joy Joy Joy Joy та със субтитрите, да не би да липсваше аудиото на гърмежите hahaha
Тя, Мичонка Heart Eyes още не се е завърнала Sad кво става newsm78 нали щеше скоро да е тук Rolling Eyes
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha га решат да я пуснат Rolling Eyes

Гледам новия серял на Ягмур- зъблата Laughing някои я знаят от слънцата Laughing та ми харесва историята Heart Eyes
Пфффф, знаеме, я Laughing не само оттам, а и от Ферка Laughing

Мимето явно се нада, тука дубльорът да каже- един изстрел, аууу и втори... Joy Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: вт, 10 ное 2015, 22:59 от savovas

# 702
  • Мнения: 30 820
Не виждам днес да са изтрелите Laughing

# 703
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Ми моа съм в грешка бе-те като накъсат тия серии-ма и уарън да е-пак ще отърва отброяването на дубльора Joy Joy Joy Joy

# 704
  • Мнения: 30 820
Ми моа съм в грешка бе-те като накъсат тия серии-ма и уарън да е-пак ще отърва отброяването на дубльора Joy Joy Joy Joy
Ярън ма Mr. Green ше го гледаш на запис Naughty на поправителен сте от лятото Naughty требе си земете изпита вече Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт