Бургаски мами-раждане през 2016г.

  • 98 355
  • 517
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 280
Но..винаги има едно НО!Избора на лекар вече е 500лв,а не 250.  Laughing Peace

# 271
  • Мнения: 65
Но..винаги има едно НО!Избора на лекар вече е 500лв,а не 250.  Laughing Peace

Здравей, значи само самото раждане е безплатно така ли? И упойката ли се плаща?

# 272
  • Мнения: 1 280
Ами сега погледнах в сайта упойката за нормално раждане е 200лв , обаче идея си нямам как стоят нещата със секциото,а и нищо не пише.Не знам,нека някоя жена раждала там да пише.

# 273
  • Мнения: 48
Но..винаги има едно НО!Избора на лекар вече е 500лв,а не 250.  Laughing Peace

Леле, наистина ли? Това не го бях видяла... Еми, много хубаво не е за хубаво..

# 274
  • Мнения: 2 532
Май ще си е риск без избор на екип. Все пак ще се обучават кадри. Аз лично не бих се престрашила за секцио да е при който се падна Thinking Но това съм си аз. Дори и с тези цени за избор, ако другото минава по ЗК, пак би трябвало да е по-евтино от сега. Ще се разбере скоро предполагам.

# 275
  • Мнения: 2 430
Май ще си е риск без избор на екип. Все пак ще се обучават кадри. Аз лично не бих се престрашила за секцио да е при който се падна Thinking Но това съм си аз. Дори и с тези цени за избор, ако другото минава по ЗК, пак би трябвало да е по-евтино от сега. Ще се разбере скоро предполагам.
Не е по-евтино, аз си сметнах какво искам за мен и бебето, цената е същата/леко повишена. Аз приветствам с две ръце по-скъпата цена за избор на екип - на докторите мен не ми е жал да давам. Друго ме тревожи мен...

# 276
  • Мнения: 2 532
Какво те тревожи?
На мен ми е интересно как ще се развият нещата. Иначе съм си се ориентирала вече. Но пък е хубаво да има някаква яснота за тези, които имат време до термин, за да вземат най-доброто за тях решение.

# 277
  • Мнения: 2 430
Безпокоя се да не се напълни отделението с жени, които раждат за 7ми-8ми път, и да не ги претоварят докторите, и дали ще имат възможност на всички да обърнат внимание.
Ти към коя болница си се насочила?

# 278
  • Мнения: 2 532
Бургасмед.
Иначе вероятно ще се увеличи бройката на такива пациентки, да.

# 279
  • Мнения: 1 280
Бургасмед.
Иначе вероятно ще се увеличи бройката на такива пациентки, да.
За тази болница съм чела доста лоши неща,но ти си решаваш.
За въпроси влезте в темата за болницата и следобед ще има отговор на всички въпроси.ПР отдела писа в страницата и каза,че ще има отговори на всичко.  Peace

# 280
  • Мнения: 2 532
Ами то за всяка болница има и добри, и лоши отзиви. Аз не избирам сградата, избирам си лекаря.

# 281
  • Мнения: 237
Има ли някое мамче излезнало в болнични от началото на бременността. И как стоят нещата

# 282
  • Мнения: 2 430
Не знам какви са отзивите за Бургасмед, ама щото ние като сме в Дева Мария цъфнахме и вързахме.  То в България няма пълно щастие - тъкмо си си намерил добър лекар/ка, тъкмо си си преценил финансите и условията, и хоп - ново двайсет. Явно ще трябва да се изчака да си съберат малко мислите, понеже информацията, която подават до момента е много разнородна и аз изобщо не разбирам какво става. Дано е за добро промяната, ще видим.

# 283
  • Мнения: 19
Има ли някое мамче излезнало в болнични от началото на бременността. И как стоят нещата
Здравейте! Аз илзязах в болнични още в края на втори месец. Като в последствие продължиха да ми издават и повече не се върнах на работа до момента(сега съм в 7 м). Полагат ви се общо 180 дни като ще ви пише на болничния че е издаден от комисия от 3-ма лекари. 45 дни преди термина ви започва да тече майчинството. Т.е общо се събират 225 дни. Това е максимума който могат да ви дадат. Ако надвишите броя на дните ще трябва между болничните накрая и началото на майчинството да си пуснете отпуска за да не се наложи да се върнете на работа Wink

# 284
  • Мнения: 26
Кироваков е много добър лекар,който го посети ще се увери в това.Аз си водих консултацията при него и раждах секцио при него,страхотен човек и много добър специалист

Общи условия

Активация на акаунт