Бургаски мами-раждане през 2016г.

  • 98 274
  • 517
  •   1
Отговори
# 330
  • Бургас
  • Мнения: 119
Здравей,при избор на екип ти си избираш лекар,акушерка и анестезиолог ако се наложи...Горещо препоръчвам Велина Желязкова-подкрепя изцяло нормалното раждане,отзивчива и добронамерена.Аз родих преди два месеца,но при мен се наложи секцио по медицински причини.Желая ти най-лекото раждане.

# 331
  • Мнения: 4 936
 Shocked

Последна редакция: пт, 24 юни 2016, 09:59 от gold__

# 332
  • Морска приказка
  • Мнения: 465
Здравейте. Има ли някоя мама раждала в МБАЛ Бургас с епидорална упойка? Може ли да ми препоръчате анестезиолог, с който да на правя консултация?

# 333
  • Мнения: 237
Здравейте скоро ми предстои фетална доста изчетох. И мисля да е при троянчев. Някой скоро ходил ли е?

# 334
  • Мнения: 284
Ходих при Троянчев за първи път средата на май, тогава бях в 20 г.с. Останах много доволна от прегледа и отношението на доктора. Обяснява подробно и на разбираем език, ако имаш някакви въпроси или нещо не разбираш търпеливо разяснява. Една приятелка също беше на ФМ при него и остана с добри впечатления. Записах си час за третата ФМ около 30 г.с. пак при него и дано всичко да е наред. Бащата може да присъства или някой друг близък. Прегледа е 80лв. Това е от мен  Peace

# 335
  • Мнения: 1 304
Някоя от вас дали е ходила в МБАЛ на деня на отворините врати, пише, че е всяка сряда от 13 ч , показват отделението, обясняват и дават списъка с необходимите неща за раждане, пише, че се чака пред родилното отделение, ама аз не знам как се стига до там , ако отида на регистратурата вНиколай Чудотворец те ще могат ли да ме опътят или от някъде другаде се влиза?

# 336
  • Морска приказка
  • Мнения: 465
Някоя от вас дали е ходила в МБАЛ на деня на отворините врати, пише, че е всяка сряда от 13 ч , показват отделението, обясняват и дават списъка с необходимите неща за раждане, пише, че се чака пред родилното отделение, ама аз не знам как се стига до там , ако отида на регистратурата вНиколай Чудотворец те ще могат ли да ме опътят или от някъде другаде се влиза?
Гери, аз  ходих миналата седмица.  Трябва да заобиколиш зад Н. Чудотворец, отзад където е приемното за родилното. Изкачва се една естакада , която завива леко.  Там на входа пише родилно отделение. Вратата обикновено е отворена, влизаш и чакаш докато дойде акушерката и ви извика. Има нещо като чакалня и вероятно ще има и други момичета.

# 337
  • Мнения: 1 304
Мерси, Данили, ще се постарая да открия, а имаше ли други момичета, аз исках тази сряда да ходя, ама ме досрамя, мислех си , че ще съм единствената

# 338
  • Морска приказка
  • Мнения: 465
Аз като бях имаше още три момичета. Едната беше дори с майка си, а нашият татко и той се престраши и влезе. Все някоя бременна ще има.

# 339
# 340
  • Морска приказка
  • Мнения: 465
Здравейте. Има ли някоя мама раждала в МБАЛ Бургас с епидорална упойка? Може ли да ми препоръчате анестезиолог, с който да на правя консултация?

# 341
  • гр.Бургас
  • Мнения: 336
Здравейте. Има ли някоя мама раждала в МБАЛ Бургас с епидорална упойка? Може ли да ми препоръчате анестезиолог, с който да на правя консултация?

Здравей.Аз съм раждала два пъти в МБАЛ,но с операция.Консултация с анестезиолог можеш да направиш навсякъде,не е задължително да е от МБАЛ.Мой анестиолог беше д-р Йордан Томов и при двете раждания и съм с много добри впечатления от него.При това се води за най-добрия анестезиолог в Бургас.Успех и леко раждане! Hug

# 342
  • Морска приказка
  • Мнения: 465
Здравейте. Има ли някоя мама раждала в МБАЛ Бургас с епидорална упойка? Може ли да ми препоръчате анестезиолог, с който да на правя консултация?

Здравей.Аз съм раждала два пъти в МБАЛ,но с операция.Консултация с анестезиолог можеш да направиш навсякъде,не е задължително да е от МБАЛ.Мой анестиолог беше д-р Йордан Томов и при двете раждания и съм с много добри впечатления от него.При това се води за най-добрия анестезиолог в Бургас.Успех и леко раждане! Hug
Благодаря  Hug

# 343
  • гр.Бургас
  • Мнения: 336
Здравейте. Има ли някоя мама раждала в МБАЛ Бургас с епидорална упойка? Може ли да ми препоръчате анестезиолог, с който да на правя консултация?

Здравей.Аз съм раждала два пъти в МБАЛ,но с операция.Консултация с анестезиолог можеш да направиш навсякъде,не е задължително да е от МБАЛ.Мой анестиолог беше д-р Йордан Томов и при двете раждания и съм с много добри впечатления от него.При това се води за най-добрия анестезиолог в Бургас.Успех и леко раждане! Hug
Моля :*  bouquet Hug
Благодаря  Hug

# 344
  • Мнения: 7
Здравейте Simple Smile Искам да Ви попитам дали някоя си е водила ЖК при д-р Кироваков в Св."Николай Чудотворец" и провеждането на БХС при него Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт