Бургаски мами-раждане през 2016г.

  • 98 201
  • 517
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 5 109
Аз родих при д-р Дорийска и останах много доволна. Внимателна е и после на визитациите само тя и д-р Гамишев реално ни обръщаха внимание, другите лекари ми се струваше че по-повърхностно минаваха на визитация, но го има и това че родих естествено без никакви проблеми и може да са преценили че няма нужда да ме преглеждат много много.

# 226
  • Мнения: 52
Здравейте, момичета! Имам въпрос относно ФМ, чувала съм че много ходят при някакъв професор въвъ Варна, бихте ли ми казали кои е той?

# 227
  • Мнения: 10
Здравейте, момичета! Имам въпрос относно ФМ, чувала съм че много ходят при някакъв професор въвъ Варна, бихте ли ми казали кои е той?


Аз лично ходих в Бургас при д-р Парушева. Калчева също е много добра . И двете използват една и съща техника и е от последните модели. Аз съм доволна и не е чак толкова скъпа процедурата- 80лв.

# 228
  • Мнения: 77
Здравейте и от мен. За феталната морфология аз смятам да отида при д-р Иванова, която работи в кабинета на Калчева с нейната техника. Похвалиха ми я много, много внимателно оглеждала, един обикновен преглед от ежемесечната ЖК траел 40 минути. Прави ФМ и много мами са доволни от нея.

# 229
  • Мнения: 206
Аз съм много доволна от д-р Парушева. Много дълго и обстойно преглеждане, заинтересованост....  А иначе да вметна,че съм записана на ЖК при Драгнева..... Но при първия притеснителен момент, се обадих на Парушева.

# 230
  • Мнения: 284
Момичета, имате ли впечатление от д-р Троянчев /конкретно за ФМ питам/?Доколкото разбрах е пловдивски доктор, който преглежда в Бургас в определени дни. Насочиха ме към него и от пловдивските мами чета добри отзиви, но ми се иска да разбера на "наша територия" какво е мнението за него.

# 231
  • Мнения: 37
Здравейте, момичета. И на мен ми предстой фетална и се интересувам от мнения. Чувала съм само за Калчева и Троянчев.

# 232
  • Мнения: 1 556
Първата фетална правих при Калчева, втората при Парушева - в един и същи център работят. Доволна съм и от двете, Парушева ми се видя по-внимателна сякаш, ако трябваше пак да ходя, бих избрала нея.

# 233
  • Мнения: 65
Здравейте момичета, на ФМ ходих при Троянчев. От Пловдив е, идва в Бургас всяка събота и неделя.
Преглежда със предварително запазен час. Прегледа е към 20 30 мин, обяснява всичко много подробно и цената е 80 лева като дава и диск от прегледа. Ако искате мога да ви кажа къде е кабинета и телефон му. Лека вечер!

# 234
  • Мнения: 9 652
20-30 мин за преглед ФМ не е ли изключително малко?

Мен за същите пари ме преглеждаха точно 1 час и през цялото време докторката "сваляше данни". Не се е разхождала безцелно по корема ми.
Утре мисля да звънна да видя кога пак ще гостува за да си запиша час за ФМ в 30-32 г.с.
За д-р Панайотова говоря.

***
БХС 1 правих при д-р Парушева. Ехографския скрининг също отне повече от 30 мин.

# 235
  • Мнения: 206
20-30 мин за преглед ФМ не е ли изключително малко?

Мен за същите пари ме преглеждаха точно 1 час и през цялото време докторката "сваляше данни". Не се е разхождала безцелно по корема ми.
Утре мисля да звънна да видя кога пак ще гостува за да си запиша час за ФМ в 30-32 г.с.
За д-р Панайотова говоря.

***
БХС 1 правих при д-р Парушева. Ехографския скрининг също отне повече от 30 мин.

Моля те пиши кога пак ще идва Ж. Панайотова, защото знам,че през април ще пропусне,а за май месец не се знае още.  За мен тя е светило!

# 236
  • Мнения: 9 652
О сигурна ли си, че няма да идва през Април? Ще изпусна седмиците така.  Cry
Аз утре мислех да ѝ звъня директно на нея. Тя миналия път ми даде личния си телефон.
Веднага след това ще ти пиша.  Peace

# 237
  • Мнения: 206
О сигурна ли си, че няма да идва през Април? Ще изпусна седмиците така.  Cry
Аз утре мислех да ѝ звъня директно на нея. Тя миналия път ми даде личния си телефон.
Веднага след това ще ти пиша.  Peace

Даааа, за съжаление като ми се обади в края на март за резултата от скрининга ми каза,че няма да идва през април Sad Лични причини явно. Затова и отидох да видя как е при ПАрушева, ако ми се наложи за втората ФМ да ходя при нея и почнах да разпитвам за Троянчев. Ноооо като Панайотова няма друг...

# 238
  • Мнения: 37
Има ли момичета които са си правили Бхс в Света София? Резултатите от вземането на кръв излизат от лаборатория Лина дали там изобщо ги изпращат някъде в София?

# 239
  • Мнения: 52
Благодаря за мненията,момичета! И мен док ме вика в Девата за БХС и ми е интересно в София ли се пращат кръвните

Общи условия

Активация на акаунт