Бургаски мами-раждане през 2016г.

  • 98 058
  • 517
  •   2
Отговори
# 240
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Кръвта взета в Дева Мария за БХС се изпраща в София. Резултатите се получават след няколко дни.

# 241
  • Мнения: 206
И аз там бях за БХС -  в Девата. В неделя дадох кръв и в петък сутринта имах резултата.  Изпраща се със сигурност в София.

# 242
  • Мнения: 52
Благодаря ви за информацията. А фетална морфология правили ли сте?

# 243
  • Мнения: 206
Аз я правих в Девата при д-р Панайотова. Но ако не беше тя,нямаше да избера да я правя там. Може би при Калчева или Троянчев.

# 244
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
И трите фетални правих в Дева Мария.
Първата+БХС при д-р М.Мануелян, втора и трета при д-р Ж.Панайотова.

# 245
  • Мнения: 5
Аз правих ФМ при д-р Калчева доста негативни коментари чух и причетох за нея , но останах доволна жената много внимание ми обърна и беше много вълнувашо и реално май месец ми е последната ФМ и пак ще съм при нея Simple Smile

# 246
  • Мнения: 890
Аз я правих в Девата при д-р Панайотова. Но ако не беше тя,нямаше да избера да я правя там. Може би при Калчева или Троянчев.
В петък бях при д-р Троянчев за ФМ. Всичко разгледа внимателно, обяснява кое, какво е. Доволна съм.

# 247
  • Мнения: 284
HrisAni, би ли ми казала в кои дни Троянчев преглежда в Бургас понеже ми го препоръчаха за втората ФМ?

# 248
  • Бургас
  • Мнения: 119
Троянчев преглежда всяка събота и неделя,но те съветвам да си запазиш по-рано час,че е лудница от бъдещи мами и не само...

# 249
  • Мнения: 114
Момичета, само не си запазвайте 1-вите часове при Троянчев за преглед. На 2 пъти запазвам за 9:45 (а аз примерно си чакам от 9:30...) уж да мина първа и ми се наложи да го чакам отвън на пейката в студено време докато дойде в 10:10-10:15 да отключи кабинета. 30 мин като цяло не са много, но когато времето е лошо не е никак приятно

# 250
  • Мнения: 284
Благодаря за отговорите, момичета  bouquet

# 251
  • Мнения: 2 429
Момичета, само не си запазвайте 1-вите часове при Троянчев за преглед. На 2 пъти запазвам за 9:45 (а аз примерно си чакам от 9:30...) уж да мина първа и ми се наложи да го чакам отвън на пейката в студено време докато дойде в 10:10-10:15 да отключи кабинета. 30 мин като цяло не са много, но когато времето е лошо не е никак приятно

Това е по-добрият вариант, повярвай ми. Аз имах час в 17.30, отидох навреме и влязох в 19.10. Освен това чакалнята беше пълна, нямаше места за сядане, а и беше много задушно, на мен ми прилоша и се наложи да чакаме отвън през цялото време.
Докторът е просто супер, заслужава си, но просто човек трябва да се настрои, че часовете му се бавят с поне по един час - в нашият случай час и четиридесет минути. Ако имаше час, щях да се запиша първа. Предният път бях последна, да ви кажа само около четиридесет минути чаках - та и това е вариант.

# 252
  • Мнения: 114
Аз също държа на доктора и чакам колкото трябва, но поне да е в чакалнята, а не отвън на кучи студ Simple Smile

# 253
  • Мнения: 2 429
Аз също държа на доктора и чакам колкото трябва, но поне да е в чакалнята, а не отвън на кучи студ Simple Smile
Разбира се, така е - просто казвам да се има предвид, че когато се натрупат закъснения от сорта на 4 мами, дошли с 4ма татковци, някои и с братчета/сестричета и няма как да се поберат и пак се стига до чакане отвън. В моя случай си беше мой избор, просто не издържах, понеже беше задушно и навън ми беше по-добре. Ама сега пък вече е и топло, навън зеленко и в градинката до кабинета е супер на пейките. Аз исках и да се разходя, да напазарувам, и да се върна, ама мъж ми се притесняваше да не си изпуснем часа Simple Smile

# 254
  • Мнения: 237
Доколкото прочетох има много хубави коментари за Кироваков. А мнения за Дюшепеев ?

Общи условия

Активация на акаунт