Бургаски мами-раждане през 2016г.

  • 97 585
  • 517
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 237
Здравейте Simple Smile Искам да Ви попитам дали някоя си е водила ЖК при д-р Кироваков в Св."Николай Чудотворец" и провеждането на БХС при него Simple Smile
Здравейте аз си водя консултацията при него и съм много доволна. БХС също беше при него, направи замерванията, огледа бебето и после ме прати в една лаборатория да ми вземат кръв, резултатите се обработват във ВАрна и ги чаках 2 седмици.

# 346
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Резултатие от БХС се обработват в Националната генетична лаборатория. Проверете на сайта по ЕГН и дата на подаване на документите. Ако нямате регистрация там значи изследването не е правено коректно.

# 347
  • Мнения: 1 304
Аз също се следя при него, той направи замерванията и ме прати в Рамус лаб да дам кръв, пращат ги в София и някъде за седмица бяха готови

# 348
  • Мнения: 15
Здравейте на всички!Интересува ме мнение за раждане в Дева Мария след промените които станаха.Предстои ми да родя през септември и се двоумя м/у Дева и Окръжна.Ще ми бъдат полезни вашите отговори.Благодаря предварително  bouquet

# 349
  • Мнения: 1 555
Лежах в патологична бременност преди промените и раждах само седмица след тях. Факт са няколко негативни промени - увеличиха се пациентите от ромски произход, съответно и проблемите на персонала и лекарите с тях - единия ден Ирмов много ожесточено си крещеше по коридорите с някакъв мъж, нахлул извън часовете за свиждане. Въпросния мъж го заплашваше, охраната се намеси и го изгониха. Аз лично бях в стая с българка и не излизах по коридорите, така че не ме бърка особено, но за някой може да е фактор.
В болницата и преди промените имаше недостиг на мед.сестри, едвам смогват, а после като им се увеличи работата пък съвсем. Вече може и да са наели още, не знам. Но въпреки това правят всичко по силите си и са изключително любезни.
И недоразумението Драгнева, която за мен винаги е била най-големия минус на Девата.
Хигиената си беше на ниво, лекарите са прекрасни специалисти, от неонатологията също съм с чудесни впечатления. Храната е ок, особено на фона на държавните болници. Никой никъде не ти иска подкуп и почерпка, за да си свърши работата.
Ако можех за още няколко раждания да избирам, не бих се поколебала   Peace според мен отиди на отворени врати в Девата и в окръжна, сама ще прецениш къде би ти било по-комфортно.

# 350
  • Мнения: 890
Момичета, какъв е реда за раждане в Дева Мария, ако съм си водил ЖК при друг лекар?

# 351
  • Мнения: 15
Лежах в патологична бременност преди промените и раждах само седмица след тях. Факт са няколко негативни промени - увеличиха се пациентите от ромски произход, съответно и проблемите на персонала и лекарите с тях - единия ден Ирмов много ожесточено си крещеше по коридорите с някакъв мъж, нахлул извън часовете за свиждане. Въпросния мъж го заплашваше, охраната се намеси и го изгониха. Аз лично бях в стая с българка и не излизах по коридорите, така че не ме бърка особено, но за някой може да е фактор.
В болницата и преди промените имаше недостиг на мед.сестри, едвам смогват, а после като им се увеличи работата пък съвсем. Вече може и да са наели още, не знам. Но въпреки това правят всичко по силите си и са изключително любезни.
И недоразумението Драгнева, която за мен винаги е била най-големия минус на Девата.
Хигиената си беше на ниво, лекарите са прекрасни специалисти, от неонатологията също съм с чудесни впечатления. Храната е ок, особено на фона на държавните болници. Никой никъде не ти иска подкуп и почерпка, за да си свърши работата.
Ако можех за още няколко раждания да избирам, не бих се поколебала   Peace според мен отиди на отворени врати в Девата и в окръжна, сама ще прецениш къде би ти било по-комфортно.
Благодаря ти много за изчерпателния отговор.  bouquet

# 352
  • Мнения: 65
Момичета, какъв е реда за раждане в Дева Мария, ако съм си водил ЖК при друг лекар?

До колкото знам само на преглед трябва да се отиде малко преди термина но не съм много сигурна

# 353
  • Мнения: 218
Аз лежах в болницата в Меден Рудник. В Девата също веднъж съм лежала, но беше малко по-отдавна. От първата съм впечатлена - отношение на лекари и сестри - страхотно, сграда и условия - чудесни, аз лично предпочитам д-р Гамишев, който в момента е в Меден Рудник и може би това дава още плюсове на тази болница. Бях 3 дни с контракции там и на излизане не платих нито 1 стотинка. (може би и по другите болници е така, но нямам представа). За сега тя е един от вариантите за раждане секцио при мен.

# 354
  • Мнения: 20
Здравейте, момичета. Предстои ми раждане края на август със секцио, за сега посещавам женска консултация при доктор Валентин Ирмов от Дева Мария. Бих искала да ви помоля, ако някоя от вас има отзиви за него -  ако е раждала при него, как е минало, доволни ли сте от него? Ще се радвам да споделите, понеже още се колебая дали изборът ми засега е правилен.

# 355
  • Бургас
  • Мнения: 436
Здравейте,ще се радвам някой да включи с инфо за нормално раждане в МБАЛ с избор на екип.Всякаква информация ще ми е от полза.

# 356
  • гр.Бургас
  • Мнения: 336
Здравейте,момичета.Аз съм с питанка към наскоро раждали мами в МБАЛ.Родих второто си детенце през февруари,при изписването получих едно копие на епикризата на бебчо,което да дам на педи.Понеже ваичко мина наред с раждането,прочетох епикризата и я дадох,без нищо да ми наорави впечатление.Сега ми се наложи да разбера с какъв хемоглобин е роден бебо,но с педи видяхме че няма данни от кръвни изследвания в епикеизата.Вие имате ли такива,и имате ли представа към кой да се обърна за да отворят досието от тогава?Благодаря предварително.

# 357
  • Мнения: 284
Момичета, може ли да ми препоръчате очен лекар, с който да се консултирам относно начина на раждане?

# 358
  • Мнения: 218
Момичета, може ли да ми препоръчате очен лекар, с който да се консултирам относно начина на раждане?

Д-р Иванов в частната клиника до зала Младост или д-р Кузнецов на ул.Рилска.

# 359
  • Мнения: 284
Много ти благодаря  bouquet А знаеш ли дали работят със ЗК, защото вече имам направление и да не изгори накрая?

Общи условия

Активация на акаунт