Север-Юг и проектите на актьорите след него; С Русия в сърцето и др. - 43

  • 33 755
  • 725
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 18 697
Ками , аз помня като слон Crazy
мен Ерна ми харесваше в началото Rolling Eyes

да сложа една снимка по темата Wink



и ви пожелавам лека Hugче ме болят очите  Confused

# 76
  • Мнения: 18 613
Ками  Hug с Ерна сме били в един клас и е много сладък човек. А колко беше красива .... приличаше на Бриджит Бардо едно време. И чувство за хумор има и не е надута, казвам ти - много готина е като човек, а е и доста интелигентна, можеш да говориш с нея на всякакви теми. Чудя и се само какво му хареса на Андрей  ooooh! той си беше надут пуяк още в гимназията, никога не ми е харесвал. И Ицо Шопов ми е съученик, и той е голям сладур. Та така ...
Айре  Heart Eyes защо харесваше, какво е направила, че не ти харесва вече ?  hahaha Тя не умее да си трае, ако я е ядосал някой, майко мила  Joy Joy Joy
Лека, мило!  Hug

# 77
  • Мнения: 4 642


     Момичета, за нощно зареждане:


   


   


   


   

# 78
  • Мнения: 18 697
Ками  Hug с Ерна сме били в един клас и е много сладък човек. А колко беше красива .... приличаше на Бриджит Бардо едно време. И чувство за хумор има и не е надута, казвам ти - много готина е като човек, а е и доста интелигентна, можеш да говориш с нея на всякакви теми. Чудя и се само какво му хареса на Андрей  ooooh! той си беше надут пуяк още в гимназията, никога не ми е харесвал. И Ицо Шопов ми е съученик, и той е голям сладур. Та така ...

ехееее ти си била във ВИП клас, това в кое у-ще е било?(в гимназия ли?)
със сигурност е била много красива!
а във ВБ малко прекали с нападките Peace
Орси мерси Simple Smile

# 79
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Не ми липсва СКШ, даже го бях забравила...

ВБ не гледам, обаче преди няколко дни докато си търсех нещо за гледане, попаднах на Господарите, които показваха брадърите с някакви балони на задниците и как всеки трябва да спука балона на участника пред него. Понеже балоните жилави се оказаха, получи се нещо като секс на задна прашка. Беше много смешно, наистина, но и голяма простотия. Като гледах преважната ритонка, наведена кротко напред като свинкя над копаня и кака ти Кичка я напъва отзад да й спука балоня, е, казвам ви, даже ми секна смехът, толкова тъжно ми стана...Много грозна гледка.
Елитът на нацията били виповете...майка ми затова ги гледала. Като я питам защо ги гледа, (след като ми се е обадила за пореден път да ми каже, че "те, известните хора били големи простаци"), тя казва: ами да ги видя какво представляват, къде другаде мога да ги видя аз. И започва възмутена да ми разказва. Аз й казвам, че не ми се слуша за тях и ако искам да знам какво правят, ще си пусна телевизора. Всяка вечер се разправяме Joy Преди така се разправяхме за петъчния парламентарен контрол, по същата схема Joy

# 80
  • Мнения: 18 613
Айре  Heart Eyes ти пък Вип клас  hahaha  Просто много от тях станаха актьори, има и други  hahaha но не са така известни.
Ако някой я е предизвикал с нещо Ерна и и е паднало пердето, не се учудвам ни най-малко, тя не е от тези, които ще си мълчат. И едно време беше такава  Laughing
Светле  Heart Eyes те, точно за това не ми се гледат такива предавания  ooooh! Те пък едни випове  hahahaцветът на нацията  ooooh! ooooh! ooooh!

# 81
  • Мнения: 4 642
   
    Фен, предполагам, че е била много хубава. Тя и сега си е много хубава жена. Независимо от годините и болестта си. А Андрей  на мен ми е противен, направо. Преди години не престана да пуши в студиото, където го бяха поканли на разговор някакъв. Направиха му забележка, а той се държи просташки. Всъщност къде си завършила, верно?

   Светле, това с майка ти е мнооого позната история. Ама не мен не смее вече толкова да звъни. Камо ли за щяло и нещяло. Но това, което ти споделя за т.н. "випове" си е баш така. Какви випове са тези. И защо приемат да участват в такива предавания. Самият факт, че са приели да участват си е резил. Скоро четох нещо по повод и там се задава риторическият въпрос - дали можем да си представил Лили Иванова или Кабаиванска в такова реалити!? Не, нали!

   Айрич, Ками и на всички  Hug Hug Hug Лека!

# 82
  • Мнения: 18 613
Орси  Heart Eyes
Скрит текст:
завършили сме 118 ЕСПУ ,  нищо особено, квартална гимназия  Laughing Но, имахме много добри учители, тогава не се деляха на елитни и инакви училищата, единствено 22 ЕСПУ беше най- престижното у-ще, единствено там имаше плувен басейн, сестра ми учи там, но и беше много трудно в началото, там наистина бяха най-добрите преподаватели и приемаха само с пълно 6. Докато ги настигне тези, които са учили там от 1 клас и побеля косата, но успя. Ние с брат ми не пожелахме да си го причиним и затова си учихме в нашата гимназия, а не чак в центъра. Така, че нищо особено. На Ерна баща и - Чавдар Шинов беше гл. редактор на "Стършел", Наум Шопов го знаете кой е . Те си бяха деца като нас , колко пъти го викаха Наум Шопов при директора, заради дългата коса на Ицо и дънките , все лъжеше, че се снима във филм  Joy Joy Joy Никога не са се държали надуто, че са деца на еди кой си обаче ... Миналата година срещнах случайно Шината , не можахме да се наприказваме, същата си е. Тогава ми разказа какво е преживяла, по едно време изглеждаше много зле, но вече се оправи. Но, продължава да пуши като комин  ooooh!
Лека нощ, дружки! smile3524

Последна редакция: чт, 05 ное 2015, 23:43 от queen_fenka

# 83
  • София
  • Мнения: 2 992
Добро утро милинки! Hug
Черпя с кафе и изчезвам, че днес имам много работа и заминавам за уикенда. Няма да съм БГ.
Така че не рИвете за мен.Хубав ден,и прекрасни, почивни дни ви желая! love001

Скрит текст:





# 84
  • Мнения: 18 613
Добро утро!  Hug Hug Hug
Ками  Hug благодаря! Весело изкарване!

ама много му отиват очила на сапфира, всякакви






Последна редакция: пт, 06 ное 2015, 09:09 от queen_fenka

# 85
  • Мнения: 18 697
Добрутрооо Hug
Ками Hug мерси за кафенцето, закус4ицата Simple Smile
и на теб много хубав уикенд bouquet

Фен4е Heart Eyes, ама на хубав човек му отива всичко Wink

идвам с още една преведена част от шоуто на Беяз

ТУК

# 86
  • Мнения: 18 613
Айре  Heart Eyes Hug wavey
Благодаря, това е любимата ми част  Laughing жалко, че не са я превели цялата, когато и Беяз се нареди до тях  Joy Joy Joy Joy
Мдаа, на хубав човек всичко му отива ... също и шапки Laughing




# 87
  • Мнения: 18 697
и с шапките е пи4 та дрънка Wink Crazy

о забравих да ти кажа, че ми беше много интересен разказа ти за у4илището Peace
на Светлето Hug за ВБ, аз го гледам малко като фон, но и аз като майка ти гледам сеира на "Виповити"

и друго се сетих, в момента на първо място в Турция по рейтинг са сериали, които са модерни, съвременни, без забрадки и типи4ните им пинизи Peace което е радващо за вкусовете на турските зрители, които са пове4е от женски пол Mr. Green драмите, като, че ли останаха на по заден план.

# 88
  • Мнения: 18 697




от терзи bouquet

# 89
  • Мнения: 18 613
Привет, мили мои! Hug
Айре  Heart Eyes благодаря! Супер фотки!
Малиии, Бурак слабее, Фе дебелее ... или поне така изглеждат на тази снимка, ама много са красиви двамата, страхотна двойка, като изписани са и двамата

След малко започва Ашка, нямам търпение  newsm68 newsm44
тези и двамата са луди за връзване  Laughing
https://instagram.com/p/9wGyRlh2st/

Общи условия

Активация на акаунт