Моля не ходете в този ресторант!

  • 6 266
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 718
Безкрайно разочарована. През почивните дни бяхме на семеен обяд. Този път изборът ни беше в ресторант Дел Арте.Похарчихме много пари за нищо и никакъв обяд. Безкрайно разочарована съм. Може ли такива оскъдни блюда да ти сервират в чиниите.въобще не отговаря на грамажа в менюто. как може, как! има ли други разочаровани като мен???? Sad

# 1
  • Мнения: 4 270
Безкрайно разочарована. През почивните дни бяхме на семеен обяд. Този път изборът ни беше в ресторант Дел Арте.Похарчихме много пари за нищо и никакъв обяд. Безкрайно разочарована съм. Може ли такива оскъдни блюда да ти сервират в чиниите.въобще не отговаря на грамажа в менюто. как може, как! има ли други разочаровани като мен???? Sad

Ти не разгледа ли менюто им преди да отидеш в този ресторант? На сайта им го има, грамаж, цена...Ако нещо не отговаря на описанието, защо не поиска да премерят порцията? Как направи избора си? Ти си платила, сега тук си разочарована. Прати им проверка недей да хленчиш, варианти винаги има, стига да ти се занимава, и по-важното - да имаш основание.

# 2
  • Мнения: 697
Грешката е твоя, трябваше да им погледнеш поне сайта, преди да ходиш.

# 3
  • Мнения: 93
Като го посетихме за първи път бяхме приятно изненадани от Делл Арте, но сега  е западнало. Последния път скаридите имаха дъх на развалено, смениха ни ги, но персонала се държеше така, все едно в нас е вината. За съжаление като повечето неща в България, трудно се поддържа ниво и освен цените му, друго нищо специално няма в този ресторант.

# 4
  • Мнения: 33
Ще го имаме предвид  newsm10

# 5
  • Мнения: 718
Грешката е твоя, трябваше да им погледнеш поне сайта, преди да ходиш.

сайта им го погледнах и именно заради ''добрия изглед'' направихме избор да отидем там, за което искрено съжалих! Close добре са ги лъснали в сайта,ама иначе съ гола вода и добре,че не съм си взела скариди,че сигурно щях да драйфам цяла вечер, ако и те са на това ниво,на което беше другото ястие. ще си помисля следващия път дали въобще и едно кафе да изпия там.

# 6
  • Мнения: 186
Като го посетихме за първи път бяхме приятно изненадани от Делл Арте, но сега  е западнало. Последния път скаридите имаха дъх на развалено, смениха ни ги, но персонала се държеше така, все едно в нас е вината. За съжаление като повечето неща в България, трудно се поддържа ниво и освен цените му, друго нищо специално няма в този ресторант.

А сега, объркахте ми плановете, имаме годишнина и мислех да изненадам милото с вечеря, голям чревоугодник е, всъщност и двамата сме. По това, което пишат беше добър вариант, сега ме хвърлихте в размисъл. newsm78

# 7
  • Мнения: 718
Като го посетихме за първи път бяхме приятно изненадани от Делл Арте, но сега  е западнало. Последния път скаридите имаха дъх на развалено, смениха ни ги, но персонала се държеше така, все едно в нас е вината. За съжаление като повечето неща в България, трудно се поддържа ниво и освен цените му, друго нищо специално няма в този ресторант.

А сега, объркахте ми плановете, имаме годишнина и мислех да изненадам милото с вечеря, голям чревоугодник е, всъщност и двамата сме. По това, което пишат беше добър вариант, сега ме хвърлихте в размисъл. newsm78

sorry, ако съм те объркала,ама това е положението. ти си решаваш дали да си провалите вечерята  или да рискуваш да отидеш и да се убедиш сама в обстановката.

# 8
  • Мнения: 300
Много сте капризни, навсякъде може да се случи. Мен друго ме интересува, може ли с деца да се ходи в Dell Arte!? Simple Smile

# 9
  • Мнения: 718
Много сте капризни, навсякъде може да се случи. Мен друго ме интересува, може ли с деца да се ходи в Dell Arte!? Simple Smile

можеш,ама като искаш да си харчиш парите за боламачи,отивай!

# 10
  • Мнения: 315
Зимата не е удобно за деца, с тези ръбати маси винаги ще си нащрек, аз дето внимавам се насиних.

# 11
  • Мнения: 300
Много сте капризни, навсякъде може да се случи. Мен друго ме интересува, може ли с деца да се ходи в Dell Arte!? Simple Smile

можеш,ама като искаш да си харчиш парите за боламачи,отивай!

Е, чак боламачи, извинявай, но менюто им изглежда много изискано. Да, скъпичко е, но не се ходи всеки ден в такъв ресторант, трябва си специален повод. Питам за деца, защото имаме повод с кумовете, а те ги мъкнат навсякъде, няма на кой да ги оставят.

# 12
  • Мнения: 571
Това не мога да го разбера, казват ти, че дадено място не струва и пак да искаш да ходиш там!?  newsm78

# 13
  • Мнения: 176
Странно, преди време съм била там и си спомням, че храната не беше лоша, недостатъкът беше, че порциите бяха много малки, направо като за дегустация и да се нахраниш излиза доста солено.

# 14
  • Мнения: 4 270
Странно, преди време съм била там и си спомням, че храната не беше лоша, недостатъкът беше, че порциите бяха много малки, направо като за дегустация и да се нахраниш излиза доста солено.
Да де, нали това пише и авторката.

Общи условия

Активация на акаунт