Моля не ходете в този ресторант!

  • 6 265
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 176
Странно, преди време съм била там и си спомням, че храната не беше лоша, недостатъкът беше, че порциите бяха много малки, направо като за дегустация и да се нахраниш излиза доста солено.
Да де, нали това пише и авторката.
Авторката да, но другите споменават боламачи, развалени храни, освен ако не са сменили готвача...

# 16
  • Мнения: 663
Мислехме там да се съберем след кръщенето, но като видяхме цените..., отказаха ни да си внесем алкохол, а винената им листа е безбожно скъпа.

# 17
  • Мнения: 718
не бе,аз си казвам какви са ми впечатленията.иначе ако има мераклии да си ходят там само щото звучи гъзарско като кажеш Dell Arte, нека си ходят да си харчат парите.

# 18
  • Мнения: 571
не бе,аз си казвам какви са ми впечатленията.иначе ако има мераклии да си ходят там само щото звучи гъзарско като кажеш Dell Arte, нека си ходят да си харчат парите.

На това му се казва снобизъм. Имам една позната, която ходи по разни места за каже, че е била там, но като я попиташ дали и е харесало, отговаря не, но това не е важно...  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 364
Хахаха, брат ми ще стане пълен фен на темата. Живее над ресторанта и само се жалва от шума и колко некоректно се отнасяли с живущите като се оплачат. Ще ме анатемоса ако разбере, че съм стъпила там...

# 20
  • Мнения: 498
Хахаха, брат ми ще стане пълен фен на темата. Живее над ресторанта и само се жалва от шума и колко некоректно се отнасяли с живущите като се оплачат. Ще ме анатемоса ако разбере, че съм стъпила там...
Имам приятели с бебе, които много се оплакват от ресторанта. Говорят си на шега, че мястото на  Дел Арте не е в жилищна сграда!

# 21
  • Мнения: 718
значи все пак не съм единствената,която се намери да се оплаче от този ресторант.ясно ми е работата...

# 22
  • Мнения: 143
И аз не съм с добри впечатления, наложи ми се да изчакам приятел там и исках само кафе, е дадоха ми, но сервитьорката се намръщи, това и изяде бакшиша де, ама и на мен ми беше неприятно.

# 23
  • Мнения: 571
Я да споделим, кои ни харесват, ако може и  деца през зимата да водим. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 663
Я да споделим, кои ни харесват, ако може и  деца през зимата да водим. Simple Smile
И аз съм любопина, в кои ресторанти можеш да отидеш с дете, без да се чувстваш като натрапник.
Като бях бременна всички ме приведтсваха, но сега с бебето...

# 25
  • Мнения: 718
умният ресторантьор и от кафета трбявя да знае как да печели. ама това ти  е Dell Arte, там е за хора без претенции с много пари, които заради това че е Dell Atre ми се тагват,ама едва ли душите им са толкова доволни.

# 26
  • Мнения: 143
умният ресторантьор и от кафета трбявя да знае как да печели. ама това ти  е Dell Arte, там е за хора без претенции с много пари, които заради това че е Dell Atre ми се тагват,ама едва ли душите им са толкова доволни.

Хахаха, това с душите ми хареса, това място не храни душата... Simple Smile

# 27
  • Мнения: 186
Добре де, дайте предложение за изпитан ресторант с гурме кухня, но като видиш цените да не загубиш апетит!?

# 28
  • Мнения: 718
умният ресторантьор и от кафета трбявя да знае как да печели. ама това ти  е Dell Arte, там е за хора без претенции с много пари, които заради това че е Dell Atre ми се тагват,ама едва ли душите им са толкова доволни.

Хахаха, това с душите ми хареса, това място не храни душата... Simple Smile

определно не я храни душата. млади гъзета си водят там гаджетата,ама стомасите им остават празни. а кифлата се фръцка,че е в Dell Arte. Laughing

# 29
  • Мнения: 93
умният ресторантьор и от кафета трбявя да знае как да печели. ама това ти  е Dell Arte, там е за хора без претенции с много пари, които заради това че е Dell Atre ми се тагват,ама едва ли душите им са толкова доволни.

Хахаха, това с душите ми хареса, това място не храни душата... Simple Smile

определно не я храни душата. млади гъзета си водят там гаджетата,ама стомасите им остават празни. а кифлата се фръцка,че е в Dell Arte. Laughing

Чакайте, изглеждам добре, но не съм толкова млада, мъжът ми ще падне ако го нарека гъзе. Joy
Не може и вълкът сит и агнето цяло, избирайте, душата или стомаха...

Общи условия

Активация на акаунт