На пазар в Лозенград и Одрин - 8

  • 191 544
  • 756
  •   1
Отговори
# 15
  • у нас
  • Мнения: 5 716
И аз благодаря за новата тема Simple Smile този петък ще ходим до Одрин за първи път и ще споделя след това.  А в ОББ ли по принцип е най-изгодна лирата за купуване?
 

Не знам от кой град си. По принцип, в Бургас, да, там е най-изгодно. Но не винаги имат в наличност. Не е голяма разликата на курса на банката от този на обменните бюра.

# 16
  • Мнения: 3 118
И аз благодаря за новата тема Simple Smile този петък ще ходим до Одрин за първи път и ще споделя след това.  А в ОББ ли по принцип е най-изгодна лирата за купуване?
 
Не знаех, че в ОББ продават и турски лири.
Ние купуваме от Тавекс или направо от чейндж бюрото преди границата.
А вие с коя агенция пътувате от София?

# 17
  • Мнения: 30
И аз благодаря за новата тема Simple Smile този петък ще ходим до Одрин за първи път и ще споделя след това.  А в ОББ ли по принцип е най-изгодна лирата за купуване?
 

Не знам от кой град си. По принцип, в Бургас, да, там е най-изгодно. Но не винаги имат в наличност. Не е голяма разликата на курса на банката от този на обменните бюра.

В София съм, ясно, днес ще проверя, мерси

# 18
  • Мнения: 30
И аз благодаря за новата тема Simple Smile този петък ще ходим до Одрин за първи път и ще споделя след това.  А в ОББ ли по принцип е най-изгодна лирата за купуване?
 
Не знаех, че в ОББ продават и турски лири.
Ние купуваме от Тавекс или направо от чейндж бюрото преди границата.
А вие с коя агенция пътувате от София?

Ние ще пътуваме с кола

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 6 500
Първо, благодаря на всички ви за хубавата тема, в която открих доста полезна информация.

В ОББ (поне в Бургас) продават лири само в 2 от клоновете им (това по информация на охраната). В единия имаше само 200 лири, които вече бяха запазени за някого, а в централния въобще нямаха.

В събота от склад в Одрин взех 10кг Персил Колор на 25 лири. Турсил беше на 20, а Ариел на 27. По същото време в Кипа имаше промоция на Ариел, пак 10 кг-30лири.

# 20
  • у нас
  • Мнения: 5 716
В София има и други варианти за купуване на турски лири. Трябва да проверите отделните банки. Преди години съм купувала от БНБ. Сега не знам дали още може да се купува от там. При нас в Б-с само една банка продава турски лири.

Аз също купувам и от Тавекс-а. Там по принцип курса на лирата за Б-с е най-висок / в сравнение с другите градове/.

# 21
  • Мнения: 1 909
За 2 дневна екскурзия до Одрин т.е. С 1 нощувка и закуска от София много ли е да платя 115лв

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
За 2 дневна екскурзия до Одрин т.е. С 1 нощувка и закуска от София много ли е да платя 115лв
Само за нощувката ли питаш или за цялата екскурзия? Ако е само за хотел е много.

# 23
  • Мнения: 99
Благодарности на Unicornа за списъка с лекарства  bouquet

Sinara, няма за какво  Hug

Последно си купих лири от Тавекс в Пловдив. Направи ми впечатление, че имаха и даваха и по-дребни банкноти. Досега в други чейндж бюра са ми казвали "имаме само банкноти по 100".

# 24
  • Мнения: 1 909
За цялата екскурзия е цената

# 25
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 356
Благодаря на Sinara и  Unicornа за трудът им.
Приятни разходки и пазари из турските градове.

# 26
  • Varna
  • Мнения: 2 595
И аз като Катинчето,


Благодаря на Sinara и Unicornа   Hug bouquet за труда!

# 27
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 456
 Hug HugБлагодаря за новата тема,момичета!
Приятно и успешно пазаруване на всички!
Да питам купували ли ли сте лекарство за синузит,аналогично на нашия ГелоМиртол форте 300
20 таблети.Намерих активната съставк RO 5 CB00  ама не мога да го намеря по списъка,то излиза01
и други нататъка.Ако някой е купувал да сподели Praynig

# 28
  • Мнения: 3 271
Благодаря за новата тема  bouquet.Дано до края на годината да отидем още веднъж.

# 29
  • Мнения: 25
Здарвейте! Опитвам се да разбера колко струва приблизителнио хубава баклава с шамфъстък, защото трябва да поръчам на познати по-голямо количество. Става въпрос за тези баклави, които са направо зелени на цвят.

Общи условия

Активация на акаунт