На пазар в Лозенград и Одрин - 8

  • 191 843
  • 756
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2
Здравейте момичета, аз не съм ходила до сега в Одрин, но мисля декември да отида. Търся плат за бална рокля. Ще съм благодарна да ме насочите към магазини за платове и дантели
Такива магазини има на изхода от покрития базар в центъра и наоколо.

Много благодаря за информацията. Ще споделя впечатления Simple Smile

# 256
  • Пловдив
  • Мнения: 41 055
Момичета днес бяхме в Одрин, всичко си беше супер. София Одрин 4ч с границата и кафе. Нямаше проблеми, бежанци не видях, не ми се стори и засилени проверките.
Peace
уф, дано и другата събота е така...

# 257
  • Мнения: 1
Здравейте, дами Simple Smile на 19.12 ще ходя за пръв път в Одрин  да си търся  късо яке естествена кожа с качулка, може ли да ми кажете има ли такива и къде трябва да търся ?

# 258
  • Мнения: 99
И в КИПА Одрин банкоматите са срещу WC
Благодаря, makak!  bouquet

# 259
  • Мнения: 4
Момичета търговската улица в Одрин с магазини Saraclar ли е?

# 260
  • Мнения: 3 289
Момичета търговската улица в Одрин с магазини Saraclar ли е?

# 261
  • Мнения: 3 289
Момичета търговската улица в Одрин с магазини Saraclar ли е?
Да тя е

# 262
  • Мнения: 456

Да това е булгура, но последния път беше с нова опаковка - малко по шарена, но в прозрачното се вижда какво има вътре.
Аз го правя по подобен начин, но запържвам лука в зехтин- около 2 лъжици + 1 със зехтин в който са киснати сушени домати и билки. Малко преди да сложа чушките - обичам повече с червени - слагам 1-2 скилидки смачкан чесън. След пилешкия бульон варя на тих огън около 15 минути, добавям люта мента и много малко от техния лют пипер на люспи. Махам от котлона и го оставям с капак около 20 минути. Соса от нар поливам отгоре. Понякога слагам гъби, спанак, или не слагам чушки.
Соса от нар го използвам за салати, ориз, марината - странно звучи но тук от форума взех една рецепта за сьомга със сос от нар и ананас. Просто избива рибата  Laughing
Благодаря ти за рецептата! И аз ползвам много сос от нар. А би ли споделила рецептата за сьомга с наров сос, пропуснала съм я явно из форумските дебри!  Hug

# 263
  • Мнения: 156
А би ли споделила рецептата за сьомга с наров сос, пропуснала съм я явно из форумските дебри!  Hug
Аз я открих тук.

# 264
  • Мнения: 2
Привет!
Някой ходил ли е през изминалата седмица в Одрин,има ли проблеми на границата покрай тези бежанци.Някой да изкаже мнение за Петъчния пазар има ли  избор на дрехи,обувки,чанти  и т.н и долу горе на какви цени са? newsm78 newsm78 newsm78

# 265
  • Мнения: 456
А би ли споделила рецептата за сьомга с наров сос, пропуснала съм я явно из форумските дебри!  Hug
Аз я открих тук.
Благодаря сърдечно!  Hug Hug Hug

# 266
  • Мнения: 117
Искам да попитам през Малко Търново на колко километра е Одрин и Чорлу. newsm78

# 267
  • Мнения: 4 529
Искам да попитам през Малко Търново на колко километра е Одрин и Чорлу. newsm78

От границата до Одрин е малко повече от 100 км, а до Чорлу около 150 км .

# 268
  • Мнения: 155
А би ли споделила рецептата за сьомга с наров сос, пропуснала съм я явно из форумските дебри!  Hug
Аз я открих тук.
Точно това е рецептата. Опитайте я, наистина ще ви изненада, комбинацията е страхотна. Със същата марината съм правила и пилешки пържоли  bowuu

# 269
  • Мнения: 117
А би ли споделила рецептата за сьомга с наров сос, пропуснала съм я явно из форумските дебри!  Hug
Аз я открих тук.
Точно това е рецептата. Опитайте я, наистина ще ви изненада, комбинацията е страхотна. Със същата марината съм правила и пилешки пържоли  bowuu
Kакво представлява меласата от нар и от къде мога да си я купя .Какво друго мога да си закупя изгодно в петък ще ходим .Решихме да пътуваме през Малко търново .

Общи условия

Активация на акаунт