Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Hatice Şendil&Özcan Deniz~Проекти,тв партньори~141

  • 30 913
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 36 780
Aни Hug

Джихан излезе от затвора и отива при Гюлсерен! Laughing



Харун гледа записа с Хазал и Теоман на лаптопа! Peace





Нали изпуснах  началото, та не разбрах от затвора Джихан първо при Гюлсерен ли отиде... Thinking...ако е така, то...сори ама да не се правим на по-големи католици от папата...
Интересно какво ще направи Харун със записа. Не вярвам да го предаде в прокуратурата. Ще го запази според мен и ще го използва, за да държи в шах Джихан...Дали Харун е купил диска от Озан на цената на гаранцията на Рахми  Thinking...Представям си, колко ще бъде изненадан Джихан, когато види Рахми на свобода... #Crazy

# 46
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Здравейте, сладуранки! Hug Hug Hug Hug

Вторник- ден е за „Съдбата“
пак ще сложим на везната
добродетели, злини
и ще видим кой ще победи.

Коварство, злоба, мъст, лъжа
дали ще победят отново любовта?
Кобрите, царуващи в конака,
каква ли „радост“ днес ги чака?

Саадет-ката, след преживяната неволя,
каква ли, в сериала ще играе роля?
Дали пък няма да е от добрите
или и тя ще ни отрови дните?

Максут дали ще се разкара
или в интрига нова ще се вкара?
Зия дали ще проговори,
със записа какво ще стори?

Лошотията ли пак ще тържествува?
Докога ще  съществува?
Или любовта красива
ще стане приказка щастлива?

Хайде, бързо работете
и за сериалчето се пригответе!
Никой да не закъснява,
деветнайсет(19.00ч)вече наближава!


 Нерваче, Hug
Скрит текст:
Цял ден „ох“ и „ах“,
„леле окуцях“,
как стана не разбрах
и до бастун допрях.

И нали съм вироглава
/все по мойта става/
хич не искам да лежа
и на себе си вредя.

Е, ще се оправя, то е ясно,
ама вкъщи вече ми е тясно.
 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Ани- за новата прекрасна тема! newsm51 smile3525

# 47
  • Мнения: 5 138
Бризчееее страхотна си ,чак и болката си облякла в рима
дай Боже повече хора като теб, че аман от мрънкала в тази държава

# 48
  • Мнения: 41 852
Скрит текст:
Aни Hug

Джихан излезе от затвора и отива при Гюлсерен! Laughing



Харун гледа записа с Хазал и Теоман на лаптопа! Peace





Нали изпуснах  началото, та не разбрах от затвора Джихан първо при Гюлсерен ли отиде... Thinking...ако е така, то...сори ама да не се правим на по-големи католици от папата...
Интересно какво ще направи Харун със записа. Не вярвам да го предаде в прокуратурата. Ще го запази според мен и ще го използва, за да държи в шах Джихан...Дали Харун е купил диска от Озан на цената на гаранцията на Рахми  Thinking...Представям си, колко ще бъде изненадан Джихан, когато види Рахми на свобода... #Crazy

Ани, Джихан първо се прибра у дома и видя Дилара да тръгва за офиса!Тя много се учуди и се върна!Той се видя и с Джансу!Трябваше все пак да се освежи от престоя в затвора! Laughing После се срещна с Гюлсерен! Peace
 Харун и да предаде записа на прокуратурата,предварително може да направи запис!Ще видим какво е намислил? newsm78

Бризче Hug newsm10 Нерви Hug

# 49
  • Мнения: 3 485
Ани благодаря за прекрасната "къщичка",която си ни спретнала! Красота,уют и много топлина струят от нея ! newsm51 smile3525

Ани,Злати,Ели,Деси,Бризче ,Нерви,Цвети ...  Hug

Бризче   bouquet за стихчето !

Благодаря за всички кафета,колажи,клипчета,гифтчета,снимки  bouquet bouquet bouquet

# 50
  • Мнения: 36 780
 wavey wavey wavey

Бризче  Hug чудесно стихче за днешния празничен Съдбовен ден  newsm10

Тио - чудесен колаж си ни приготвила  Hug

И двете добре ни напомняте за началния час, да не пропуснем нещо  Naughty

Ето моя подарък и пожелания за младоженците



 Нека щастието ви да е вечно, всепоглъщащо и заливащо!
Нека любовта ви винаги да е така нежна и вълнуваща!
Нека детски глъч да топли душите ви!
Нека да няма прегради, които любовта ви не може да прескочи!
Обичайте се все така силно и страстно!

# 51
  • Мнения: 36 780

Ани, Джихан първо се прибра у дома и видя Дилара да тръгва за офиса!Тя много се учуди и се върна!Той се видя и с Джансу!Трябваше все пак да се освежи от престоя в затвора! Laughing После се срещна с Гюлсерен! Peace
 Харун и да предаде записа на прокуратурата,предварително може да направи запис!Ще видим какво е намислил? newsm78

Аха това дето беше във фрагмана  Peace Когато Джихан каза "Дилара", а тя не знаеше как да реагира..



# 52
# 53
# 54
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Скрит текст:
Ани благодаря за прекрасната "къщичка",която си ни спретнала! Красота,уют и много топлина струят от нея ! newsm51 smile3525

Ани,Злати,Ели,Деси,Бризче ,Нерви,Цвети ...  Hug

Бризче   bouquet за стихчето !

Благодаря за всички кафета,колажи,клипчета,гифтчета,снимки  bouquet bouquet bouquet


"Китките да сложим
удобно да се разположим"
че със тези сценаристи-
криви, тъпи, напористи,
трябват нерви от въжета
или силни питиета!

# 55
  • Мнения: 7 044
Здравейте мили  момичета.  Да се приготвим за новата серия.  Ама аз още готвя и не сме вечеряли.  До 20 ч. ще свърша.

Все повече се  затормозявам с времето.

Приятно гледане. Приятна вечер.  Приятни емоции.

Да ви  попитам - готови ли сте за сватба??? Аз не успях да отида на фризьор и козметичка.  Жалко. Ща гледам от кюшето.

Да идва тази сватба, че да си отпочинем.  Ако направят пак някое зрелище на сватбата - да им се  не   знаят  епизодите !!!

Дано всичко да мине гладко и да се радваме на тяхното и нашето щастие.

До  после.

А ха - забравих  АНИ,  скъпа,  благодарим ти за новичката тема. Все мислиш за нашето  приютяване.  Незабравима си. Да си здрава и  да се радваш  на живота и на нас.

Последна редакция: вт, 03 ное 2015, 18:35 от sisi55

# 56
# 57
# 58
# 59
  • Мнения: 7 044
Момичета, на всички благодаря за красотата в нашата тема.

Благодаря за  стихчетата на Бризчето.  Благодаря на останалите момичета за клипчетата, за гифчетата, за снимките, кафенцата, коментариите, новостите и всички красоти.

Бъдете щастливи и желани.

Бризче,

Скрит текст:
как е краченцето ?  Намалят ли болките ??  Въоръжи се с търпение и ще мине.
Налага се да издържиш  изпитанието.  Само  спокойно.

Ако мога с нещо да помогна - готова съм. Но твоята и моята диагнози са различни.  И въпреки това всяка може  да сподели  мнението си.  
Например - миналата година 2014 влязох в частната клиника "Свети Панталеймон" в Плевен при доцент  Яблански.  Стоях там 4 дни - правиха ми всякакви изследвания и не разбраха защо ме боли кракът. Доцента три пъти ме пита - имам ли разширени вени???  Аз категорично отговарям - нямам. И  така - той ме пита, аз казвам нямам.  Дойдох си без определена диагноза, но ми биха там 6 ампули инджекции и ми беше по-добре.
Прибрах се. Моята докторка ме повика  да й обяснявам за лечението и да й занеса епикризата.
Обяснявам й какво е било и тя ми казва - ама може да имаш  наистина  разширени вени. Аз веднага - нямам виж краката ми колко са чисти - нямам никакви вени. Тя ми отговаря - ама ти не знаеш ли, че има вътрешни разширени вени, които никак не се познават  с гледане. И така после какво стана. След 1 месец пак в Плевен при доцента и му обяснявам всичко. Той само се усмихваше и ми каза, че не знаел, че аз не съм чувала за вътрешни разширени вени.

Та това имах в предвид, че всяка от нас може с нещо да помогне  или пък да ни разшири познанията в някоя област
Прости, много  дълго стана.

Общи условия

Активация на акаунт