Скандинавски филми, поредици, сериали - Тема 2

  • 107 204
  • 764
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 993

Не съм гледала още последния епизод, обаче тази снимка е стра-хот-на! Не съм си мислела, че липсата на Мартин може да бъде запълнена, но много ми харесва развитието между Хенрик и Сага.

# 106
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Това беше, нали!10 епизода само ...Много ми хареса финала, но наистина предполага София да се съгласи за 4ти сезон...
Скрит текст:
Всичко много хубаво, обаче аз пак не разбрах как Мортен се е свързал с Емил и му е казал, че баща му е Фреди? Кога става запознанството и по каква линия между двамата?

И как Мортен е разбрал, че Вили не му е баща?

И Хеле Анкер ли е дала кода на Мортен, той ли го е откраднал...?
 После ...защо Емил се сети по средата на сезона да отиде и напътства полицията?
Някак си не разбирам това отмъщение, щото някой е решил да е донор , без да знае колко деца по света може да има, и да му търсиш отговорност...

Но ми харесват много всички социални теми, които застъпват във всичките сезони, явно обществото им се тресе от тях, и колкото да са либерална и социална държава всяко нещо си има край на търпимост...

# 107
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Да,

Скрит текст:
клиниката е била на Хелле и тя е дала цялата информация на Мортен, след като се върнал от Афганистан. А за нас стана ясно, че Вили не му е баща в 9 еп. Тогава Сага попита съпругата на Хелле колко години Хелле и Вили не са имали деца. Няколко години са правили опити да забременее. Забременяла е, след като е отворила клиниката.
Емил пък затова каза за Хелле и Фреди: "Те ме създадоха".
В 9 еп. видяхме и записа от камерите пред дома на Фреди. Мортен дойде и каза на охраната: "Търся баща си. Той ми е баща. Има и още (дете/деца)". Защо охраната не е показал записа на Фреди още тогава, си остава дупка.
Не се разбра как Мортен се е свързал с Емил. Нито как Емил е обучен да стреля така добре.
И аз не виждам защо ще хукнеш след донор на сперма и защо "тръгна да помага" на полицията, преди да си е изпълнил шантавата мисия, ама психопат, какво да му разбираш  Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 01 дек 2015, 18:22 от ЛуДната соната

# 108
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Да,

Скрит текст:
клиниката е била на Хелле и тя е дала цялата информация на Мортен, след като се върнал от Афганистан. А за нас стана ясно, че Вили не му е баща в 9 еп. Тогава Сага попита съпругата на Хелле колко години Хелле и Вили не са имали деца. Няколко години са правили опити да забременее. Забременяла е, след като е отворила клиниката.
Емил пък затова каза за Хелле и Фреди: "Те ме създадоха".
В 9 еп. видяхме и записа от камерите пред дома на Фреди. Мортен дойде и каза на охраната: "Търся баща си. Той ми е баща. Има и още (дете/деца)". Защо охраната не е показал записа на Фреди още тогава, си остава дупка.
Не се разбра как Мортен се е свързал с Емил. Нито как Емил е обучен да стреля така добре.
И аз не виждам защо ще хукнеш след донор на сперма и защо "тръгна да помага" на полицията, преди да си е изпълнил шантавата мисия, ама психопат, какво да му разбираш  Rolling Eyes
Мерси   bouquet 
Ще си пусна пак еп1-3 , имам нужда да си припомня някои моменти
Но ...
Скрит текст:
Страхотно ме изпълни плача на Сага, най-накрая я изля тая глъчка, все се стискаше, опъваше вените на врата, бръчкаше вежди , а и това, че позволи Хенрик да я прегърне ...направо друг човек  Heart Eyes

# 109
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Снощи изгледах пак, на спокойствие...

Скрит текст:
Разбира се, че е ясно как Мортен се е свързал с Емил, просто от вълнение съм забравила момента  Blush

Емил се бил приготвил да нагълта 172 (!!!) хапчета, когато Мортен го открил и му казал. Не помня Мортен преди колко време се връща от Афганистан чисто луд, ама излиза, че малко след завръщането му, Емил е узнал кво и що.
Иначе Хелле, от жал, че Мортен е врътнал, му дала информацията. Хелле е била лоша.

# 110
  • София
  • Мнения: 6 478
Записвам се да ви следя защото съм пропуснала, че има вече втора тема. Тези дни ще се насладя на Мостът и Сага:-) Хубави новини чета, че ще има втори Арне Дал. Благодаря ви за новините! bouquet

# 111
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 502
Вторият сезон на Арне Дал е факт. Но засега само с вградени английски субтитри, защото го даваха по ВВС 4.
Аз чакам бг субтитри за последната серия на Мостът, но нещо не намирам никъде.

# 112
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Има в unacs.bg, още на следващия ден след излизането на епизода бяха пуснати  Peace
В търсачката пишеш Bron - 03x10

# 113
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 502
Мерси много. Аз все Broen го търся и може би затова не намирам.

# 114
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
И аз все broen пиша  Blush
На 2 пъти ми се е случвало да видя, че са качени, докато търся други букви. И после, когато ми трябват, пиша broen и започвам да се питам защо са премахнати от сайта  Joy
С последните беше много странно, защото бяха излязли преди да има английски  Shocked
Но грешка няма, за еп. 10 са си. ММ го изгледа с тях.

# 115
  • Berlin
  • Мнения: 11 356
Да, още веднага ги имаше.
Определено мисля, че трябва да има следващ сезон, тъкмо 2 случая се завъртяха.

И аз пак не разбрах
Скрит текст:
Фреди е бил баща и на Мортен ли? Иначе не виждам как да е. newsm78 И още нещо ми остана неразбрано, но го забравих. Blush Grinning

# 116
  • Мнения: 6 648
Скрит текст:
Давал е материал Фреди нали така ?

# 117
  • Berlin
  • Мнения: 11 356
Би трябвало, да.

# 118
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 502
Има в unacs.bg, още на следващия ден след излизането на епизода бяха пуснати  Peace
В търсачката пишеш Bron - 03x10


Да нямаш предвид subsunacs. Ама пък там не ги намирам. Rolling Eyes
Сайтът, който си дала е за някакъв домашен интернет.

п.п. намерих ги. Егати и търсачката.

# 119
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Да, Фреди
Скрит текст:
е бил донор на сперма в клиниката на Хелле.
Той е баща на Мортен и на Емил.
Хелле е дала информацията на Мортен, а той - на Емил.

Ujasia, subsunacs, разбира се  Blush
Ти си се оправила Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт