Скандинавски филми, поредици, сериали - Тема 2

  • 106 249
  • 764
  •   1
Отговори
# 90
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Е? Гледахте ли еп. 9?
И има ли изненадани?  tooth

# 91
  • Berlin
  • Мнения: 11 306
Аз съм на 7ми. Simple Smile Ама подозирам бившия на фалшивата бременна. Имената е абсурд да ги запомня.

# 92
  • Мнения: 267
Е? Гледахте ли еп. 9?
И има ли изненадани?  tooth

Нее,чакаме да го качат в Замунда.Ти откъде го изтегли?

# 93
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Е? Гледахте ли еп. 9?
И има ли изненадани?  tooth

Нее,чакаме да го качат в Замунда.Ти откъде го изтегли?

Аз още снощи гледах една от първите версии(с вградени субтитри), та ми беше малко неудобно, щото на ТВ не мога да оцветя допълнителните субтитри, за да не се сливат с вградените, ама пусто нетърпение  Blush

От тази сутрин има и версия без вградени:

За еп. 9...

Скрит текст:
...
Служебната униформа на единият от "приемните" на Йохансонови(който си беше писал с Аника) иде да подскаже, че е хирург?!?! Почти всичките убийства бяха изпълнени с хирургическа прецизност, изключая половият член на педофила, който бил опъван с примка и макара. Но очи, сърце, мозък, ръка - отстранени с умението на хирург?! А, и не можах да разбера Джанет просто така лесно роди, или все пак е получила помощ от някого?! Предвид работата на Аника, не изключвам и тя да има такива умения.

Струва ми се, че Емил, макар и извършител, е и нечия марионетка. Или му е платено, както на "папарачката"?!
Има някакъв период (2-3 г.) между смъртта на майката на Емил и настаняването му у Йохансон. Интересно къде и с кого е живял през това време.

Расмус продължава да ме притеснява поради най-малко 2 причини.

Не виждам причина ен на брой изкуствено заченати да се юрнат да трепят "биологичния" си баща. Той е просто донор.

И още неща, ама пак ги забравих...

ТРЕЙЛЪР - ЕП. 10!!!

Скрит текст:
http://www.svt.se/bron/se-den-dramatiska-trailern-infor-finalen-i-bron

Казва ѝ, че има нужда от нея  Sad

Интересно към кого сочи оръжието на Сага. Ясно е, че няма да скочи под влака. По-скоро ще е с отнети права и едно убийство ще я отведе зад решетките. Но пък, в този случай, и оръжието на Хенрик би трябвало да сочи в същата посока  Thinking

Нямам търпение  Blush

Последна редакция: вт, 24 ное 2015, 20:24 от ЛуДната соната

# 94
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Ще открием ли БГ субтитри за 2 сезон на Forbrydelsen или да кажа на ММ въобще да не тръгва да го сваля? Щото той си го гледа а на англ. на него не му вършат работа. Аз намирам само от 1 до 4 епизод.

# 95
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 491
Май няма. Помня, че и аз преди години с английски го гледах. От него и от Милениниум се запалих по скандинавските филми и сериали.

# 96
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Аами, няма да гледа тогава  Crossing Arms


Уфф, нещо хич не ме грабна последният Мост. Нещо, аха-аха - попретупано ми дойде всичко накрая  Rolling Eyes

# 97
  • Варна
  • Мнения: 5 193


ТРЕЙЛЪР - ЕП. 10!!!

Скрит текст:
http://www.svt.se/bron/se-den-dramatiska-trailern-infor-finalen-i-bron

Казва ѝ, че има нужда от нея  Sad

Интересно към кого сочи оръжието на Сага. Ясно е, че няма да скочи под влака. По-скоро ще е с отнети права и едно убийство ще я отведе зад решетките. Но пък, в този случай, и оръжието на Хенрик би трябвало да сочи в същата посока  Thinking

Нямам търпение  Blush
Така като гледам, тя е на ЖП линията и чака влака да мине през нея, насочила е оръжието към Хенрик, за да го спре да тръгне към нея и измести от коловозите ...Поне така ми се струва.
За мен Емил не е убиеца,доста учуден беше, когато беше в музея и видя изявлението по ТВ на Лин, и композициите на убитите , той тогава всъщност се сети,че му изглеждат познати ...
Просто е за отвличане на вниманието, друг ще е , но след като не е и Аника -не че някога съм я подозирала, тогава кой  newsm78

А ти за какво убийство говориш, последно разследващия с очилцата и каза, че ще я предаде на прокуратурата, но няма още заключение ...

# 98
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Ааа, изгледай последния епизод първо Sunglasses

Ето линк за формат без вградени датски или шведски титри:
http://kattorrents.me/broen-s03e10-720p-nrk-webrip-x264-rtfm-rartv-t11678976.html

Субтитри има английски в адиктед. И български в юнака май видях  Peace
 

# 99
  • Berlin
  • Мнения: 11 306
Ау, благодаря, тъкмо пишех къде го гледа. Simple Smile

А според вас случайно или не Емил го видяхме още в 1ви еп., и то Хенрик го срещна в музея? newsm78

А също така пък предният сезон остана с недоразкрит случай. newsm78


П.п.: е, то да не би да има връзка пък? Laughing

# 100
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Стига питайте - гледайте!  Laughing

# 101
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ааа, изгледай последния епизод първо Sunglasses

Ето линк за формат без вградени датски или шведски титри:
http://kattorrents.me/broen-s03e10-720p-nrk-webrip-x264-rtfm-rartv-t11678976.html

Субтитри има английски в адиктед. И български в юнака май видях  Peace
 
О, голямо благодаря  bouquet

# 102
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Просто преименувайте субтитрите, така че с видеофайла да са с едно име, за да не ровите през плеъра да ги включвате. Удобството на замунда е, че ги качват вече нагласени.
Българските в subsunacs дори са на заглавната страница  Peace


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: вт, 01 дек 2015, 11:03 от ЛуДната соната

# 103
  • Мнения: 5 754
Просто преименувайте субтитрите, така че с видеофайла да са с едно име, за да не ровите през плеъра да ги включвате. Удобството на замунда е, че ги качват вече нагласени.
Българските в subsunacs дори са на заглавната страница  Peace


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


С тази снимка ме разби просто. Не ми казвай кой е убиеца, само ми кажи дали със Сага всичко е наред, че отнемат ли и правата или я вкарат в затвора друг сезон няма да видим.

# 104
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Меган,

Скрит текст:
Жива и здрава е Сага!
Лин ѝ каза, че не вярва тя да е извършила престъпление, но следствието разполага с доказателства, които ще я изпратят на съд. Тя, Сага, затова отиде пак на линиите + че Хенрик призна за наркотиците. То сякаш второто я раздруса повече  Rolling Eyes
Очаквам да има все пак и 4 сезон. Той на практика започна в последните минути на този. Може би Софито се е съгласила  Peace

Пък и много събития, хора и линии си увиснаха във въздуха - ей така...

Добавям още...

Скрит текст:
Сега ми светна всъщност Сага кога хукна към линиите  ooooh!
Тя даде на убиеца/ата листите с показанията, за да ги подпише убиецът/ата. После се указа, че убиецът/ата е скатал/а кламера и си е надрал/а вените с него в килията си  Peace Сага призна на Лин, че кламерът е неин. Нещо ми се размива поредността на събитията май...

Ще го изгледам още веднъж  Peace

Последна редакция: вт, 01 дек 2015, 12:37 от ЛуДната соната

Общи условия

Активация на акаунт