Децата на АРТ технологиите - Размисли и страсти №19

  • 26 075
  • 756
  •   1
Отговори
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Заповядайте в новата тема.  Mr. Green

# 1
  • София
  • Мнения: 23 156
заповядаме  Mr. Green

тая седмица за първи път ще ходя на родителска среща. най-вероятно пари ще искат, ама звучи интересно.
помня че на нашите някога се оплакваха от нас или ни хвалеха.

# 2
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Баща ми на времето отишъл на родителска среща на брат ми и в края на родителската среща разбрал, че е сбъркал стаята и повече не отишъл на такава среща.  hahaha hahaha hahaha

# 3
  • Мнения: 7 488
Шоко, мерси за темата  Hug Аз докато се натуткам и дошло време за лягане  Whistling
От вчера звъня в ДГ да питам кога да си подавам документите, никой не вдига, трябва на крака да им отида  Whistling

# 4
  • София
  • Мнения: 23 156
в клюкарника в една тема пишат фантастика  Mr. Green
почнаха от вредните храни, стигнаха до гмо, вече селектират бебета по поръчка, без болести, с определен пол, руси и синеоки.
винаги съм се чудила що пък руси и синеоки, аз хич не предпочитам такива, ама все ги натрапват  Thinking
толкова била напреднала медицината че вече можели да се поръчват.
аз само две мъжки съм поръчала пък ми се бави поръчката толкова много  Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 11 450
Мерси, Шоки  Hug
Вчера ми падна батерията по пътя, после детето ме емна, накрая заспах, та се отчитам днес - имаме един брой ембрионче със сърчице, 6 г.с. + 4 дни  Heart Eyes

# 6
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Бамба, ще дойде поръчката.  Naughty

Моме, честито.  bouquet

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Шоки, марси за темичката Hug разсмя ме с баща ти hahaha
Бамба, интересно ще е да разкажеш после за родителската Simple Smile
Моме, да ти е честито второто човеченце със сърчице /момата/ bouquet Grinning

# 8
  • София
  • Мнения: 6 302
Айде и аз в новата тема  Grinning Шоки, мерси  Grinning Лук сготвен със сигурност съм дала някъде към 11-я месец, суров все още не иска.

Моме, честито сърчице, всичко да е наред до края!  Hug

Пожелавам в тази тема да имаме още положителни тестове  Peace

# 9
  • UK
  • Мнения: 5 999
Шоки, Мерси за темата  bouquet
Моме, честито  Heart Eyes
ФЕли, те не се ли подават, като яслите по интернет newsm78

# 10
  • Мнения: 3 077
Шоко мерси а темата  bouquet

Моме честито ти сърчице.

Баща ми един единствен път отиде на моя родителска среща на 10.11.1989г. и като се прибра и чу по радиото какво се е случило, го хвана яд че по-рано не е ходил на род. среща.  Joy Joy Joy

Аз пък съм в голяма чуденка - трябва да си поръчваме кухня - майстор си имаме - ще ни направи всичко каквото поискаме. Само дето аз не съм наясно със себе си какъв цвят да са шкафовете. Стаята е цвят капучино.  newsm78 От няколко дни гледам картинки в нета, съвсем се омагьосах и нищо не мога да харесам.  ooooh!

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
по повод лука се сетих, че по едно време ми изскачаше във фейса едно клипче, на което един младеж, може би на 1.6г. така стръвно и с апетит гризеше глава лук, сълзи му течаха, ама той си похапваше сладко Laughing
Мире, то на капучино доста цветове ще вървят, дай насоки горе-долу какви цветове ти се искат Simple Smile ако е нещо ярко, може бързо да ти омръзне, ако пък е семпло, може да ти доскучае Laughing

# 12
  • София
  • Мнения: 23 156
моето момче много обича лук и чесън, като види салата първо унищожава лука, после краставиците и накрая доматите.

кухня ние си направихме бяла, аз не исках, ама всъщност добре се получи и много лесно се почиства.
само половината е сглобена, другата половина седи в кашоните, трябва да намерим свободен ден без помагача да си я сглобим.

# 13
  • Мнения: 3 077
Точно защото сме се ориентирали да е нещо в кафяво и не можем да изберем. Не търсим червено, черно , сиво или така модерното напоследък лилаво.
Та нещо в топло кафяво ще е , но и майстора не ни помага - чака каквото ние си кажем. ММ вика цял ден си вкъщи търси, мисли....  newsm78

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 948
Моме, честито ви сърчице, дано дамско да е Simple Smile А бременността ти да е песен... Мисля, че ти беше писала за имунологични изследвания (дано да не си измислям). Ти самоинициативно ли си ги назначи или д-р Стаменов. Как са ти резултатите?

Мире, към любима моя гама сте се насочили. Аз заварих сива кухня и на моменти бая ме подтиска, ама като ми е наготово, нямам право да се оплаквам.

Общи условия

Активация на акаунт