"На кафе с подигравки" и един диспансер...ТЕМА-27

  • 17 961
  • 747
  •   1
Отговори
# 45
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Еййй, Транцедентова не спря да въздиша пу забавящия съ куриер и ни цял ден съ прай на нивидимка. ooooh!




Ай да й дигнат там, чи то приваля вече пладниту утдавна...

# 46
  • Мнения: 16 079
чакай да сЪ дзакнем и тука  Mr. Green

нема да ви гушкам че ме затриват с гушките и после немО да си ги намеря  Mr. Green

Графиньо Heart Eyes Hugдека си да ударим по еднО чИтиво  Mr. Green


# 47
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
чакай да сЪ дзакнем и тука  Mr. Green

нема да ви гушкам че ме затриват с гушките и после немО да си ги намеря  Mr. Green

Графиньо Heart Eyes Hugдека си да ударим по еднО чИтиво  Mr. Green



Tукя, тукя... Heart Eyes Hug Party Party Party Drunk Drunk Drunk Drunk Drunk Drunk Drunk

Начи да кайм, че гледам Ашка.... ooooh! ooooh! ooooh! Илде Heart Eyes Hug злорадствай... Mr. Green
Щерко, Heart Eyes Hug не се казва Доминат, а доминаНт Naughty
Проф Hug Heart Eyes Нюансовите немат тема Naughty
Щерко, Heart Eyes Hug честито за Гришонти bouquet
Да поздрастим и другите...гуш и бац Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Hug
Фтиам и у другия двор да поздрастим,ч е Цецундера пак е размирила дворовете  Laughing

# 48
  • Мнения: 16 079
чакай да сЪ дзакнем и тука  Mr. Green

нема да ви гушкам че ме затриват с гушките и после немО да си ги намеря  Mr. Green

Графиньо Heart Eyes Hugдека си да ударим по еднО чИтиво  Mr. Green



Tукя, тукя... Heart Eyes Hug Party Party Party Drunk Drunk Drunk Drunk Drunk Drunk Drunk

Начи да кайм, че гледам Ашка.... ooooh! ooooh! ooooh! Илде Heart Eyes Hug злорадствай... Mr. Green
Щерко, Heart Eyes Hug не се казва Доминат, а доминаНт Naughty
Проф Hug Heart Eyes Нюансовите немат тема Naughty
Щерко, Heart Eyes Hug честито за Гришонти bouquet
Да поздрастим и другите...гуш и бац Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Hug
Фтиам и у другия двор да поздрастим,ч е Цецундера пак е размирила дворовете  Laughing
Drunk Drunk Drunk Drunk Drunk Drunk Drunk Drunkйееее,най-накрая и ти улезна у групата на Ашковците  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

# 49
  • Мнения: 2 643
Чумоооооо  Hug


хахах и аз сега забелязах , какво е написала систъра  Mr. Green бе ми пратиш Крисчън па ич не ме интерсуа доминат ли е или доминант  Mr. Green

Майко ти покаем ноуто кандидат зет  Mr. Green Mr. Green Mr. Green



Имаме ли благословията ти  Mr. Green

# 50
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Чумоооооо  Hug


хахах и аз сега забелязах , какво е написала систъра  Mr. Green бе ми пратиш Крисчън па ич не ме интерсуа доминат ли е или доминант  Mr. Green

Майко ти покаем ноуто кандидат зет  Mr. Green Mr. Green Mr. Green



Имаме ли благословията ти  Mr. Green
Ауууу, зимай си го и пътя да ви е прав и сабатя му остра...амин.... Mr. Green bishop bishop bishop bishop bishop bishop

# 51
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Привет! Hug

Тази вечер не ми се пишеше, че днешния ден не беше много харен и нервите ми са опънати до краен предел, но мога ли да се сдържа... Grinning Зизу гледа Ашка... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Леле - мале... Crazy Crazy Crazy Shocked Shocked Shocked tooth tooth tooth

И да не забравя...за обновената виличка... bouquet bouquet bouquet па и не съм давала на никой да пее... Joy Joy Joy Е, кога аз запея, другите требе да мълчат... Mr. Green

И утре е Петък...да рипнем... newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

Ох, не...Зизу гледа Ашка... newsm47

# 52
  • Мнения: 2 643
пУдУзрителна си нач , тука искаш са отървеш от мени май  Mr. Green  казахме кандидат ниш'т неи сигурно , ощи са джаскам на Джеймиту

# 53
  • Мнения: 6 105
Добро утро хухавелки  Hug  Heart Eyes



Петък е  Party Идва почивката  Crazy Mr. Green

# 54
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 503
Добро утро бе Хахо  Mr. Green Hug Hug Hug
Рони Heart Eyes Hug

# 55
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Добро утро! Hug

Вани, Hug Heart Eyes Ирче, Hug Heart Eyes

Що не рипате, бе хора?!...Петък ееее... newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

Зиз, Hug Heart Eyes зачезна, значи... ooooh! На коя серия си?...Фрагманчета ще чакаме ли заедно?...Тц, тц, човек не може се нарадва на злорадстването си, значи... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Приятен петъчен ден! Hug

# 56
  • Мнения: 6 105
Ирче  Hug това да не сме ние двете  Mr. Green

Звезде  Hug аз го отразих петъка  Mr. Green

На гости ще съм и няма да мога да гледам цялата серия,ама ще ви чета доколкото мога.   Mr. Green

# 57
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 503
Виж как ни разпозна значи  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Тия па Доминат, Доминант, все тая командори ви как си иска  hahaha hahaha hahaha
Звезде  Heart Eyes Hug гледа, гледа, та чак па и интересно и стана  Mr. Green

# 58
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Виж как ни разпозна значи  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Тия па Доминат, Доминант, все тая командори ви как си иска  hahaha hahaha hahaha
Звезде  Heart Eyes Hug гледа, гледа, та чак па и интересно и стана  Mr. Green
Нема я, сигурно цяла нощ е преповтаряла сериите... Mr. Green  Joy Joy Joy

# 59
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 503
http://www.blitz.bg/sport/article/296316
Айде към Божинката и двете, Маман и Ева  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
„Божинов е луд в секса. Трябваха ми три дни почивка след две нощи с него. Бях разсипана, а той имаше сили и енергия за още. Добре, че си тръгнах, но бях цялата в синини”, сподели пред „ШОУ” едно от любовните му завоевания. rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
 
Точно по този начин живееше и героят от романа - секс през няколко часа в тайна стая, пълна с всевъзможни любовни атрибути.


Валери Божинов е истински последовател на тоталния еротичен хит - книгата „Петдесет нюанса сиво”. Нападателят на "Партизан" е като главния герой на авторката Е. Л Джеймс - Крисчън Грей, и експериментира непрестанно в леглото. За разлика от футболния терен, където не записва успехи, на любовния фронт нападателят е неудържим.

Рано сутринта, няма такъв смях  hahaha hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт