Случвало ли ви се е да ви болят ноктите, когато сте без лак?

  • 9 807
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 242
Брей! И аз за първи път чувам за такова нещо.  #Crazy

# 16
  • Мнения: 18 542
Случвало ми се е, ако съм ходила лакирана дълго време. Ако спреш да ги лакираш за няколко дни макс, ще ти мине. При мен поне като се лакирам и ноктите ми стават по-извити настрани - все едно се прегъват, а като съм без лак нокътната плочка е по-плоска. Мисля си, че това е причината.  newsm78

# 17
# 18
  • Мнения: 2 125
...Преди седмица бях с перфектен маникюр, а от дни едно цепене (имам изключително здрави и твърди нокти) и в момента съжалявам, че не е зима, за да си скрия ръцете в ръкавиците. Не знам какво става, но съм забелазала, че през 3-4 месеца ноктите ми имат нужда от основно подкастряне. Много са грозни Confused и не знам какво да правя ooooh! newsm78...
До болка познато...докато не започнах да мажа с балсамчето, какви ли не кремове за ръце мазах - не и не. Нацепени нокти и разранени от излющване пръсти. Сега картинката се пооправя, но бавно, поне по-бавно, отколкото на мен ми се иска. Мечтая си за хубав френски маникюр...

Четох ви с това балсамче Laughing. Благодаря за информацията  bouquet Поръчала съм го на майка ми да го вземе и чакам с нетърпение да го донесе за да се намацондря и аз. Peace

# 19
  • Мнения: 3 248
Имах една такава съученичка...тя по принцип не е пристрастена към всякакъв вид грим, но й се налага да се лакира, защото и на нея както на теб - ноктите без лак я болят! Crazy
При нея това е от 8 клас! Whistling

# 20
  • Мнения: 5 317
И мен ме болят,когато съм без лак.

# 21
  • Мнения: 9 093
Мен също ме болят, ама мислех че само при мене е тая аномалия Embarassed
А случвало ли се е да ви болят миглите  Embarassed Embarassed Embarassed

# 22
  • Мнения: 5 317
А случвало ли се е да ви болят миглите  Embarassed Embarassed Embarassed
Не съм усетила да ме болят миглите.

# 23
  • Мнения: 9 093
Мен понякога ме болят, някак в основата на самите мигли, много е неприятно и болезнено, но не зная каква е причината...минава от самосебе си, но не мога да си пипна окото докато ме боли  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 27 524
Ноктите са подредени на пластове.Предполагам,че дългото лакиране ги слепва или запушва ли,и аз не знам точно,но може би като не се лакираш известно време и пластовете се разместват.

Ама,че обяснение цапнах  Joy ,ама някакси така си го представям.  Thinking

# 25
  • София
  • Мнения: 5 757
При мен е обратното - болят ме от лака! А и не го търпят! Щом и ноктопластиката ми падна на третия ден... Thinking

# 26
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Случвало ми се е, да. Дори и в момента ми е така.

# 27
  • Мнения: 2 550
Нямам такива болежки  Flutter И миглите не ме болят Simple Smile

# 28
  • Мнения: 7 186
И на мен ми се случва понякога. Мислела съм си да не би да натискам много с памука, докато си чистя лака и затова да ме болят, но интересно, че не ми се случва всеки път. Thinking

# 29
  • Варна
  • Мнения: 11 340
На мен не ми се е случвало.

Общи условия

Активация на акаунт