РИМ - XII тема

  • 62 740
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 860
Тифани наистина джелатото им е много вкусно вече опитахме/няколко пъти Embarassed а аз уж не обичам сладко/ и мой фаворит е страчиатела .Да дадеш някаква насока за вкусна паста някъде около Колизеума ?

# 721
  • Вестерос
  • Мнения: 38 363
Нямам идея, аз в заведение по кварталите съм хапвала.

Моето любимо джелато е пистакио Simple Smile

# 722
  • Мнения: 2 045
и реших да питам разпоредителите -"отидете при швейцарските гвардейци при бронзовата врата" .Отивам аз и почвам да се обяснявам ..прекъсват ме " няма проблем колко ви трябват" - така че ето едно решение за тези които са решили  да ходят на мероприятието
Това решение го има на първа страница и тук се обяснява през пост много подробно, включително и на теб доколкото си спомням.

# 723
  • Мнения: 860
Лейди или аз не съм разбрала или..... защото на въпроса ми дали посоченото на снимката на Жената в бяло място е същото от писмото ми  от ватиканския офис ти изрично ми написа че следва да взема поканите от виа Септембър….и аз приех че за аудиенцията на 2.03 единственото място от където предния ден мога да ги взема е църквата Санта Сусана - затова и написах за начина по който аз се сдобих с поканите и който би според мен улеснил други хора...Както и да е .. да приключим да спорим и пишем  постове   и ....…. аз лично  да се организирам за утре -  за галерия Боргезе и Колизеума

# 724
  • Вестерос
  • Мнения: 38 363

# 725
  • Milano
  • Мнения: 3 698
Честит 3-ти март.


Една хубава вест:

От тази година натам на 8-ми март всички държавни музеи, монументи и археологически сита ще са безплатни са жените.

И кака ви ще помаже с най-голямо удоволствие Laughing.

Тръгнах да купувам билети за Галлерия Боргезе и Кастел Сант'Анджело и видях инфо-то.

Обадих се на Галлерия Боргезе и си запазих час (понеже там е задължително), за Замъка няма нужда.

Умирам си от кеф.

# 726
  • Вестерос
  • Мнения: 38 363
Оле, супер, приятно  Hug

# 727
  • Мнения: 2 643
На кой номер запазвате билети за Боргезе? От днес за утре става ли? Следващите 3 дни по прогноза са дъжд с грамотевици. Кои места са пи пидходящи за посещение при дъжд?

# 728
  • Вестерос
  • Мнения: 38 363
Ватиканските музеи, Капитолийските музеи, Палацио Барберини, галерията на площад Квиринал

# 729
  • Milano
  • Мнения: 3 698
На кой номер запазвате билети за Боргезе? От днес за утре става ли? Следващите 3 дни по прогноза са дъжд с грамотевици. Кои места са пи пидходящи за посещение при дъжд?

На сайта на Тикетуан:

http://www.tosc.it/tickets.htm?affiliate=T2C&sort_by=event_d … 8&language=it

Става и от днес за утре, стига да има места, напр. за утре има с последната група от 17ч.

Аз се обадих по телефона, защото трябваше да питам нещо.

Ето и за останалите:

http://www.galleriaborghese.it/prenota.htm

Утре ще е хубаво времето. В събота идва дъжда, даже сняг на север (уж).


Лейди, Тифани, готови ли сте с новата тема?

# 730
  • Вестерос
  • Мнения: 38 363
Мога да я пусна аз пак Simple Smile

# 731
  • Вестерос
  • Мнения: 38 363
Заповядайте в Новата тема

# 732
  • Milano
  • Мнения: 3 698
Както се е видяло...само ние си водим диалог днес. Laughing

Ето един поздрав, тъкмо да стигнем по-бързо 50-та страница.

https://www.youtube.com/watch?v=c3JyNBoYPmE

Малката няма търпение да тръгва, на нея й харесва без да я е виждала. Laughing


Пистаккио е ноччола (шам-фъстък и лешник), като че ли е най-продаваната комбинация на сладолед.

Моите са страччателла и фрагола (ягода).

Обаче не ми е зор за сладоледа, дояде ми се една вкусна брускетта романа. Laughing



пп. извинявам се, докато писах е пусната новата тема.

# 733
  • Мнения: 76
Здравейте, пристигаме в Рим на 08.03 кой музей/обекти можем да разгледаме безплатно?

quote author=regina di cuori link=topic=883255.msg32667367#msg32667367 date=1456999517]
Честит 3-ти март.


Една хубава вест:

От тази година натам на 8-ми март всички държавни музеи, монументи и археологически сита ще са безплатни са жените.

И кака ви ще помаже с най-голямо удоволствие Laughing.

Тръгнах да купувам билети за Галлерия Боргезе и Кастел Сант'Анджело и видях инфо-то.

Обадих се на Галлерия Боргезе и си запазих час (понеже там е задължително), за Замъка няма нужда.

Умирам си от кеф.


[/quote]

# 734
  • Вестерос
  • Мнения: 38 363

Lady Vengeance, не знаех, че ти си правила темите. Извинявам се тогава, че я направих. Няма да се повтори,  Peace

Общи условия

Активация на акаунт