Много се двоумя - да раждам ли с избор на лекар?

  • 1 282
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Избери този,който ти води консултациите ако ти вдъхва доверие,него вече го познаваш Peace.Другия ако е някоя кривотия,в такъв момент основно имаш нужда от добро отношение Hug

# 16
  • Мнения: 3 089
ако можеш да си го позволиш, плати.
не дай боже нещо да се оплете, после никога няма да си простиш, че не си направила всичко по силите си. естествено, дори и да платиш, пак е възможно да има някакъв гаф, но все пак - презастраховането обикновено не вреди.
леко раждане и здраво бебече на финала.
пп д-р савова от св. софия е пич.

# 17
  • Мнения: 218
аз първоначално също не смятах да се ангажирам с някой, но в последствие обаче се наложи да ангажирам поради усложнения и не съжелявам.Така че моят съвет е по добре си избери доктор

# 18
  • Мнения: 992
Ами ние май няма да ти помогнем много, много.Отговорите за и против са може би 50 на 50.
Аз родих с избор на лекар, но мисля, че беше абсолютно излишно.Всички там са невероятни като отношение и като опит - и гинеколозите и акушерките.
Ако имаш финансовата възможност да си позволиш тази глезотия (мисля, че това е точно такова) - направи го, ще се чустваш по-спокойна (въпреки, че явно нямаш нужното доверие в гинеколога си)!Ако обаче, парите мислиш, че е по-добре да отидат за количка и креватче на бебето - не го прави!Там със сигурност ще попаднеш на истинско отношение.

 Peace аз раждах без уговорка но лекарите там са на такова ниво страхотно са пожелавам ти леко раждане а ками 7 добре ти е казала така 4е помисли другия вариант е ако си имала проблеми през бременността тогава е добре лекаря който те е следил да те изражда но ако всичко е нормално мисля че е излишно успех

# 19
  • София
  • Мнения: 44 115
аз сериозно се бях замисляла за избор на лекар, освен, че там трудно ще намериш да "попаднеш" на някой некадърник, се замислих и в/ху тази страна от въпроса :
Добре избирам си д-р, почвом да раждам и айде сега отрицателните варианти - д-ра туко що се е прибрал и легнал след дълга и изморителна смяна; или е извън градът; или в момента празнува нещо и си е прилично подпиинал;или... или..или... такива варианти колкото искаш все пак и те са живи хора и не спират личния си живот, защото видиш ли вероятно ще родиш тез дни. Simple Smile
Ами аз пък предпочитах да ме израждат хора, които са свежи и наспали се, които няма да ми се налагам да чакам докато дойдат до болницата, и със сигурност ще са на линия, а не някаде си някакси...ама то си е въпрос на избор наистина. Както на теб си ти е по-спокойно.

Виж за планово секцио вероятно бих ангажирала д-р, но само ако наистина му имам доверие и го познавам, само така би имало смисъл - иначе не виждам по принцип начин това , че си платиш да ти спести усложненията, ако е писано да има такива (да не дава Господ)

# 20
  • на тавана в кошницата
  • Мнения: 465
Аз щях да раждам с уговорка но стана много бързо и неможа да дойде. Така, че раждах без уговорка и съм много доволна. Толкова голямо внимание ми обърнаха незнам дали щеше да е по голямо, ако беше дошъл на раждането.
П.П Искам само да вметна, че незнаеха, че имам лекар на разположение.

# 21
  • Мнения: 153
Мила ако имаш финансова вазможност си плати защото е много по спокоино да знаеш че този док е ангажиран само с теб и каквото и да става тои ще е до теб.Разбира се ,че трябва и да му имаш доверие.мога да ти препорачам др.Динчо Георгиев.В тази болница хубавото е че всички вип услуги са с регламентирани цени и си заслужават.Като отидеш на училището за родители ще си прецениш сама.Успех

# 22
  • София
  • Мнения: 1 936
Аз раждах там с избор на лекар и съм много, много доволна. Отношението беше перфектно! Не казвам, че ако си без избор на лекар ще е зле, но лично според мен ще се чувстваш много по-спокойна ако знаеш, че ще имаш на разположение лекар, който ти сама си избрала и на когото имаш доверие когато раждането ти започне.
Каквото и да прецениш - желая ти късмет Simple Smile

# 23
  • Мнения: 251
Благодаря на всички за съветите. Много ми помогнахте.

# 24
  • Мнения: 137
Аз ти препоръчвам да си избереш доктор.Наблюдаваха ме в ДКЦ-то,а при избора ходих 2 пъти на частния прием.Много съм доволна.Ако решиш пиши ми на лични да ти дам координати Hug

# 25
  • Мнения: 3 092
аз сериозно се бях замисляла за избор на лекар, освен, че там трудно ще намериш да "попаднеш" на някой некадърник, се замислих и в/ху тази страна от въпроса :
Добре избирам си д-р, почвом да раждам и айде сега отрицателните варианти - д-ра туко що се е прибрал и легнал след дълга и изморителна смяна; или е извън градът; или в момента празнува нещо и си е прилично подпиинал;или... или..или... такива варианти колкото искаш все пак и те са живи хора и не спират личния си живот, защото видиш ли вероятно ще родиш тез дни. Simple Smile
Ами аз пък предпочитах да ме израждат хора, които са свежи и наспали се, които няма да ми се налагам да чакам докато дойдат до болницата, и със сигурност ще са на линия, а не някаде си някакси...ама то си е въпрос на избор наистина. Както на теб си ти е по-спокойно.

Виж за планово секцио вероятно бих ангажирала д-р, но само ако наистина му имам доверие и го познавам, само така би имало смисъл - иначе не виждам по принцип начин това , че си платиш да ти спести усложненията, ако е писано да има такива (да не дава Господ)
  202uu
Напълно съм съгласна ....все едно че си чета собствения ред на мисли.не ангажирам никого с това си мнение което съвпада с мнението на Bubo_to Naughty Aз лично няма да раждам с уговорка ....дано всичко  да бъде наред и то не само при мен а на всички мами на които това ин предстои нвзависимо от избора на лекар или липсата на такъв!  Успех newsm10

Общи условия

Активация на акаунт