Частни училища - информативна тема 10

  • 93 175
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 025
Благодаря за новата темичка!  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 721
Благодаря за новата тема bouquet

Четох, че Свети Георги строят новата сграда със средства по европейски проект и базата им ще се ползва и от външни деца. Не знам колко е вярно, но наистина са се оляли с цената.

# 17
  • София
  • Мнения: 396
Познавам хора от фирма, която изпълнява някои дейности по новата сграда на Свети Георги. Сградата се прави така, че явно може да се ползва от много деца. Според това, което те знаят се планира да има и други ползватели, не само от училището.

# 18
  • Мнения: 784
Браво за темата и пълната информация. Peace

# 19
  • Мнения: 2 986
Ако някой се интересува, на 21.11 ще има ден на отворени врати във Валдорфското училище -
https://www.facebook.com/events/928038010566572/

# 20
  • Мнения: 1 091
Да се включа и аз в темата.  bouquet

# 21
  • Мнения: X
Ако някой се интересува, на 21.11 ще има ден на отворени врати във Валдорфското училище -
https://www.facebook.com/events/928038010566572/
А какво е това Валдорфско училище? Някой ходил ли е на тези "отворени врати"?
Може би трябва да се добави инфо за училището на първа страница...аз поне не го открих там.

# 22
  • Мнения: 914
Мисля, че има информация за него в една тема за Валдорфската педагогика, ще я потърся. Познавам бегло една учителка от там и един-двама родители, ако някой има интерес към училището мога да разпитам.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 635
Записвам се да ви следя отново. Ако правилно съм проучила на английски се преподава в "Св.Георги" и "Азбуки" (ако изключим ААУ, академията и британското, които нямат български дипломи).

# 24
  • София
  • Мнения: 830
Здравейте!
Току що писах на ЧСОУ "Евлоги и Христо Георгиеви", за да ги питам дали не предвиждат Ден на отворените врати. Дъщеря ми ще е 5-ти клас догодина и китайският език много ме блазни, но искам да придобия лични впечатления за училището. Малко ме притеснява, че е чисто ново, но ще видим.
Като ми отговорят, ще дам информация и тук.

# 25
  • София
  • Мнения: 830
Ден/дни на отворените врати в ЧСОУ "Евлоги и Христо Георгиеви" се предвиждат, но след Нова Година.

# 26
  • Мнения: 914
Чудесно, сподели, когато ти кажат кога ще бъде - нищо не пречи да се информираме Simple Smile

# 27
  • Мнения: 44
Съвсем прясна информация за "Азбуки". Таксата вече е 4500евро.

# 28
  • Мнения: 1 091
Включена ли е храната в тази такса?

# 29

Общи условия

Активация на акаунт