Смешки от форума - 21

  • 101 895
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 348
Цитат
Здравейте, мами  Simple Smile Искам да попитам от кога мога да давам суджук и луканки на детенцето ми, става на 1 г и 5 м! ?!?! Благодаря Ви предварително!

закъсняла е мноооого   Crazy можеше от първия ден, вместо биберон да му даде да смуче луканка

# 16
  • Мнения: 30 802
Ужас, ще вземе да й хареса на жената таз секс играчка и после след раждането може да реши да продължи да си я употребява...

Между другото има поверие, че една жена ще роди по-лесно, ако си пробие ушите. Та може ония със секс играчката да пробват и това, ако бъдещата майка няма обеци.

# 17
  • Мнения: 5 710
Аз ли правилно чух, че според Кали глаголицата е написана от Кирил и Методий?! В нета не излиза, че е Константин-Кирил Философ

П.С. Аз също не помня тази информация. Сори Mr. Green

Константин-Кирил Философ е Кирил от "Кирил и Методий".

# 18
  • here and now
  • Мнения: 4 340
Жена
Тополовглад


Съфорумка от странно място.

# 19
  • Down south
  • Мнения: 7 838
@ DimS.

Карми, енергии и енергетики.
Попадението много ми хареса  Peace

# 20
  • Мнения: 7 171
Ужас, ще вземе да й хареса на жената таз секс играчка и после след раждането може да реши да продължи да си я употребява...

Между другото има поверие, че една жена ще роди по-лесно, ако си пробие ушите. Та може ония със секс играчката да пробват и това, ако бъдещата майка няма обеци.

Не и давай лоши съвети! Как така ще си пробива ушите? После няма да може да ги ползва!  Grinning

# 21
  • Мнения: 6 031
Ха, ами че те както са тръгнали с това разтягане, до раждането направо бебето ще влиза и излиза като йо-йо. Хем никакви разкъсвания няма да има.  Joy Joy Joy
Не мога да спра да се смея!  hahaha

# 22
  • Мнения: 30 802
Ужас, ще вземе да й хареса на жената таз секс играчка и после след раждането може да реши да продължи да си я употребява...

Между другото има поверие, че една жена ще роди по-лесно, ако си пробие ушите. Та може ония със секс играчката да пробват и това, ако бъдещата майка няма обеци.

Не и давай лоши съвети! Как така ще си пробива ушите? После няма да може да ги ползва!  Grinning
Скрит текст:

С техния подход нещо такова ще постигнат с обеците...

# 23
  • Мнения: 5 389
Неслучайно са изтрили темата на бъдещия татко любител на масажите.

# 24
  • Мнения: 9 451
Цитираната тема си стои, просто взе малко по-сериозен завой.

# 25
  • Мнения: 14 393
Много точно казано, ама много ми стана смешно:

Цитат
Ако някой наистина ползва "Космополитън" за пътеводител в живота, халал да са му хламидиите.
И да палне една свещичка от благодарност, че само с толкова се е отървал

# 26
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 348
Много точно казано, ама много ми стана смешно:

Цитат
Ако някой наистина ползва "Космополитън" за пътеводител в живота, халал да са му хламидиите.
И да палне една свещичка от благодарност, че само с толкова се е отървал

може ли линк към темата?  Blush ще ми се да знам какво се хваща от "Паралели", "Списание 8 " и "Маша и мечокът"  Blush

# 27
  • Мнения: 14 393
Ето я: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=882399.255;topicrefid=20

Тя по принцип не е за това, ама...

# 28
  • Мнения: 14 393
Ох, днес ми е ден  Laughing

Цитат
Но по-неприятното е това, че след 9 години съвместен живот с мъжа ми осъзнах, че свекърва ми, свекър ми, сестрата на мъжа ми и лелята на мъжа ми още от началото на брака ни с мъжа ми са се опитвали да ме морят с храната, която са ми пращали и дори с подаръците си.

Още от авторката:
Цитат
как ти се струва да ядеш храна с подобна енергийно послание: #Cussing out - яд, злоба и завист, без дори и да подозираш.

И отговор:
Цитат
Е, айде сега, те пък всички готвачи в ресторантите, в които се храниш, зареждат супата и салатата с благопожелания за успешен живот

# 29
  • Мнения: 1 739
Старо,но сега попаднах на него

"Твърдо вярвам, че вървим към катаклизъм. И без да принадлежиш към мозъчен тръст е ясно, че нарастваме на брой и харчим ресурси повече, отколкото е разумно. Но вярвам също така, че човечеството е достатъчно изобретателно и стигне ли до ръба, ще измисли начин да го прескочи. Че иначе ... "

Отговор:
"Може пък да се размине ако всички държави въвведат закон за правото на едно единствено  дете на семейство, за забрана на домашните любимци и ограничаване на броя на кравите."
 Joy

Общи условия

Активация на акаунт