От коя марка съдомиялни сте доволни?

  • 130 539
  • 756
  •   1
Отговори
# 90
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Малко спам, моля ви за бърз отговор. Не мога да преценя колко голяма съдомиялна да взема - 10, 12, 13 комплекта. Ние сме двама с малко детенце. Не мога да реша..

# 91
  • София
  • Мнения: 12 006
Малко спам, моля ви за бърз отговор. Не мога да преценя колко голяма съдомиялна да взема - 10, 12, 13 комплекта. Ние сме двама с малко детенце. Не мога да реша..

За тук ти е въпроса: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=912501.660
но да ти отговоря -  взем иси 60 см., между 12 и 13 комплекта почти няма разлика, така, че гледай кошниците и изработката вътре. Разлика в тока и водата между 45 сантиметрови и 60 см. почти няма, но във вътрешния им обем има.

# 92
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Благодаря!

# 93
  • София
  • Мнения: 128
Здравейте,

Моля за съвет какво ви е мнението за миялна Indesit и Hotpoint Ariston. Бяхме се спряли на Whitlpool, но модела беше изчерпан. За Indesit i Ariston няма много мнения като цяло и за това реших да пиша тук.  newsm78 newsm78 newsm78

Последна редакция: пт, 02 дек 2016, 10:25 от antoniyafire

# 94
  • София
  • Мнения: 23 162
аз съм доволна от аристон.
ползвах една 45см 6-7г, сега я ползва майка ми.
в сервиза им са доста некадърни обаче, за всяко нещо предлагат да сменят платки, около 200лв едната.
проблема се решаваше и без това.

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 503
Аз съм си харесала съдомиялна на Бош, но все още се чудя дали е правилното решение.

# 96
  • Мнения: 788
Аз съм много доволна от моята Бош. Използвам предимно кратката 29-минутна програма , понеже съдовете ни обикновено не са загорели. Понякога, когато я препълня използвам еко програмата. За кратката програма винаги използвам прахообразен препарат

# 97
  • София
  • Мнения: 38 419
Индезит - Не.
По отношение на големината - колкото повече, толкова повече...
Винаги се намира с какво да се напълни, даже като дъщерята не е вкъщи.

# 98
  • 1st floor
  • Мнения: 9 098
Аз съм много доволна от моята Бош. Използвам предимно кратката 29-минутна програма , понеже съдовете ни обикновено не са загорели. Понякога, когато я препълня използвам еко програмата. За кратката програма винаги използвам прахообразен препарат
И аз съм с Бош, също използвам най-често кратката програма. На нея обаче Лидлските таблетки не ми миеха. С Финиш е ОК. Прах не съм ползвала. Ти на коя марка взимаш?

# 99
  • Мнения: 788
Този ползвам и съм много доволна:



Винаги, независимо дали ползвам таблетки или прах, миялната е заредена със сол и гланц. Между дугото мисля, че моята няма опция "мултитаб" или както се казва, когато се използват таблетки да се изключва използването на сол и гланц (ако съм разбрала правилно значението на тази опция).

# 100
  • 1st floor
  • Мнения: 9 098
Благодаря!
Скрит текст:
Никога не съм ползвала прах. За колко зареждания стига 1кг и колко голяма е твоята съдомиялна?

# 101
  • Мнения: 788
Благодаря!
Скрит текст:
Никога не съм ползвала прах. За колко зареждания стига 1кг и колко голяма е твоята съдомиялна?

Моята е 60см. Не съм наблюдавала за колко време ми стига един прах. На бутилката пише - 40 мл. на едно пускане. Самата опаковка е 1кг. Аз слагам на око (но не пълня отделението с прах, да кажем че го пълня малко по-малко от половината). Не помня как се конвертираше кг. то мл., но ако допуснем, че е 1:1, опаковката би трябвало да стигне за 25 пускания, да кажем за месец. Но дали слагам по-малко, на мен ми стига за сигурно 2 месеца всекидневно пускане. Не съм изчислявала дали излиза по-евтино, но определено - в сравнение със скъпи таблетки. При всички положения съм доволна, особено за кратката програма, когато не се губи време за разтваряне на таблетки.

# 102
  • 1st floor
  • Мнения: 9 098
 bouquet Ще пробвам и аз!

# 103
  • Мнения: 4 708
Индезит - Не.
По отношение на големината - колкото повече, толкова повече...
Винаги се намира с какво да се напълни, даже като дъщерята не е вкъщи.
Моята е Индезит, и да не я урочасам, но съм много доволна.

# 104
  • Мнения: 28 380
Индезит - Не.
По отношение на големината - колкото повече, толкова повече...
Винаги се намира с какво да се напълни, даже като дъщерята не е вкъщи.
Моята е Индезит, и да не я урочасам, но съм много доволна.
И моята, имам я 6 години, перфектна е!

Общи условия

Активация на акаунт