От коя марка съдомиялни сте доволни?

  • 130 602
  • 756
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 5 906
Дано ви служи Бекото безпроблемно. Имам Беко. Друг път-никой път. Почна да се разваля през 2-3 месеца. След гаранционния срок, разбира се. Някакви кабелчета горяха/прекъсваха/ от някакъв пакет.Всеки път различно кабелче. Ремонт никакъв като време и цена-20-30 лв. На 4 път майсторът предложи да сменим целия пакет. Стотина лева. Благополучно работи 2 години и вчера пак стана нещо. Та се двоумя дали да ремонтирам, или да купувам нова.

Последна редакция: вт, 12 фев 2019, 14:51 от W

# 436
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 326
И аз преди съм писала за Беко, разбира се не мога от една машина да правя изводи за цялата марка, но не бих купила повече такава миялна. В момента съм с АЕГ, доволна съм.

# 437
  • Мнения: 5 906
Аз също не обобщавам,може моят случай да е 1 на 1000, но след като веднъж съм се опарила от тази марка не бих повторила.

# 438
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 326
Аз също не обобщавам,може моят случай да е 1 на 1000, но след като веднъж съм се опарила от тази марка не бих повторила.
Явно не си само ти, с теб ставаме 2 на 1000.

# 439
  • София
  • Мнения: 6 250
Ние използвахме промоцията на Беко и си вземе уредите с 5г гаранция. Но се надявам да ни служат вярно и да не се налагат ремонти. Simple Smile

# 440
  • Мнения: 5 906
Утре очаквам техникът да произнесе присъдата над Бекото. И междувременно гледам в сайтове за нова, ако се наложи. Нямам голям избор. Настоящата е 45 см. и за вграждане. Гледам Горение. Някакви отзиви? Питах и в друга тема, дано някой отговори. И още един въпрос-гледах в техническите характеристики-няма отбелязано дали има топлообменник. Кой ще ми каже-консултант в магазина? Едва ли. Някои са много...

# 441
# 442
  • Мнения: 312
Аз също съм доволна от Беко, която ползвам от 2 месеца. Моята база за сравнение е Сименс в полза на Беко, като измиване. Сименсът изкара 10 години с един ремонт и още си работи. Единственото условие е Бекото да не се препълва до максимален капацитет и естествено да има гланц.

# 443
  • Мнения: 5 906
Интересно, защо да има гланц? Аз не ползвам от години и нямам проблем. От измиването на Бекото съм доволна, но ми писна от ремонти. Писах преди няколко дни за сагата по въпроса.

# 444
  • Мнения: 312
Интересно, защо да има гланц? Аз не ползвам от години и нямам проблем. От измиването на Бекото съм доволна, но ми писна от ремонти. Писах преди няколко дни за сагата по въпроса.

Без гланц съдивете са мокри. При мен определено е така.
За чупенето е до късмет не зависимо каква машина купиш.

# 445
  • София
  • Мнения: 12 006
Интересно, защо да има гланц? Аз не ползвам от години и нямам проблем. От измиването на Бекото съм доволна, но ми писна от ремонти. Писах преди няколко дни за сагата по въпроса.

Без гланц съдивете са мокри. При мен определено е така.
За чупенето е до късмет не зависимо каква машина купиш.
Зависи. 30 минутната на 60 градуса ги изсушава само от топлината и без гланц, само тук таме има кпчици, където се опират и то не нзавсякъде.

# 446
# 447
  • Мнения: 4 046
Здравейте,
С въпрос към PAV1 и списващите в темата.Изборът е между Smeg: http://smegbg.com/sdomiyalni/336-smeg-sta6539l3.html
и
miele: https://m.miele.bg/domestic/dishwashers-2510.htm?mat=10371620&am … ;name=G_6660_SCVi
Предварително благодаря на отзовалите се.

# 448
  • Мнения: 40 832
И мен ме интересува каква е ползата от толкова пари за съдомиялна newsm78

Иначе 5 децибела разлика в шума не е малко.

# 449
  • Мнения: 1 117
 Съдомиалната, за която искам да попитам е Teka, модела в момента мога да кажа, но се надявам принципа при всички Teka да е един и същ и някой да ме упъти.
Уреда дава грешка 13. Какво значи това? И как да отстраним проблема?
Предварително благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт