Синдром на Даун

  • 2 423
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте мами.Аз съм от Шумен. Извинявам се, че отварям нова тема. Август месец се роди бебчо. Още в операционната ми съобщиха новината, че е със Синдрома на Даун, със тежко сърдечно заболяване. След дълги консултации със доктори, педиатри, служители от Закрила на детето ни убедиха да го оставим в дом. Минаха почти 3 месеца откакто го посещаваме редовно. Вече не можем да живеем без него и искаме  да си го приберем вкъщи.
Въпросът ми е:  ако има родители постъпили като нас нека ни дадат съвет относно процедурата на реинтеграция и предстоящи изследвания...
Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 2 516
Всеки пък ми се свива сърцето като чуя за лекари ,увещаващи родителите да оставят детенцето.
Наистина ли това е официална политика на държавата?

# 2
  • Мнения: X
Решенията има право да ги взима майката и само майката.
Никой друг няма право да дава съвети, или да я съди.
Лекарит епредставят фактите, а решенията ги взима само майката.
Ангелче, има тема специална за дечицата Даун ( "слънчевите дечица") най-добре  е да пишеш И там, мамите на такива дечица са много отзивчиви.

Последна редакция: пн, 09 ное 2015, 21:35 от Анонимен

# 3
  • Мнения: 35
Здравейте момичета правих си изследването за Даун и ето стойностите Age risk 1:966":Biochemical T21 risk1:369:Combined trisomy 21risk 1:2306:Trisomy 13/18+NT 1:10000.Лоши ли са резултатите?

# 4
  • Сливен
  • Мнения: 382
Здравей! Честита рожба!
Ето аз съм майка на едно слънчице със синдром на Даун и тежък сърдечен порок, което преди година претърпя операцията си и сега расте и се развива и радва всички около себе си.
Разбира се,  че в нашата група има и други родители, които по съвет на медицинския персонал първо са се разделили с дечицата си, но после си ги взимат и заживяват щасливо.  Лично познавам една малка фурия. Simple Smile Всичко това ще остане просто лош спомен, а вие ще си имате едно истинско семейство.
За добро или лошо още преди години списващите тук във форума, са се изнесли във фейсбук група "Деца чудеса от цялата страна", така че заповядай там.

Общи условия

Активация на акаунт