Списък на домовете по области

  • 242 504
  • 132
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 18
най-много социални домове има в старозагорско - там живеят над 394 деца и младежи. Данните са ужасяващи  Sad

# 106
  • Мнения: 1
Здравейте! Брат ми е на 42 години и е с диагноза параноидна шизофрения и олигофрения. Агресивен е и често изпада в кризисни състояния. Искам да ви попитам и аз - може ли някой да препоръча "Дом за мъже с психични разстройства" в североизточна България, който да е с възможно най-благоприятни условия за пребиваване на хора с такива проблеми там? Благодаря Ви!

# 107
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Здравейте! Брат ми е на 42 години и е с диагноза параноидна шизофрения и олигофрения. Агресивен е и често изпада в кризисни състояния. Искам да ви попитам и аз - може ли някой да препоръча "Дом за мъже с психични разстройства" в североизточна България, който да е с възможно най-благоприятни условия за пребиваване на хора с такива проблеми там? Благодаря Ви!

Тук списъкът е за дестките домове.
За възрастни, трябва да проверите на сайта на МТСП или АСП.
Успех.

# 108
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=180959.0

да кажа, че има и тема за хосписите, ако си зададе там въпроса, мисля че все някой ще отговори.

# 109
  • Мнения: 56
Супер полезна информация намерих тука!
Благодаря!

# 110
  • Мнения: 13
Аз също работя в такава институция и много ще се радвам ако наистина някой ни посети, защото както казват по-горе хората живеещи с години в такива институции нямат само нужда от дрехи и обувки а те се радват на много други дребни неща и най-вече на внимание.Така, че ако някой иска да се свърже с мен може да ми пише. А забравих да се представя аз съм социален работник в Център, където живеят лица над 18год с диагноза шизофрения. Центъра е от семеен тип но не може да се обърне онова внимание, което най вероятно жените ще получат в домовете си а дали някой от близките се интересува от тях е отделен въпрос.

# 111
Не знам дали тук е мястото на поста ми,но искам да изкажа искрени благодарности на ДМСГ Град Добрич,и искам да кажа че за един месец посещение детето ми коренно се промени и да благодаря на целия екип за грижите и отдадеността към децата.  bouquet

# 112
  • Мнения: 10
здравейте искам да попитам каде в Плевен мога да даря дрешки за бебета намирам адрес само на дом от 3-7 год ако няма ж Плевен може и в друго населено място да ги пратя ! Мерси предварително

# 113
  • Варна
  • Мнения: 483
Здравейте, имам приятелка, която иска да подаря няколко бални рокли, на момичета от дом. Бихте ли ни помогнали да намерим нуждаещи се момичета. И ако е възможно от Варненски регион. Ако има нужда от поправка на тоалета, ще можем да съдействаме.

# 114
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Здравейте, имам приятелка, която иска да подаря няколко бални рокли, на момичета от дом. Бихте ли ни помогнали да намерим нуждаещи се момичета. И ако е възможно от Варненски регион. Ако има нужда от поправка на тоалета, ще можем да съдействаме.

Във Варна и област, няма звено на ДБМ и не мога да помогна с имфо, но... в почти всички големи градове има открити Защитени и преходни жилища, в които се настаняват младежи от закриващите се домове. В общината трябва да имат координатите им. Провери в страницата на общината. Там трябва да пише и във всяко жилище за каква възраст деца става въпрос....

# 115
  • Мнения: 164
Някой може ли спешно да помогне с инфо за съществуващ все още ДДЛРГ за деца 7-18 години, защото се оказва, че ДДЛРГ Пенчо Славейков е закрит...?

# 116
  • Мнения: 376
здравейте. Искам да намеря контакти на един от трите дома в град София, но днес никой не ми вдига. Звънях на тези трите:
ДДЛРГ "Св. Иван Рилски", бул. "Цар Борис ІІІ" № 126   "02/855 38 16
02/ 855 39 16"   Антоанета Иванова
ДДЛРГ Драгалевци,ул. "305" № 1   02/967 12 25   Веселка Соколова
ДДЛРГ "Надежда", жк. "Младост" 1, до бл.29   "02/874 90 57
02/ 874 00 41"   Зорка Афузова

Случайно да знаете днес как мога да се свържа с някой от тях? Мобилен телефонен номер да имате? Или да оставя за понеделник? Една организация иска да направи малко дарение но иска среща с директора и децата. Благодаря

# 117
  • Мнения: 121
Здравейте,

Искам да попитам знаете ли как мога да намеря информация за конкретно момиче, преместено от цнстду в един град в дом в Търговище. Разполагач с имена, дата на раждане и снимки. Момичето е на 19 години. Предварително благодаря!

# 118
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Здравейте,

Искам да попитам знаете ли как мога да намеря информация за конкретно момиче, преместено от цнстду в един град в дом в Търговище. Разполагач с имена, дата на раждане и снимки. Момичето е на 19 години. Предварително благодаря!
Не мисля, че ще получите такава информация. Информация се дава на децата, които пожелаят да намерят свой близък, но обратното инфо близък - дете не се предоставя. Момичето е пълнолетно и е напълно възможно освен това вече да не е в институция. Потърсете в Търговище КСУ то, което отговаря за ЦНСТ ако евентуално решат да ви помогнат, но не е много вероятно, съжалявам Sad

# 119
  • Мнения: 121
Здравейте,

Искам да попитам знаете ли как мога да намеря информация за конкретно момиче, преместено от цнстду в един град в дом в Търговище. Разполагач с имена, дата на раждане и снимки. Момичето е на 19 години. Предварително благодаря!
Не мисля, че ще получите такава информация. Информация се дава на децата, които пожелаят да намерят свой близък, но обратното инфо близък - дете не се предоставя. Момичето е пълнолетно и е напълно възможно освен това вече да не е в институция. Потърсете в Търговище КСУ то, което отговаря за ЦНСТ ако евентуално решат да ви помогнат, но не е много вероятно, съжалявам Sad

Благодаря за отговора! Момичето е с увреждания - Церебрална парализа и други, със сигурност е в институция, тъй като не може да се грижи сама за себе си. Вероятно в дом за възрастни или психиатрична клиника. Тя няма как да пожелае да намери информация за мен, аз не съм ѝ роднина също така, така че дори да поиска няма как да се свържат с мен - тя знае само първото ми име. Просто следите ѝ се губят от момента, в който е преместена от Павликени в Търговище. Аз искам само да знам къде е, за да мога да в посещавам и да ѝ нося някакви неща от първа необходимост, ако има нужда.

Общи условия

Активация на акаунт