Проблем с къпането

  • 1 346
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 821
Цитат на: Туфи
Цитат на: Reza

влез с него в банята..покажи му, че и ти си миеш косата и не плачеш..дай му той да ти "измие" главата..после ти неговата....може пък да се навие:))

O, Reza, ние също се къпем заедно! Дори тя изпитва желание да ми мие косата, но да ми даде нейната.... Crossing Arms И причината съвсем не е в шампоана, ами просто не иска да й тече вода по лицето, защото явно не вижда (трябва да си стиска очите) и няма как да се плацика междувременно....и кой знае колко още нейни си причини има......... Grinning


Аз си мисля, че без да искат шмъркват вода и това е проблема  Rolling Eyes . И ние го имаме с Вики, а е вече на три. Дава да я мия, но са уговорки, чудеса и крясъци, срам ме е от съседите  Embarassed .
А с Дани също имах такъв проблем след като го бях дала за една седмица на бабата, не знам как са го давили  Wink , но само като видеше коритото и рев. Разрешихме нещата, като за известно време разредих къпанията до два пъти в седмицата, а главата до веднъж. Добре че са още малки и бързо забравят  Wink . С много забранени неща влизаме в банята - шишета от шампоани, четки за зъби и др. Постепенно овладяхме нещата и сега има рев само докато мием главата, но той ще си продължи дълго  Wink , а и имам тренинг.

# 16
  • Мнения: 178
Абсолютно съм съгласна- точно в това е проблема. Ние сме едно към едно с вас Simple Smile И аз вече го къпя през 2 дена, а главата веднъж в седмицата (и то май не много качествено). И ние влизаме със шампоаните и четките за зъби и патетата и......ама за сега няма оправия. Абе да са живи и здрави  Laughing

# 17
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Цитат на: Туфи
Дори тя изпитва желание да ми мие косата, но да ми даде нейната.... Crossing Arms И причината съвсем не е в шампоана, ами просто не иска да й тече вода по лицето, защото явно не вижда (трябва да си стиска очите) и няма как да се плацика междувременно....и кой знае колко още нейни си причини има......... Grinning


е да де:) не че Елина примира от кеф да и мия главата...само като го чуе започва да мрънка...но си трува да се опита:)
сега най-големия хит е "виж, Диана как не плаче, като и мием главата..." и тя уж много се амбицира....но пак резултата е никакъв...

много бързо миене на главата и всеки пък обяснения да си затваря очите, за да не и влиза вода, това правя аз...пък се надявам да свикне някой ден...Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт