Ексфолиант за тяло

  • 2 953
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 309
Не, не се запушва каналът - кафето е все пак на пепел (леле как се изразих Crazy).
Аз търкам с ръка и само утайка - не смесвам с нищо. След нея ползвам душ гел, след баня - лосион. Кожата леко се зачервява, но след излизане от банята вече няма и следа от червенина, а кожата е като на бебешко дупенце Heart Eyes
И при мен ефекта беше същия... как ме е яд, че не понасям кафето  #Cussing out

# 16
  • София
  • Мнения: 3 679
Не, не се запушва каналът - кафето е все пак на пепел (леле как се изразих Crazy).
На мен понеже ми се е случвало да запуша канал с утайка от кафе - не от едно изхвърляне де, но след 1 седмица...та затова попитах.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 225
Аз използвам захар и душ гел. Честно казано се притеснявам да не запуша канала с утайката от кафе. Но захарта също върши работа. А душ гелът е на Малиция и мирише на ванилия и бадеми, мммммм.

# 18
  • Мнения: 5 317
Аз до скоро използвах утайка от кафе,но в момента в къщи не пием кафе и няма Sick,та за това искам да си купя някакъв ексфолиант.

kopche
,какъв е този перлен душ гел,с лъскави частици ли е? newsm78

# 19
  • в баира
  • Мнения: 861
Това за захарта - за първи път чувам, но ще пробвам.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Утайката на кафе+ перлен душ гел.
Да, много съм доволна и не го заменям за сега за нищо друго. Peace

 newsm10
Peace

# 21
  • Мнения: 210
Това за захарта - за първи път чувам, но ще пробвам.


Майка ми преди години втриваше захар, тооолкова бързо свършваше тази захар ...

И аз смятам д апробвам довечера, че току що излизам от банята и пак не ми се връща нещо  newsm78

# 22
  • Мнения: 5 317
Не съм чувала до сега за ексфолииране със захар,но ще пробвам. Peace

# 23
  • Мнения: 14 489
аз сам правила това с кафето и ефекта наистина е страхотен - само 4е у нас от един пьт и се запу6и канала. и сас захар сам пробвала и е супер - за предпо4итане е кафйавата - затова и на ейван е с такава захар ексфолианта.
ина4е аз имам на fruttini ексфолиант - не си купуваите - мойат е малинов - ваоб6те не мири6е, груб е пук не ми става хубава кожата. само опаковката му е страхотна.не си купуваите

# 24
  • Мнения: 3 248
Freeman - с боровинка и бяло грозде! Peace

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
ина4е аз имам на fruttini ексфолиант - не си купуваите - мойат е малинов - ваоб6те не мири6е, груб е пук не ми става хубава кожата. само опаковката му е страхотна.не си купуваите
ти верно ме уби  ooooh!, моят е Портокал и мляко. Мирише божествено и трайно и е хиляди пъти по-фин от скраба на Суис формула (който между впрочем е за лице) с кайсиеви костилки. Аз пък съм ужасно доволна Peace

# 26
  • Мнения: 206
В момента съм с Ексфолиант за тяло с екстракт от нар на Avon и съм много доволна.

newsm10

# 27
  • София
  • Мнения: 9 475
kopche[/b],какъв е този перлен душ гел,с лъскави частици ли е? newsm78
Takа си се води, просто. Wink
Лъскав стои някак си, парфюмиран е -на Герлен. Такъв имам в момента и го ползвам от страшно дълго време. Hug

Как става номера с утайката, питаше някой по-горе? Ами аз правя така:
Сипвам малко душ-гел в шепата- по-малко, сле това гребвам малко от цедката с утайката. Разтривам добре между дланите, за да се смесят добре и да стане като пастичка, примерно.
Започвам масаж с две ръце от долу на горе. Първо единият крак, после другият, ръце- посока от пръстите към раменете.
Старая се да обтривам и гърба. Особено важно е да се поддържа кожата там в добър вид- все пак идва сезон и на голите гърбове а и не само това. Wink
Хубавото на този масаж е, че съчетва в себе си и доброто ексфолиране на цялото тяло и елемента -антицелулитен масаж. Ама за второто доста трябва да се потрудите. Изисква се постоянство. Peace
След изплакването- а, то става много лесно, защото тук- душ гелът, примесен към кафето си казва измиващата дума- следва обилно мазане- с каквото си там имате. Simple Smile
Ползвам методът от години и ви уверявам, че досега запушен канал не съм имала Naughty. Но то си е въпрос и на общо поддържане на сифона, така да се каже. Joy

# 28
  • Мнения: 5 317
kopche[/b],какъв е този перлен душ гел,с лъскави частици ли е? newsm78
Takа си се води, просто. Wink
Лъскав стои някак си, парфюмиран е -на Герлен. Такъв имам в момента и го ползвам от страшно дълго време. Hug

Мерси за отговора.  bouquet

# 29
  • Мнения: 5 622
аз сега използвам на Ейвън-ексфоланта с кафява захар и шея, наистина е много хубав Simple Smile

Ето, аз явно съм се минала..ама така е , който не чете  Crossing Arms Поръчах си на Ейвън ексфолианта, от Планет Спас серията май беше  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт