Простор на балкон

  • 5 305
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 588
Здравейте, тъй като майсторите които намерихме да ни правят външната изолация на апартамента по погрешка отрязаха металните пръчки, които бяха предвидени за простор, сега си търся някой когото да изработи нов такъв. Бихте ли споделили ако ви е правен такъв от майстор или фирма.
Благодаря.

# 1
  • Мнения: 4 443
В бриколаж има готови прахово боядисани,а има и таванни.
Иначе виж някой майстор работещ с метал ,който да е по-наблизо в oxl.

# 2
  • Мнения: 18 010
Аз съм с таванен- голямо удобство е, смъкваш да простреш и после вдигаш нагоре да не ти пречи. Никога не бих си сложила от старите   Naughty През няколко години се сменят да, защото се изпичат, но това въобще не е драма, не са толкова скъпи

# 3
  • Мнения: 588
На мен ми се искаше външен, да се пробият дупки в балкона и да се сложат железа. При вътрешния е малко сложно, защото стаята е предвидена за кухно-трапезария  Wink

# 4
  • Мнения: 2 141
Аз съм с таванен- голямо удобство е, смъкваш да простреш и после вдигаш нагоре да не ти пречи. Никога не бих си сложила от старите   Naughty През няколко години се сменят да, защото се изпичат, но това въобще не е драма, не са толкова скъпи
+1 Peace

# 5
  • Мнения: 46 565
Пусни в гугъл търсачка или прегледай обявите в Позвънете, OLX, Bazar.bg, разпитай съседи.

Тези таванните на мен не са ми удобни. Кошмарно дебели пръчки. И събират малко.

# 6
  • Мнения: 18 010
Пусни в гугъл търсачка или прегледай обявите в Позвънете, OLX, Bazar.bg, разпитай съседи.

Тези таванните на мен не са ми удобни. Кошмарно дебели пръчки. И събират малко.

Не са дебели, има щипки вече всякакви...
6 по 2 м е 12 метра....щом чаршафи простирам без проблем  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 46 565
Моите 2 тераси са по 3.60 м. и имам по 6 реда. Пералнята ми събира много и като пусна 2 перални една след друга си ги запълвам тези 43 и отгоре метра. 6 по 2 ми е твърде малко. Но ако размерите я устройват и таванните са вариант  Peace

# 8
  • Мнения: 4 097
И аз съм с таванен, наистина е голямо удобство  Peace

# 9
  • Мнения: 588
Помещението не е тераса, двата балкона се усвоиха и ще е грозно да сложа простор там, за това мисля външен, пък и дрехите лятото ще съхнат навън.. Wink

# 10
  • Мнения: 2 141
Сега разбрах, че ти трябва съвсем външен простир, т.е. дрехите ти да висят извън терасата.
Много ми е грозно това на мен, защо не се насочиш към сушилня? Peace

# 11
  • Мнения: 588
Сега разбрах, че ти трябва съвсем външен простир, т.е. дрехите ти да висят извън терасата.
Много ми е грозно това на мен, защо не се насочиш към сушилня? Peace

Грозно, но по добре ми се вижда, лятото дрехите съхнат по добре, пък и стаята е на гърба на блока, не е от лицевата страна. Мен много ме е яд защото беше направен простор, а майсторите, които правиха изолация по погрешка отрязаха металните пръчки, а сега кой ще дойде да го прави не знам. Апартамента е на 3 етаж и трябва скеле или нещо подобно. За сушилня не съм мислила, не се ли мачкат много дрехите така...  Shocked

# 12
  • Мнения: 2 141
Не исках да те обидя, като казах, че за мен е грозно. Просто не ми харесва такъв начин на простиране.
Иначе аз съм със сушилня, но си имам и на 4те тераси простори, които за на тавана. Сушилнята я ползвам само зимата в дните, в които няма слънце и дрехите не съхнат. Не се махкат дрехите, дори напротив - излизат пухкави и меки, а дрехите, които попринцип гладя, се гладят много по-лесно.
Вече има евтини сушилни, а да не говорим, че има и 2ра употреба.
На твое място бих купила сушилня, но все пак ти си знаеш.

# 13
  • Мнения: 18 010
И аз не съм разбрала, че искаш съвсем друг тип, извинявай  Heart Eyes
Аз съм със сушилня, но лятото не я ползвам, само зимата  Peace

# 14
  • Мнения: 588
Не сте ме обили, даже напротив, благодаря ви за съветите raja m@mmakЪти  Simple Smile Ще го мисля и ще се оглеждам за подходящ майстор...Но приемам и още съвети де... Hug

Общи условия

Активация на акаунт