Искам да кажа ... (61)

  • 46 489
  • 839
  •   1
Отговори
# 825
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Спомняте ли си как се играе " Черен Петър" ? Въобще не мога да се сетя какво се правеше  Embarassed

# 826
  • София
  • Мнения: 10 825
Лина, тръгнах да ги описвам пък после видях че гуги знае всичко  Hug
https://sites.google.com/site/igriskarti/za-decata/ceren-petr

# 827
  • Мнения: 57
Второ, искам да кажа, че държа едни да ме осъдят, за да ми стане ясно по какъв повод дължа на някаква фирма, в случая мобилен оператор, пари.

Ох, Каси, не си го пожелавай.
Няма как да докажеш, че си права - просто пристига на адрес съобщение, че си осъден и това е - не разбираш нито кога, нито защо.
Аз се изморих и се отказах.

Здравейте,
Как така ще ви осъдят без да сте осведомени и предупредени ? Аз съм водила дела, пращат се към подсъдимия призовки и отнема време. И ако подсъдимия не се появи тогава си го съдят. Няма как да стане да не сте известени.

# 828
  • Мнения: 1 207
При нас всичките мобилни оператори, доставчици на интернет, кабелна телевизия и пр. (които обикновено вървят в пакет) са отвратителни. Един път като се вържеш, няма откачане. Имам абонамент от преди години, в момента има много по-изгодни оферти, същите услуги на половин цена, обаче не можело. Единственият начин е да смениш доставчика, а така не ми се занимава (на което и разчитат). Значи може много лесно да сключиш договор, и по телефона става, но ако искаш да се откажеш – не знаят как?!

# 829
  • София
  • Мнения: 18 704
Нашият интернет е на безсрочен договор и като отида да плащам се почва един кръстосан разпит как е по и по - изгодно за нас да склщчим договор.

# 830
  • София
  • Мнения: 10 825
Аз съм много доволна от срочния договор за нет и телевизия с Мтел. Едно време беше към Мегалан, но нали ги изкупиха.... имах големи притеснения че услугата ще се влоши много. За щастие все още са добре нещата. Вярно, че не реагират така мигновено като Мегалан но пък ми направиха прИмоция 1 година на половин такса

# 831
  • Мнения: 57
Честита ни нова тема .Благодаря ,Лиляна  bouquet

Обичам есента с цветовете , слънцето , дъжда и настроението ,което носи .
При нас беше кратка тази година ,защото опадаха листата бързо бързо ,но докато няма сняг е супер  Party


Янтра , направо се опулих . Няма да ти лесно  Hug

Ааа тука е при нас е топличко още печка не сам пуснала и вънка е топличко и приятно. Хубава есен, красива, очертава се зимата да не е много студена. Лятото беше брутално горещо…

 Sunglasses

# 832
  • София
  • Мнения: 18 704
При нас нета е точно от Мегалан и сме на безсрочен.Другите телевизия и нз още какво имат не ползвам.

# 833
  • София
  • Мнения: 10 825
Миднайт, няма Мегалан вече.... към Мтел ви е прехвърлен договора.

# 834
  • София
  • Мнения: 18 704
Да да знам, аз в Мтел плащам там ме омайват да се откажа от безсрочния договор. Laughing

# 835
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
При нас всичките мобилни оператори, доставчици на интернет, кабелна телевизия и пр. (които обикновено вървят в пакет) са отвратителни. Един път като се вържеш, няма откачане. Имам абонамент от преди години, в момента има много по-изгодни оферти, същите услуги на половин цена, обаче не можело. Единственият начин е да смениш доставчика, а така не ми се занимава (на което и разчитат). Значи може много лесно да сключиш договор, и по телефона става, но ако искаш да се откажеш – не знаят как?!

Ау, лошо! Ние се набутахме с един договор към Водафон, ама като не може да го сменим след няколко месеца, да си гледат работата, оператори- бол.
 От друга страна съм доволна от отношението при проблем. При сключването на договора агентката не отразила както трябва нещата и вместо пакетен план за мобилен, стационарен и интернет, го сключила като 3 отделни неща( в документите всичко е както трябва, нещо по системата им е объркала). Излизат ми 3 фактури за тройно по- голяма сума. Естествено, дърпат си парите от сметката, докато се усетим. По телефона пуснахме оплакване, веднага взеха отношение и ни възстановиха сумите.

# 836
  • София
  • Мнения: 7 039
Момичета, много се притесних. На дъщеря ми й се подул лимфен възел отдясно под последният й зъб. Утре ни пращат на кръвни изследвания, моля ви стиснете палци детенцето ми да е добре, че като зная какви могат да са причините за подут лимфен възел, направо се ужасявам.

# 837
  • Мнения: 10 547
Момичета, много се притесних. На дъщеря ми й се подул лимфен възел отдясно под последният й зъб. Утре ни пращат на кръвни изследвания, моля ви стиснете палци детенцето ми да е добре, че като зная какви могат да са причините за подут лимфен възел, направо се ужасявам.

Дишай дълбоко и не мисли глупости.

# 838
  • София
  • Мнения: 10 825
Бъни, спокойно! Най-тривиалната причина за подуване на лимфен възел е настинка.
Аз преживях подобен кошмар с Емма. Бях бременна в 9-ти месец с дребосъчко и си отлежахме с нея по болниците. След като минахме през ада се оказа бактериална инфекция и гнездо на Алфа-хемолитичен стрептокок. Лекарите бяха в голям чуденка защо така се е получило.... уж това били безвредни бактерии, които си живеят мирно и кротко в устата на над 90% от хората.
Сигурна съм че и при вас ще е нещо подобно.

# 839

Общи условия

Активация на акаунт