Искам да кажа ... (61)

  • 46 511
  • 839
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 36 034
Моля, без поредната тема "за/против Жармен".
Няма доклади, аз метох преди малко около стр. 50та и въпросът би трябвало да е изяснен.

# 811
  • София
  • Мнения: 10 825
Аз ще си сипя бира за да не се цепя от колектива. Някак си вино не мога да пия сама Embarassed
И забравих да ви кажа, че си имам книгата на Манчев и Шишков, която подаряват в Лидл. Много ми харесва chef и оформлението и хартията, а мисля че и рецептите ги бива

# 812
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 868
Бих искала да помоля да вземате отношение към спор/дискусия/разправия само ако сте били свидетели и сте чели всичко написано, преди да бъде заметено. Защото иначе не сте обективни.

# 813
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 214
Онна, можеш да си купиш и на Джейми за 15-минутните рецепти Simple Smile

Довечера ще имаме гости, та няма да пия с вас вино, но ще пия де Simple Smile
А и приятелче на дребния ще е в нас на пижама парти  Crazy
Големият кашлял много и носът му течал. Докторката му изписала АБ, АЦЦ и капки. А уж трябваше да ходят с баща си за направление за очен/кожен само. От известно време му се лющи кожата на клепачите.  Взели и ходили на очен - някакъв вид екзема било. Няма опаснос за зрението, не е заразно. Изписали му разни мазила.

Скрит текст:
Напоследък не съм добре - отнесена, уморена, треперят ми ръцете на моменти, нервна и с нерни изблици. Затова и не пиша много-много.
Даже на знам и защо го написах това. Имах нужда да изокам само...

# 814
  • София
  • Мнения: 10 825
Онна, можеш да си купиш и на Джейми за 15-минутните рецепти Simple Smile


Ели, за миналата Коледа голямото момче ми подари книгата на Джейми за 30 минути (каза че аз съм твърде добър готвач за да готвя по онази за 15 мин.).... Дааа, по нея можеш да сготвиш вечеря за 30 минути. Ако обаче преди това 3 часа екип от поне 3-ма помощник-готвачи ти е подготвял продуктите.

# 815
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 214
То това е ясно. У нас се ползва за идеи Simple Smile

# 816
  • Мнения: X
ЕлиТ, пробвай с витамини Б комплекс, Магнезий и повече почивка .  Hug

Бубанка ,благодаря за разяснението .  bouquet


Такъв мързел ме е налегнал ,че сама себе си не мога да трая ,но ме чака един приземен етаж да изчистя след ремонт вече 3 дни и  ща не ща вече ще трябва да се заема .  ooooh!

# 817
  • Мнения: 1 207
Искам да кажа, че понякога имам чувството, че познавам Акаша отнякъде. Акаша, виждала съм твои снимки и със сигурност не се познаваме, но понякога като напишеш нещо ми звучи толкова близко и познато. Откога не бях чувала думата „чурка“, знаеш ли  Wink  

Джейми Оливър ми е някак гнусен за гледане. И като вземе да се прехласва по собствените си творения ми идва в повече. Настърже един домат, сложи му сол и зехтин и вземе че го обяви за най-гениалната салса на света...  

На мен ми е вечер без дете. Смятам да съм на бренди аз.

# 818
  • Мнения: 10 547
Искам да кажа, че обичам Жармен, поради това моля, бъде мили с нея.
Второ, искам да кажа, че държа едни да ме осъдят, за да ми стане ясно по какъв повод дължа на някаква фирма, в случая мобилен оператор, пари.
Трето, искам да кажа, че ако колежката ми не се стегне, ще я стегна аз.

 ЕлиТ, влизаш във възраст, когато при мъжете простата алармира, при жените щитовидната. Бих си пуснала едни хормони. Иначе са те посъветвали- витамин В комплекс с магнезий, има ги в едно на Абофарма, аз го приемам, както и селен- аз вземам на Допел херц. Но става с натрупване.

# 819
  • В Космоса
  • Мнения: 9 881
Флорче,  Joy  Hug

# 820
  • Мнения: 11 703
Второ, искам да кажа, че държа едни да ме осъдят, за да ми стане ясно по какъв повод дължа на някаква фирма, в случая мобилен оператор, пари.

Ох, Каси, не си го пожелавай.
Няма как да докажеш, че си права - просто пристига на адрес съобщение, че си осъден и това е - не разбираш нито кога, нито защо.
Аз се изморих и се отказах.

# 821
  • Пловдив
  • Мнения: 23 775
Аз проследих спора, обаче Бубанка - много си строга, я къде, къде повече сме се джафкали. За нищо и никакво според мен изтри.  Laughing Laughing Laughing Laughing

# 822
  • Мнения: 10 547
Второ, искам да кажа, че държа едни да ме осъдят, за да ми стане ясно по какъв повод дължа на някаква фирма, в случая мобилен оператор, пари.

Ох, Каси, не си го пожелавай.
Няма как да докажеш, че си права - просто пристига на адрес съобщение, че си осъден и това е - не разбираш нито кога, нито защо.
Аз се изморих и се отказах.

Разбирам, разбирам. Инак би трябвало да кихна една стотичка почти за нещо, което никога не съм ползвала!

# 823
  • Мнения: 22 036
Гаднярки, пак нищо не споделихте Crossing Arms

# 824
  • Мнения: 36 034
'що, бе Янтра, не съм - влизам в темата в някакъв момент, представям си, че искам да ми е хубаво и измитам излишното, за да им е хубаво и на другите
и сега се чудя да мета ли между този и предишния ми пост или не
и ако измета, ще приключи ли драмата /поне за тази вечер/
и ако не измета, дали все пак ще приключи
и дали, ако някой пусне нова тема, ще има рестарт или ще се продължи нелицеприятната дискусия

Общи условия

Активация на акаунт