Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~70~

  • 22 058
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 872
Меги  Hug Heart Eyes Mr. Green

Още некоя фотка за подгряване  Whistling




Как няма да е бесен Кемал- Емирчо му взе жената/макар, че не е така/, привлече брат му с пари и даже замъгли и сестра му...пак с пари... Ще се ядосва как няма, за принципен човек като него това е голям ужас...

# 691
  • Мнения: 15 884
Привет прекрасни  Hug Hug

Ми4онка, добре се завърнала.Липсваше ни  Hug



хади...нашия ден дойде...да видим, колко шИ рИвем  Laughing
Меги Hug Heart Eyes добре заварила Heart Eyes Heart Eyes и вие ми липсвахте Hug

# 692
  • Мнения: 22 253
Хаштага  Peace    #unutabilsem

Нещо от сорта на: Ако мога да забравя  ooooh!

Последна редакция: ср, 18 ное 2015, 17:10 от Еванджелин

# 693
  • Мнения: 1 872
От другата тема...
Още една подсказка:
Чрез думи на друг герой, ще ни бъде описана любовта на Нихан и Кема, но кой  е този друг?


http://vk.com/video236246990_171163595?hd=2&t=4s

туй от фрага, ама не точно newsm78

Последна редакция: ср, 18 ное 2015, 16:54 от Терзи - Лудетината

# 694
  • Мнения: 7 162

От другата тема...
Още една подсказка:
Чрез думи на друг герой, ще ни бъде описана любовта на Нихан и Кема, но кой  е този друг?

според мен на Лейля  Peace може и към бащата на Нихан да са  Wink не му запомних името на този човек значи  ooooh!

# 695
  • Мнения: 15 884

От другата тема...
Още една подсказка:
Чрез думи на друг герой, ще ни бъде описана любовта на Нихан и Кема, но кой  е този друг?
Възможно е да е Лейля, защото единствено тя познава и на двамата любовта им и знае колко е силна  Peace
Миме Hug Heart Eyes

# 696
# 697
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Адашче Heart Eyes Hug ще рИвем ли с Кемал? Малко остана и съм нетърпелива Hug Hug Hug...ще разберем кой къде отива и дали ще има скоро време вечер на къната Mr. Green

# 698
  • Мнения: 15 884
Адашче Heart Eyes Hug ще рИвем ли с Кемал? Малко остана и съм нетърпелива Hug Hug Hug...ще разберем кой къде отива и дали ще има скоро време вечер на къната Mr. Green
Че ще ревем, то ясно, ама никаква вечер  на къна не ща да видя Naughty Laughing Аз мисля, че   няма да замине Нихан за Милано Thinking нещо ще стане и тя ще остане  Rolling Eyes Пък и къде е тръгнала като има толкова работа ooooh! Тия дуварии кой ше ги вапца Mr. Green Нали е обещала рисунки, яяя Crossing Arms

# 699
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
и аз съм за Лейля  Peace

аз не разбрах...това Милано дойде от подсказката, но в миналия еп нищо за Милано не намекнаха...що така изведнъж ще заминава  newsm78
всъщност каква работа има Нихан в Милано  newsm78
тя всъщност Нихан и не работи.... това, което рисува си го скатава там някъде  Thinking

# 700
  • Мнения: 15 884
и аз съм за Лейля  Peace

аз не разбрах...това Милано дойде от подсказката, но в миналия еп нищо за Милано не намекнаха...що така изведнъж ще заминава  newsm78
всъщност каква работа има Нихан в Милано  newsm78
тя всъщност Нихан и не работи........ това, което рисува си го скатава там някъде  Thinking
Ми ей на, баш кога и излезе работа и тя хукна на някъде Crossing Arms Mr. Green

# 701
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
и аз съм за Лейля  Peace

аз не разбрах...това Милано дойде от подсказката, но в миналия еп нищо за Милано не намекнаха...що така изведнъж ще заминава  newsm78
всъщност каква работа има Нихан в Милано  newsm78
тя всъщност Нихан и не работи........ това, което рисува си го скатава там някъде  Thinking
Ми ей на, баш кога и излезе работа и тя хукна на някъде Crossing Arms Mr. Green

 Joy Joy Joy май си кажи  Joy Joy Joy

айде да изпишем тази тема до дове4ера  Laughing

# 702
  • Мнения: 22 253
В трейлъра каза Нихан, че заминава за Милано, предполагам след срещата при графитите  Peace
Казала е на Кемал, че квот било било и кой откъде е и е решила да замине, за да се разсее.
Кемалче плаче и решава, че не може да се откаже, заминава и той.
На летището ги настига Емир и става хубав бой  Joy Joy Joy

# 703
  • Мнения: 15 884
В трейлъра каза Нихан, че заминава за Милано, предполагам след срещата при графитите  Peace
Казала е на Кемал, че квот било било и кой откъде е и е решила да замине, за да се разсее.
Кемалче плаче и решава, че не може да се откаже, заминава и той.
На летището ги настига Емир и става хубав бой  Joy Joy Joy
smile3501 тичай да сменяш сценариста Joy Joy Joy

# 704
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
В трейлъра каза Нихан, че заминава за Милано, предполагам след срещата при графитите  Peace
Казала е на Кемал, че квот било било и кой откъде е и е решила да замине, за да се разсее.
Кемалче плаче и решава, че не може да се откаже, заминава и той.
На летището ги настига Емир и става хубав бой  Joy Joy Joy
да бе да....  ooooh!

 Joy Joy Joy Joy Joy
оо да бе вярно трея беше, а подсказката беше, 4е още някой щял да побегне с нея  Peace

мерси Еве  Hug

Общи условия

Активация на акаунт