♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 24

  • 54 181
  • 726
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 723
Кемал за сега е предаден от своите , от болните им  амбиции и завист  !!!!

# 31
  • Мнения: 5 723
  Здравейте!

 Нахлувам в темата, но искам да благодаря за превода на Горгона. Следя сериала и ми харесва.

Добре дошла!
Скрит текст:
Но ни водиш и твоя любимец М.Й. Помня ,че имаше някакво послание от него или греша?

 Благодаря!

Скрит текст:
Да, движа се с моя любимец, но поглеждам от време навреме и в страни. Simple Smile Имам автограф от него, който ми е в подписа, ако това имаш предвид

 Кемал разбира, че играта много загрубява, първо брат му, сега сестра му, но дано и тук СЦ не направят всички на глупаци, а Емир  - змей с 9 глави. ooooh! Ще видим...



Да ! newsm10

# 32
# 33
  • Мнения: 642
Гори' благодаря за превода bouquet bouquet Heart Eyes Hug
Динамична серия с обещаващ трей за следващата. Емир, Ондер, Вилдан, Татик и Зейнеп #2gunfire #2gunfire #2gunfire Кемал горкия се чуди от коя страна да се пази вече. То с такива брат и сестра не са му нужни врагове. Асу почва да ме дразни леко с това пасивно поведение. Да си му каже право куме в очи, че иска повече от приятелство и да се изяснят, не да ходи да подхвърля реплики тук и там. За КС толкова за сега.

За Статуса, не се косете-опъвам траспаранта ,,ben venuto Murat, amore mio'' и чакам  Памир и брат му Мурат да кацнат в Италия, най-вероятно ще е по миланско. Тексин в Дубай , но ще се върне за сватбата . Ако има такава след фалшивата бременност на Елиф.  Пак комични случки ни чакат в събота. Днес стигнах до заключението ,че Памир Текин е турският Джордж Клуни, много е убаФ мъж ми hahaha hahaha

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 4 523
Днес стигнах до заключението ,че Памир Текин е турският Джордж Клуни, много е убаФ мъж ми hahaha hahaha

Да подкрепим нагледно


От мен лека нощ, благодаря за компанията на всички  Hug

# 35
  • Мнения: 642
Гор, чок мерси за нагледния пример Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 5 723
Днес стигнах до заключението ,че Памир Текин е турският Джордж Клуни, много е убаФ мъж ми hahaha hahaha

Да подкрепим нагледно


От мен лека нощ, благодаря за компанията на всички  Hug

Охоооо, наш Памир къде ,къде по-добре стои от Клуни.......

 smile3503 Joy Joy Joy Joy Joy JoyСериозна съм!!!!

# 37
  • Мнения: 2 525
Гори,  Hug огромно благодаря за новата тема bouquet
Сарде,  Hug хубав е Памир, да. Чудесен мъж сте си избрали  Blush
Tigasa1, Hug той Джан, че няма да се върне при Елиф сигурно отдавна й е ясно, ама си мисля, че ще иска да ги раздели с фалшивата бременност, не за да е тя с него, а просто да не е заедно с Дребосъчка.
Зад кадър:
Допълвам си поста с една съвсем нова снимка на Джан и Айши.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Колко е щастлив Джан  Heart Eyes

Последна редакция: чт, 12 ное 2015, 01:37 от Smnivanova

# 38
# 39
  • Мнения: 1 288
Добро утро Hug Само се записвам за да ви следя.

# 40
  • Мнения: 12 818


Хубав ден!
Благодаря за новата тема!



Танче,  Hugдобре дошла в темата!

Скрит текст:
Докато чакаме нещо ново с Мурат доста се оглеждаме и заглеждаме.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 4 523
Добро утро, дами  Hug
Довечера е премиерата на "Кьосем", чакам я отдавна, вече и четвъртъкът ми е зает  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 5 456
Цитат
Охоооо, наш Памир къде ,къде по-добре стои от Клуни.......
Памир е и по-млад. Клуни, а и Памир сравнени с "младостта"....Ален Делон си остана чаровник на 80 г., но сравнен със снимки от младостта си...

# 43
  • Мнения: 642
Добро утро bouquet като излъчване и харизма двамата си приличат, не за визуално сравнение. А Ален Делон е друга бира-само наш Стефко Данаилов на младини може да се мери с него Laughing

# 44
  • Мнения: 7 006
Добро утро!  Hug

Гор  Hug Heart Eyes  Благодаря ти, че си пуснала новата тема!  bouquet
Саол за превода снощи!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт